Editörler :
«535455565758596061626364»
30 Ağustos 2019 09:32

ylmzhc
Şube Müdürü

692 khklıyım. Red kararımı yeni gördüm. Adli idari arayan soran olmadı. Gözaltı vs.. yaşamadım. Avukat tutmama gerek var mı yada dilekçe örneği var mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim

30 Ağustos 2019 09:35

Bensen10
Aday Memur

Geçmiş olsun fişleme var mı acaba bir de Facebook ta red alanlar külübünde dilekçe. Örnekleri mevcut

30 Ağustos 2019 11:35

varex
Aday Memur

geçmiş olsun...

detaylı olarak red nedeni belli mi acaba komisyon yazısında

kriter vs var mı sadece kurum görüşümü acaba?

30 Ağustos 2019 12:35

ylmzhc
Şube Müdürü

geçmiş olsun...

detaylı olarak red nedeni belli mi acaba komisyon yazısında

kriter vs var mı sadece kurum görüşümü acaba?

varex, 5 ay önce - Alıntıya git

Red nedeni hakkında en ufak bir bilgim yok. Sadece tahminen kurum görüşü olabilir çünkü malum yapıyla en ufak bağım yok. Karar elime ulaşınca öğrenecem artık.

Bu fişleme filan nereden öğreniliyor ki? Benim bildiğim hakkımda açılan bir soruşturma filanda yok

30 Ağustos 2019 13:01

joak06
Şube Müdürü

Red nedeni hakkında en ufak bir bilgim yok. Sadece tahminen kurum görüşü olabilir çünkü malum yapıyla en ufak bağım yok. Karar elime ulaşınca öğrenecem artık.

Bu fişleme filan nereden öğreniliyor ki? Benim bildiğim hakkımda açılan bir soruşturma filanda yok

ylmzhc, 5 ay önce - Alıntıya git

Öncelikle geçmiş olsun red nedeni cd kart soruşturman olabilir gıyabında takipsizlikte almış olabilirsin hangi ilde ihraç oldu isen savcılğına sor.

30 Ağustos 2019 17:13

semil27nisan
Memur
701 KHK lıyım. Adli idari bir süreç yaşamadım. 26 nisancıyım. bugün komisyonda ret kararını gördüm. İhraç sebebini bilmiyorum. benim durumunda olan var mı arkadaşlar?
30 Ağustos 2019 17:56

se2424
Daire Başkanı
701 KHK lıyım. Adli idari bir süreç yaşamadım. 26 nisancıyım. bugün komisyonda ret kararını gördüm. İhraç sebebini bilmiyorum. benim durumunda olan var mı arkadaşlar?
semil27nisan, 5 ay önce - Alıntıya git
Devre komisyon kararı eline geçince öğrenirsin ama kesinlikle fişlemedir
30 Ağustos 2019 21:08

HAK-LI polis
Aday Memur
Devrem il neresi ayrıca khk daki sıralaman kaçtı bakabilir misin
30 Ağustos 2019 21:48

varex
Aday Memur

ihraç kararını gören arkadaşlara tekrar geçmiş olsun..

arkadaşlar kriter vs belirtilmiş mi hakkınızda*

sadece kurum görüşü denilerek mi red kararı verilmiş?

detaylı olarak tahkikat yapılmamış mı?

varsa eğer herhangi bir kod belirtilmiş mi hakkınızda...

30 Ağustos 2019 23:24

semil27nisan
Memur
Devrem il neresi ayrıca khk daki sıralaman kaçtı bakabilir misin
HAK-LI polis, 5 ay önce - Alıntıya git
devrem il 47. KHK daki sıralamaya nereden bakılıyor
30 Ağustos 2019 23:25

Durak13
Aday Memur
Hayır idari mahkemede kurumun gönderdiği savunma dilekçesinde
se2424, 5 ay önce - Alıntıya git
se2424 egm nin gönderdiği 1.savunmada ea kodlamasından beraat aldığım yazıyor. personel bilgi sistemindede calışma olduğu yazıyor. bilgilere ulasılamamış. o senin dediğini bende yazmıyor. yoksa 2.savunmadamı yazacak. teşekkürler
31 Ağustos 2019 00:16

88my
Şube Müdürü

Devrem bende 26 nisancıyım, ret kararını bekliyorum versinler de önümüze bakalım, senin kodlama neydi öğrenebildin mi?

31 Ağustos 2019 00:36

se2424
Daire Başkanı
se2424 egm nin gönderdiği 1.savunmada ea kodlamasından beraat aldığım yazıyor. personel bilgi sistemindede calışma olduğu yazıyor. bilgilere ulasılamamış. o senin dediğini bende yazmıyor. yoksa 2.savunmadamı yazacak. teşekkürler
Durak13, 5 ay önce - Alıntıya git
Devre yazının en sonunda sol allta eki bölümü varya orda tem raporu kom raporu yazısı yokmu eki olarak eklemişlerde ben göremedim
31 Ağustos 2019 01:18

Korkusuzadalet
Aday Memur
dostlar kafama bisey takildi bilen varsa bilgilendirirse sevinirim. simdi benim red sebebi EA diye kodlanmam. garson adli fetocu 18 nisan 2017 de emniyete sd kartlari teslim etmis ancak ben 4 ekim acik 6 ocak ihrac burda bir sikinti yokmu yani fetocunun verdigi sd karttan once fisleme olmus mantiksiz degil mi bu
31 Ağustos 2019 12:48

semil27nisan
Memur

Devrem bende 26 nisancıyım, ret kararını bekliyorum versinler de önümüze bakalım, senin kodlama neydi öğrenebildin mi?

88my, 5 ay önce - Alıntıya git
Devre adli idari bir süreç yaşamadığım için birde adamımız olmadığı için kodlamayı öğrenemedim. Dün de ret kararını gördüm
31 Ağustos 2019 21:07

Korkusuzadalet
Aday Memur
dostlar kafama bisey takildi bilen varsa bilgilendirirse sevinirim. simdi benim red sebebi EA diye kodlanmam. garson adli fetocu 18 nisan 2017 de emniyete sd kartlari teslim etmis ancak ben 4 ekim acik 6 ocak ihrac burda bir sikinti yokmu yani fetocunun verdigi sd karttan once fisleme olmus mantiksiz degil mi bu
Korkusuzadalet, 5 ay önce - Alıntıya git
bisey sorduk bilen yok mu
31 Ağustos 2019 21:29

se2424
Daire Başkanı
bisey sorduk bilen yok mu
Bende bunu daha önce yazdım ihraç sebebim ihrac tarihinden sonra ortaya çıkan bişey kafada deli sorular
01 Eylül 2019 10:47

La Tahzen76
Aday Memur

692 khklıyım. Red kararımı yeni gördüm. Adli idari arayan soran olmadı. Gözaltı vs.. yaşamadım. Avukat tutmama gerek var mı yada dilekçe örneği var mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim

avukata gerek yok tviter face gibi gruplarda savunma dilekceleri mevcut ayrica davayi adli yardimli acarsın uğrasamam dersen face de khk mağ.grubunda dilekce yazan avk.savc.hakim. mevcut,cuzi bi fiyata tabi piyasa sartlarina gore bunlardanda yardim alabilirsin
01 Eylül 2019 10:49

La Tahzen76
Aday Memur

692 genelde red zaten malum garson kod dan dolayi
01 Eylül 2019 17:00

Sehzadee1453
Daire Başkanı

Devrem komiston kendince sana sunu demek istiyor. Egm seni sadece kurum kanaatiyle ihrac etti. Ancak daha sonradan fetöcülerden eke gecirilen bir cd kart ortaya cıktı biz fetöcülerin düsüncelerine cok güveniriz onlar sana fetöcü demiş ve bunu bir cd kartta kayıt altına almışlar. Bu bilgiler ısıgında biz sana ret veriyoruz. Ama akılsızlar bunu ihrac sebebi gösteriyor. İhractan sonra ortaya cıkan seyi. Bende de aynı duruö söz konusu. Hatta üstüne söyle bir durum daha var ihractan 2 yıl sonra adli işlem gecirdim. İhractan 1 yıl sonra hakkımda tanık ifadesi var. Komisyon bunları ihracıma gerekce göstermiş. Oysa adli işlemde tanık ifadesi de ihractan sonra. Senin bnm hayatım kimin umurunda. Oyun oynuyorlar bizimle

Toplam 1746 mesaj
«535455565758596061626364»

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?