Editörler : swat3410
«585960616263646566676869»

Bahadır46
Genel Müdür
28 Eylül 2019 00:48

Aleyküm selam reis. Hoşgeldin

30 eyllül., 5 yıl önce
Selamın aleyküm cümleten hayırlı geceler. Yeni ret alan arkadaşlara da geçmiş olsun. Son zamanlarda Twitter da kral zeus diye birisi 25 ekimde bizzat CB nin Khklı lara genel af çıkaracağını falan bahsediyor. Üç yıldır bu süreci yaşayanlar olarak malesef ne duyumlar gördük on bin iadeli khk var diyen ankara kuşu kinesyoloji hoca vs vs re daha neler böyle uçuk aşırı iddialara umut baglamayacagınızı da biliyorum ama malesef Twitter da buna acaip şekilde inanan var üç yıldır boş hayallere kapılmak dan daha bıkmamışlar. Evet illaki döneceğiz bundan çok eminim ama daha şartlar olgunlaşmadı.Khklı lılara af çıkması siyasal bir iştir oda son çare olarak duruyor .ufukda bir erken seçim gözükmüyor seçime dört yıl varken neden seçime gitsin. Her yıl seçimmi olacak üstelik orta doğu gündemi yogunken. Eyt ve khk sorunu seçim öncesi anket durumuna göre şekillenir. Yeni kurulacak iki parti ve muhaleftin elindeki kozları almak için yapılacaktır. Bir başka boyutu da fetö nün artık bu topraklarda yeniden hüküm sürmesi imkansızdır .bürokraside halen kilit durumundaki kripto fetöcülerinde Abd ve Avrupa'ya karşı elinde bulundurduğu tek koz olan mağdur khk lılar kozudur. Bunuda elinden kaybetmemek için elinden gelenin hepsini yapabilir. Velhasıl bu bağlamda 25 ekimde khk affı falan olmayacaktır malesef Twitter da umuda hasret insanları boşa umudlandırıyorlar. Neyse başınızı ağrıttım sağlıcakla ama unutmayın mutlaka iade olacağız Allah'ın izniyle.

30 eyllül.
Genel Müdür
28 Eylül 2019 10:16

Eyvallah devre hoş bulduk.
Bahadır46, 5 yıl önce

Aleyküm selam reis. Hoşgeldin

30 eyllül.
Genel Müdür
28 Eylül 2019 10:24

Twieter da kral Zeus'a soruyor Kusura bakma kral anlayamadım simdi adlı davası mahkemesi devam edenler 25 ekimde iade olacaklar mı yoksa davanın sonuçlanmasını mı bekleyecek ler beraatle sımdıden cvbın ıcın teşekkürler.

30 eyllül.
Genel Müdür
28 Eylül 2019 10:26

Buda kral Zeus'un cevabı:Dava düşer iade olur beklenmeyecek. İyi hadi bakalım 25 Ekim'de gelecek.
30 eyllül., 5 yıl önce
Twieter da kral Zeus'a soruyor Kusura bakma kral anlayamadım simdi adlı davası mahkemesi devam edenler 25 ekimde iade olacaklar mı yoksa davanın sonuçlanmasını mı bekleyecek ler beraatle sımdıden cvbın ıcın teşekkürler.

se2424
Genel Müdür
28 Eylül 2019 10:55

Devre bu adamlar sıkıntılı fetöcü olabilir bide kral hector var paylaşımları biraz sıkıntılı bence
30 eyllül., 5 yıl önce
Buda kral Zeus'un cevabı:Dava düşer iade olur beklenmeyecek. İyi hadi bakalım 25 Ekim'de gelecek.

30 eyllül.
Genel Müdür
28 Eylül 2019 11:00

Aynen devre olabilir.işin tuhaf tarafı bunlara harbi harbi inanan sevinç çığlıkları atan var.
se2424, 5 yıl önce
Devre bu adamlar sıkıntılı fetöcü olabilir bide kral hector var paylaşımları biraz sıkıntılı bence

30 eyllül.
Genel Müdür
28 Eylül 2019 11:11

25 Ekim akşamı hayal kurıklıgı ile daha büyük sarsıntı yaşayacaksın be adam bu neyin kafası; Zeus merhaba Verdiğin her bilgi doğru teşekkür ederiz Bu süreçte en azından bir doktor gibi bizleri iyileştirdin moral çok önemli Allah Razı olsun
se2424, 5 yıl önce

se2424
Genel Müdür
28 Eylül 2019 11:27

İadeyi geçtim bide dava düşer demiş bence milletle dalga geçiyor hergün operasyonları görmüyor galiba devlet pasaportumuzu bile içişleri bakanlığı izin verirse verecek onu bile nasıl çıkardılar hayret biz iadeden falan bahsediyorlar
30 eyllül., 5 yıl önce
Aynen devre olabilir.işin tuhaf tarafı bunlara harbi harbi inanan sevinç çığlıkları atan var.

mt0602
Daire Başkanı
28 Eylül 2019 11:43

Devrem

Salla gitsin bir zamanlar seçimin birimde twitter da bir gurup insan takıldı birinin ardına seçim bitti oyları aldılar hani nerede o adam tek kelime ediyormu. Bizler kimsenin umurunda değiliz hatta eşi ve çocukları ellerimıze düşsün diye bekleyenler var. Demem oki yolunuza bakın daha 7 veya 8 yıl kaldı haklarımızı almaya. Bu düzende bunlardan birşey beklemeyin kötülükten başka.

30 eyllül., 5 yıl önce
25 Ekim akşamı hayal kurıklıgı ile daha büyük sarsıntı yaşayacaksın be adam bu neyin kafası; Zeus merhaba Verdiğin her bilgi doğru teşekkür ederiz Bu süreçte en azından bir doktor gibi bizleri iyileştirdin moral çok önemli Allah Razı olsun

30 eyllül.
Genel Müdür
28 Eylül 2019 11:45

Devre ayrıca bu yargı paketinde önemli bir detay var.15 Temmuz darbe girişiminden sonra literatüre giren o sihirli muğlak kelime " İLTİSAK " ceza hukuna girerek resmen yasallaşıyor . Yani iltisak gibi ucu açık kelime özellikle bu pasaport la ilgili maddede geçiyor hatta muhalefet bu maddeye istinaden itirazda bulundu.
se2424, 5 yıl önce
İadeyi geçtim bide dava düşer demiş bence milletle dalga geçiyor hergün operasyonları görmüyor galiba devlet pasaportumuzu bile içişleri bakanlığı izin verirse verecek onu bile nasıl çıkardılar hayret biz iadeden falan bahsediyorlar

30 eyllül.
Genel Müdür
28 Eylül 2019 11:51

Vay devre hoş geldin. Biz zaten inanmıyoruz ve ümitlenmiyoruz.amaç bu insanların lafına bakıp umutlanmasınlar diye yazdım böyle uçuk şeylerden medet umulmasın zaten. Her zaman ta başından beri diyorum Khklı affı son en son çare dir oda seçimin durumuna göre sınırlı sayıda yapılacak düzenlemedir. Diğer yolda dediğin gibi AİHM'e ulaşırsak alacağımız tazminattır başka yolu malesef yok .
mt0602, 5 yıl önce

Devrem

Salla gitsin bir zamanlar seçimin birimde twitter da bir gurup insan takıldı birinin ardına seçim bitti oyları aldılar hani nerede o adam tek kelime ediyormu. Bizler kimsenin umurunda değiliz hatta eşi ve çocukları ellerimıze düşsün diye bekleyenler var. Demem oki yolunuza bakın daha 7 veya 8 yıl kaldı haklarımızı almaya. Bu düzende bunlardan birşey beklemeyin kötülükten başka.

mt0602
Daire Başkanı
28 Eylül 2019 12:01

Seni biliyorum devrem ama yapmak istediğin afyonlanmis beyinleri ayiktirmak ancak nafile o beyinler uyuşmuş adam bir kitle oluşturdu ve gecén hafta da bir anket çalışması yapıldı. Anket çalışmasına bakacaklar ne kadar insanı kandırdıysalar ona göre devam şerbet vermeye. Haklarını yedikleri küskünler ve kendi içlerinde ayrılan küskünlerde kendilerine döndüğünü görürlerse baskın seçim ama yine vaadedilen verilemeyecek.

30 eyllül., 5 yıl önce
Vay devre hoş geldin. Biz zaten inanmıyoruz ve ümitlenmiyoruz.amaç bu insanların lafına bakıp umutlanmasınlar diye yazdım böyle uçuk şeylerden medet umulmasın zaten. Her zaman ta başından beri diyorum Khklı affı son en son çare dir oda seçimin durumuna göre sınırlı sayıda yapılacak düzenlemedir. Diğer yolda dediğin gibi AİHM'e ulaşırsak alacağımız tazminattır başka yolu malesef yok .

Sehzadee1453
Daire Başkanı
28 Eylül 2019 15:50

Mt devrem napıon nerelerdesin. Komişın seni incelemelere doyamadı sanırım.

30 eylül twitter hesabın ne senin.

30 eyllül.
Genel Müdür
28 Eylül 2019 16:52

Devre ayıp ettin birde ben seni takip ediyorum.Takipçilerine bak orda (30 eylül) olarak göreceksin.
Sehzadee1453, 5 yıl önce

Mt devrem napıon nerelerdesin. Komişın seni incelemelere doyamadı sanırım.

30 eylül twitter hesabın ne senin.

Sehzadee1453
Daire Başkanı
28 Eylül 2019 17:41

Valla farkında degilim devrem. Dur takibe takip yapayım :)

Sehzadee1453
Daire Başkanı
28 Eylül 2019 17:52

Baktım bulamadım valla devrem. Engelledin mi yoksa beni :)

30 eyllül.
Genel Müdür
28 Eylül 2019 18:45

Devre şehzade 1453 diye biri var o sen değilmisin devre takipteyim sen degilsen Twitter dan beni ara takip et.
Sehzadee1453, 5 yıl önce

Baktım bulamadım valla devrem. Engelledin mi yoksa beni :)

La Tahzen76
Aday Memur
28 Eylül 2019 19:10

tekemmul dilekcesi örnegi olan varsa atabilirmi icisleri bak.savunmasinda örgutun yapisini anlatmis k.yok adli idari sor.yok sadece garson fisleme allah sabir versin
28 Eylül 2019 19:14

kod ne peki devrem
La Tahzen76, 5 yıl önce
tekemmul dilekcesi örnegi olan varsa atabilirmi icisleri bak.savunmasinda örgutun yapisini anlatmis k.yok adli idari sor.yok sadece garson fisleme allah sabir versin

La Tahzen76
Aday Memur
28 Eylül 2019 19:16

b4
Korkusuzadalet, 5 yıl önce
kod ne peki devrem
Toplam 1875 mesaj
«585960616263646566676869»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi