Editörler :
«646566676869707172737475»
12 Ekim 2019 23:19

Bahadır46
Genel Müdür

Demekki burayı kimse takip etmiyor artık.

14 Ekim 2019 19:28

Erkpol
Aday Memur

İyi akşamlar devreler, say kodu ve 2011 yılı tanık var. Yakında Ankara?da mahkemem olacak, elinde örnek karar olanlar Allah rızası için yardımcı olsun.

15 Ekim 2019 00:48

Sehzadee1453
Daire Başkanı

Forum.khkhaber.com adresinden örnek kararlar bulabilirsiniz.

15 Ekim 2019 12:31

30 eyllül.
Genel Müdür
#KHK ile ihraç edilen Malatya SES Şube Başkanı Bülent Uçar, İŞKUR'a yaptığı başvuru reddedildiği için kurumun kapısında kalp krizi geçirmiş ve hayatını kaybetmişti. OHAL Komisyonu bugün işe iade edilmesi yönünde karar vermiş. Geç gelen adalet, adalet değildir.Demekki iade olmak için ölmek gerekiyor.
15 Ekim 2019 18:02

30 eyllül.
Genel Müdür

Forum.khkhaber.com adresinden örnek kararlar bulabilirsiniz.

Sehzadee1453, 2 ay önce - Alıntıya git
Kral Twitter Yarın saat 14.00'te Akp kanadında AF ve KHK iadelerinle ilgili toplantı olacak... Toplantıda Cb Erdoğan'da olacağı konuşuluyor... Devre örnek kararı boş ver bak yarın toplantı varmışş mış.
15 Ekim 2019 23:05

Sehzadee1453
Daire Başkanı

Devre salla ya coluk cocugı toplamış etrafına kekliyo bunları. Ekim ayında dedikleri olsun ben cıkıp özür dilerim bu heriften. Hem su sıra umrumda da dgl valla. Bnm içinde yasayacagım bir ülkem olsun da.....

15 Ekim 2019 23:18

Sehzadee1453
Daire Başkanı

Seni twitterdan bulamadım valla. Sen bi özelden yaz bakim beni görüyosan sen twitterda devre

15 Ekim 2019 23:19

Bahadır46
Genel Müdür

Devre salla ya coluk cocugı toplamış etrafına kekliyo bunları. Ekim ayında dedikleri olsun ben cıkıp özür dilerim bu heriften. Hem su sıra umrumda da dgl valla. Bnm içinde yasayacagım bir ülkem olsun da.....

Sehzadee1453, 2 ay önce - Alıntıya git

Helal sana devre. Böyle düşündüğün için teşekkürler.

15 Ekim 2019 23:23

Bahadır46
Genel Müdür

Allah yöneticilerimize basiret versin. Suriye çıkmazından inşallah ülkemize zarar gelmez.

16 Ekim 2019 00:00

Bahadır46
Genel Müdür

ABD nin Türkiye'ye yaptırım uygulaması için senatörlerle milletvekilleri ile görüşen alçaklar varmış ne yazıkki.

16 Ekim 2019 23:25

88my
Şube Müdürü

Allah yöneticilerimize basiret versin. Suriye çıkmazından inşallah ülkemize zarar gelmez.

Bahadır46, 2 ay önce - Alıntıya git

Daha ne zararı gelecek, zaten başımıza almışız belayı, bu saatten sonra da dönüşü zor, Beşar Esad bile bizim ülkeden daha rahat,

Maalesef akılsız başların cefasını akıllı başlarda çekiyor, en çok buna üzülüyorum..

16 Ekim 2019 23:39

Bahadır46
Genel Müdür

Daha ne zararı gelecek, zaten başımıza almışız belayı, bu saatten sonra da dönüşü zor, Beşar Esad bile bizim ülkeden daha rahat,

Maalesef akılsız başların cefasını akıllı başlarda çekiyor, en çok buna üzülüyorum..

88my, 2 ay önce - Alıntıya git

Dua et dostum dua et. Ülkemizin selameti için.

18 Ekim 2019 23:12

çaresiz01
Aday Memur
Arkadaşlar merhaba komisyondan bende red aldım 3 hafta olmasına rağmen red kararı elime geçmedi bu kararı bana kim tebliğ edecek elden alma imkanım yok mu cevap verirseniz sevinirim
19 Ekim 2019 16:12

30 eyllül.
Genel Müdür
Arkadaşlar merhaba komisyondan bende red aldım 3 hafta olmasına rağmen red kararı elime geçmedi bu kararı bana kim tebliğ edecek elden alma imkanım yok mu cevap verirseniz sevinirim
çaresiz01, 2 ay önce - Alıntıya git
Devre geçmiş olsun.adresinin bulunduğu mıntıka karakolu sana tebliğ eder.adres değişikliği falan yaptıysan son görev yaptığın ilin personel şubesini falan ara sor .son zamanlarda bir ila iki ay arasında tebligat yapılıyor.
20 Ekim 2019 09:28

GILLOALİYATÖR
Aday Memur
Devre geçmiş olsun.adresinin bulunduğu mıntıka karakolu sana tebliğ eder.adres değişikliği falan yaptıysan son görev yaptığın ilin personel şubesini falan ara sor .son zamanlarda bir ila iki ay arasında tebligat yapılıyor.
30 eyllül., 2 ay önce - Alıntıya git

İDARİ MAHKEMESİNDEN CEVAP ORTALAMA NE KADAR SÜREDE GELİYOR CANLAR. BİDE BANA İDARİ MAHKEMESİNDEN EVRAKLAR GELDİ EMNİYETİN BENİM İÇİN İDARİ MAHKEMESİNE VERDİĞİ CEVAP VAR... Bİ ÖNEMİ VARMI BU EVRAĞIN... BU KARANLIUK GÜNLERİN BİZİM İÇİN AYDINLIĞA DÖNMESİ DİLEĞİYLE AEO...

20 Ekim 2019 13:30

RAHMETLI0
Aday Memur
Dostlar bir sorum olacak. Komisyondan malum red geldi. Kod ea olarak fişlenmişim. Bu garson teknik raporunun çıktısını alıp dava dosyasına ekliyor muyuz. Birde bu ekleri imzalamsmıza gerek var mı.
20 Ekim 2019 23:20

RAHMETLI0
Aday Memur
Dostlar bir sorum olacak. Komisyondan malum red geldi. Kod ea olarak fişlenmişim. Bu garson teknik raporunun çıktısını alıp dava dosyasına ekliyor muyuz. Birde bu ekleri imzalamsmıza gerek var mı.
RAHMETLI0, 2 ay önce - Alıntıya git
....
20 Ekim 2019 23:23

GILLOALİYATÖR
Aday Memur

İDARİ MAHKEMESİNDEN CEVAP ORTALAMA NE KADAR SÜREDE GELİYOR CANLAR. BİDE BANA İDARİ MAHKEMESİNDEN EVRAKLAR GELDİ EMNİYETİN BENİM İÇİN İDARİ MAHKEMESİNE VERDİĞİ CEVAP VAR... Bİ ÖNEMİ VARMI BU EVRAĞIN... BU KARANLIUK GÜNLERİN BİZİM İÇİN AYDINLIĞA DÖNMESİ DİLEĞİYLE AEO...

GILLOALİYATÖR, 2 ay önce - Alıntıya git

14-15 saat calışıyorum bu aralar bu konulara cahil kaldım.idare mahkemesine basvuru yaptım gelen zarfta bu zarfta davalı ilk savunma dilekçesi ara kararlar ve adli yardım istemi kabulu vardır yazıyor bu kesin karar degil demi daha idari mahkemesi kararı kesinleşmedi. kesinleştikten sonra ne Kadar vaktimiz oluyor bi üst mahkemeye basvurmak için şimdiden tesekkür ederim ALLAH Razı olsun

21 Ekim 2019 00:41

Bahadır46
Genel Müdür

GILLOALİYATÖR, 2 ay önce - Alıntıya git

15 gün içinde cevaba cevap dilekçesi yazman gerekiyor.

21 Ekim 2019 00:44

Bahadır46
Genel Müdür
RAHMETLI0, 2 ay önce - Alıntıya git

Ekleyebilirsin. Ekleri imzalamayacaksın. Sadece dilekçeyi imzalayacaksın.

Toplam 1567 mesaj
«646566676869707172737475»

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?