Editörler :
«5678910111213141516»
10 Nisan 2019 11:58

30 eyllül.
Daire Başkanı
Vay size yazıklar olsun. Çalıştığım iş yerinde patronu tem şubeden arayıp çağırdılar. patron gitti geldi beni söylemişler khk lı olduğumu orda çalıştırma diyerek ikaz etmişler patron beni çağırdı odasına söyledi beynimden vuruldum bu on nisanda Allah belanızı versin zulmünüzde boğulun inşaallah ne diyeyim diyecek bi şeyde kalmadı.
10 Nisan 2019 12:12

Ezan Bayrak
Aday Memur
Vay size yazıklar olsun. Çalıştığım iş yerinde patronu tem şubeden arayıp çağırdılar. patron gitti geldi beni söylemişler khk lı olduğumu orda çalıştırma diyerek ikaz etmişler patron beni çağırdı odasına söyledi beynimden vuruldum bu on nisanda Allah belanızı versin zulmünüzde boğulun inşaallah ne diyeyim diyecek bi şeyde kalmadı.
30 eyllül., 6 ay önce - Alıntıya git
Allah görüyor. sıkma canını. Patron çık mı dedi. izmir belediyesi de ihraç öğretmenleri zabıta olarak alacakmış
10 Nisan 2019 15:01

Sürgün65
Aday Memur
gönül hüsran dil kifayetsiz kalıyor devre ne desek boş Allah büyük sıkma canını
10 Nisan 2019 16:07

aslan leon
Daire Başkanı

Vay arkadaş ne yapacak bu insanlar alın teri ile ekmek parasını da mi kazanmasın

10 Nisan 2019 16:15

Sehzadee1453
Daire Başkanı

Vay arkadas yazıklar olsun. Allah belanızı versin ne deyim. Madalya takarlar artık o polislere. Böyke kötü karakterlerin sadece filmlerde oldugunu düsünürdüm çocukken. Artık sasırmıyorum. Dünya serefsiz dolu. 30 eylül devrem patrın ne demiş. İnşallah cıkarmamiştir. Bnm müdür o konularda iyidir. Size ne kardesim kimi calıstıracagımı size mi soracam derdi. Umarım senin ki de o kadar adamdır

10 Nisan 2019 16:58

30 eyllül.
Daire Başkanı

Vay arkadas yazıklar olsun. Allah belanızı versin ne deyim. Madalya takarlar artık o polislere. Böyke kötü karakterlerin sadece filmlerde oldugunu düsünürdüm çocukken. Artık sasırmıyorum. Dünya serefsiz dolu. 30 eylül devrem patrın ne demiş. İnşallah cıkarmamiştir. Bnm müdür o konularda iyidir. Size ne kardesim kimi calıstıracagımı size mi soracam derdi. Umarım senin ki de o kadar adamdır

Sehzadee1453, 6 ay önce - Alıntıya git
Devre çalıştığım iş yerindeki müdür de aynı.senden teröristmi olur be iki yıldır burda çalışıyorsun senin en ufak kusurunu görmedim dedi gerekirse kendi maaşımın yarısını sana veririmde seni ortada bırakmam dedi şuan halen çalışıyorum patronlarla görüşme yapacak müdür bey sen korkma kafana takma ben halkedecegim dedi şuan açıkta gibi bi şeyim. bunları diyen 14 Temmuz ihraç sayfasında önceden yazmıştım tem müdürü iş yerine gelmişti bir ay önce yüzüne suratına bakmamıştım utanmaz herif devletin hakimi savcısı yargılamış beraat vermiş sende hiçmi Allah korkusu yok Allahım belanı versin inşaallah emekli .olamassın sende bu teşkilatdan
10 Nisan 2019 17:01

30 eyllül.
Daire Başkanı
Ezan bayrak ,sürgün65, aslan leon ve şehzade devre saolun Allah razı olsun.
10 Nisan 2019 17:27

Sehzadee1453
Daire Başkanı

İnşallah devrem takma kafanı boşver...

10 Nisan 2019 18:27

7BeL@
Memur

birisi şaka felan desin yaa.

10 Nisan 2019 19:32

26nsnn
Şef
Allah yardımcın olsun 30 Eylül devre. Gerçekten büyük bir sınavdan geçiyoruz. Artık hayata dair hiç bir sevincim umudum birşeyim kalmadı.
10 Nisan 2019 20:00

Ado104
Genel Müdür

30 Eylül, çok geçmiş olsun.

İhraç olduğun ildemi çalışıyorsun :(

10 Nisan 2019 21:27

30 eyllül.
Daire Başkanı

30 Eylül, çok geçmiş olsun.

İhraç olduğun ildemi çalışıyorsun :(

Ado104, 6 ay önce - Alıntıya git
Evet devre.
10 Nisan 2019 21:33

30 eyllül.
Daire Başkanı
Allah yardımcın olsun 30 Eylül devre. Gerçekten büyük bir sınavdan geçiyoruz. Artık hayata dair hiç bir sevincim umudum birşeyim kalmadı.
26nsnn, 6 ay önce - Alıntıya git
Devre ea kodunuda bunların yapıştırdıgına inanmaya başladım.çünkü mahkeme aşamasında kodlama yok mahkeme bitiyor beraat taa eylül 2018 istinafa ea kodu gönderiliyor. Amaç tanıgıda delil göstererek fişlemenin dogru oldugu algısını oluşturmak.kuzey amirin de dedigi gibi adaletin a sının olmadıgı ve adaletede inancım kalmadı benimde.
10 Nisan 2019 22:36

Bahadır46
Genel Müdür
Devre ea kodunuda bunların yapıştırdıgına inanmaya başladım.çünkü mahkeme aşamasında kodlama yok mahkeme bitiyor beraat taa eylül 2018 istinafa ea kodu gönderiliyor. Amaç tanıgıda delil göstererek fişlemenin dogru oldugu algısını oluşturmak.kuzey amirin de dedigi gibi adaletin a sının olmadıgı ve adaletede inancım kalmadı benimde.

Geçmiş olsun devre. Bu süreçte ne çok zorluklardan geçiyorsun. Allah felaha erdirsin devre seni.

10 Nisan 2019 22:46

30 eyllül.
Daire Başkanı

Geçmiş olsun devre. Bu süreçte ne çok zorluklardan geçiyorsun. Allah felaha erdirsin devre seni.

Bahadır46, 6 ay önce - Alıntıya git
Devre sağolasın.Aynen bahadır galiba lanetlendimmi nedir.Üç yıldır ne varsa beni buldu.Yaşamak içimden gelmiyor artık.bu can bu bedene yük oldu be devrem.
10 Nisan 2019 23:27

Bahadır46
Genel Müdür
Devre sağolasın.Aynen bahadır galiba lanetlendimmi nedir.Üç yıldır ne varsa beni buldu.Yaşamak içimden gelmiyor artık.bu can bu bedene yük oldu be devrem.

Allahım sendeki sıkıntıları alıp amerikadakine versin inşallah.

11 Nisan 2019 10:15

30 eyllül.
Daire Başkanı

Allahım sendeki sıkıntıları alıp amerikadakine versin inşallah.

Bahadır46, 6 ay önce - Alıntıya git
Amin devre.Kim hainlik yaptıysa en hafif tabirle Allah belasını versin.zaten fetö malikanesinde hayatını yaşıyor. Bize bu adaletsizligi zulmü reva görenlere muhterem hocacılara da tek ağır ceza hakimi hariç hakkım haram zıkkım olsun.
11 Nisan 2019 10:17

30 eyllül.
Daire Başkanı
Tam şimdi karakoldan aradılar tebligat gelmiş gidip alayım bakalım.
11 Nisan 2019 10:30

aslan leon
Daire Başkanı

30 Eylül devrem senin beraat 223-2 e maddesinden mi verildi. Idare mahkemesinde buda önemliymiş galiba

11 Nisan 2019 10:55

30 eyllül.
Daire Başkanı

30 Eylül devrem senin beraat 223-2 e maddesinden mi verildi. Idare mahkemesinde buda önemliymiş galiba

aslan leon, 6 ay önce - Alıntıya git
Devre maddesi şurda kalsın niyet halis olmayınca madde ne farkeder.
Toplam 1333 mesaj
«5678910111213141516»

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;