Editörler :
«67891011121314151617»
11 Nisan 2019 11:02

30 eyllül.
Daire Başkanı
Tebligatı aldım. BAŞVURU NO: 10241 KARAR NO:2019/12938 KARAR TARİHŞ: 12 .03.2019 GEREKÇELER: 1. Fetö pdy örgüt üyeliginden Ağır ceza mahkemesinde dava açılması ve beraat etmesi. 2. Garson kodlamasında örgüt içinde yer aldıgına dair ea koduyla kodlanması.DEGERLENDİRME: başvurusunun reddine. Vay yazıklar olsun be adamlar beraat etmemi gerekçe göstermiş .gülsemmi aglasammı.vah ADALET Vah.
11 Nisan 2019 11:14

se2424
Daire Başkanı
Tebligatı aldım. BAŞVURU NO: 10241 KARAR NO:2019/12938 KARAR TARİHŞ: 12 .03.2019 GEREKÇELER: 1. Fetö pdy örgüt üyeliginden Ağır ceza mahkemesinde dava açılması ve beraat etmesi. 2. Garson kodlamasında örgüt içinde yer aldıgına dair ea koduyla kodlanması.DEGERLENDİRME: başvurusunun reddine. Vay yazıklar olsun be adamlar beraat etmemi gerekçe göstermiş .gülsemmi aglasammı.vah ADALET Vah.
30 eyllül., 6 ay önce - Alıntıya git
Tanıkla ilgili bir paragraf varmı ozaman herkese red verilir fişlemeden red almısız
11 Nisan 2019 11:18

Khk-li ubbe
Aday Memur
hiç olmazsa önün açıldı mahkemede kendini bir şekilde ifade edebileceksin
11 Nisan 2019 11:20

30 eyllül.
Daire Başkanı
Tanıkla ilgili bir paragraf varmı ozaman herkese red verilir fişlemeden red almısız
se2424, 6 ay önce - Alıntıya git
Yok devre mahkeme ti dava açılmasını beraat etmemi gerekçe göstermiş ea kodu olması örgüt üyesi oldugunu gösteriyormuş öyle yazıyor.
11 Nisan 2019 11:24

30 eyllül.
Daire Başkanı
hiç olmazsa önün açıldı mahkemede kendini bir şekilde ifade edebileceksin
Khk-li ubbe, 6 ay önce - Alıntıya git
Vallahi devre AİHM'e kadar gider bu yol.meb den üç kriterli adamlara kabul veriliyor.bizde ea koduyla bir sürü kişi torpille çalışıyor ilk günden bu yana diyorum biz seçilmiş kurbanlarız.yani idare mahkemesi de asker polis olunca yumuşak davranacagını sanmıyorum .
11 Nisan 2019 11:50

se2424
Daire Başkanı
Vallahi devre AİHM'e kadar gider bu yol.meb den üç kriterli adamlara kabul veriliyor.bizde ea koduyla bir sürü kişi torpille çalışıyor ilk günden bu yana diyorum biz seçilmiş kurbanlarız.yani idare mahkemesi de asker polis olunca yumuşak davranacagını sanmıyorum .
Devre şimdi idari mahkemesi bizi üyelikten değil irtibat iltisak olarak irdeleyecek bakalım sd kart için ne sonuç çıkaracak bakalım görelim
11 Nisan 2019 13:12

Ata2309
Memur
Beraat etmeni şuc olarak mi görmüş:)) e şimdi beraat alan beraat almamış mi oluyor .Bu nasıl bir iş. Berrat etmek hukukta anlamını değiştirmişler de bizim mi haberimiz yok.Evet.Hukuk sistemimizde beraat almak demek suçsuz olduğunu göstermiyor o zaman neden mahkeme yapılıyor ki herkes herkese bir yafta yapıştırsin. En zayıf insanın, en kuvvetli olandan hakkını kolayca aldığı devlet, adaletli bir devlettir. En zayıf insanın, güçlü olandan hakkını alamadığı devlet, zalim devlettir..!! (Hazreti Muhammed S.a.v.)
11 Nisan 2019 13:57

HAK-LI polis
Aday Memur
Şubede çalıştın mı devrem
11 Nisan 2019 14:21

Ezan Bayrak
Aday Memur
devre geçmiş olsun. beraat kararında iddia neydi
11 Nisan 2019 14:39

30 eyllül.
Daire Başkanı
Şubede çalıştın mı devrem
HAK-LI polis, 6 ay önce - Alıntıya git
Yok be devre nerde çevik karakol en son hassas şube koruma
11 Nisan 2019 14:42

30 eyllül.
Daire Başkanı
devre geçmiş olsun. beraat kararında iddia neydi
Ezan Bayrak, 6 ay önce - Alıntıya git
Saol devre.2012 tanık beyanı.
11 Nisan 2019 14:51

Ata2309
Memur
Gecmis olsun devrem. Allah büyük. Elbette bir gün bizim masum olduğumuz ortaya çıkacak. Adalet bir gün tecelli edecek. Bayrak vatan devlet ve de millet aşkımızı kimse sorgulayamaz.
11 Nisan 2019 14:57

30 eyllül.
Daire Başkanı
Beraat etmeni şuc olarak mi görmüş:)) e şimdi beraat alan beraat almamış mi oluyor .Bu nasıl bir iş. Berrat etmek hukukta anlamını değiştirmişler de bizim mi haberimiz yok.Evet.Hukuk sistemimizde beraat almak demek suçsuz olduğunu göstermiyor o zaman neden mahkeme yapılıyor ki herkes herkese bir yafta yapıştırsin. En zayıf insanın, en kuvvetli olandan hakkını kolayca aldığı devlet, adaletli bir devlettir. En zayıf insanın, güçlü olandan hakkını alamadığı devlet, zalim devlettir..!! (Hazreti Muhammed S.a.v.)
Ata2309, 6 ay önce - Alıntıya git
Devre haklısın. Artık Adalet falan da beklemiyorum.zaten torpilcilerin ve üstünlerin hukukunun olduğu yere ADALET zaten uğramaz. Batı çalışma grubu (BTG ) nin 28 şubatda fişlemesini hukuka aykırı olarak insanları fişkemişler diye feryat edenlerin gücü eline geçirince garson denen ne idügü belirsiz şerefsizin fetöcü hainin fişlemesini nasılda delil diye kabul ediyorlar yazacak şey çok ama gerek yok anlamıda yok artık zaten.
11 Nisan 2019 15:21

Ezan Bayrak
Aday Memur
bekir bozdağ 2012 meclis kürsüsünde abd deki papazı övüpde geçen sene sorduklarında o zaman terör örgütü müydü diye cevap vermişti. ALLAH görüyor. ya sabır
11 Nisan 2019 15:21

26nsnn
Şef
Garson u anladık da beraat almayı suç olarak görüyor. Üzerine acılmıs dava olmayacak o zamn .
11 Nisan 2019 15:44

30 eyllül.
Daire Başkanı
bekir bozdağ 2012 meclis kürsüsünde abd deki papazı övüpde geçen sene sorduklarında o zaman terör örgütü müydü diye cevap vermişti. ALLAH görüyor. ya sabır
Ezan Bayrak, 6 ay önce - Alıntıya git
Aynen devre 17-25 i sadece kendilerine kalkan yaptılar.daha 2014 mart seçimlerinde ankara eski bldy başkanı yahu muhterem sayın Fethullah hocam sen nasıl ankarada CHP Yİ desdeklersin diye beyaz tv de feryat figan edenler bülent arınç 16 Temmuz 2016 tv ye çıkıp ben daha dün akşama kadar masum bir cemaat sanıyordum dün akşam anladımki terör örgütüymüş ben aldanmışım milletim beni affetsin diye tv tv lerde açıklama yapanlar pensilvanyada muhterem sayın hocalarıyla resim çektirenler el öpenler nerede. Ondan sonrada garibanları köylü çocuklarını beraat de etse ihraç et rızkıyla oyna hamdolsun bismillah öylemi. Allah her şeyi görüyor.kendi hakim savcısının yargılayıp beraat verdiği kişiyi suçlu olarak görüyorsa orda adalet çokdan ölmüştür zaten. Ayette "Allahı yaptıklarınızdan gafil sanmayın " diyor.Ne diyeyim tekrar dedigim gibi bir tek beni anlayan agır ceza hakimi oldu karar öncesi üç kişiydik sordu durumumuzu ikisi biz açıkdayız dedi ben ihraç oldum edendim dedi bana sen nasıl ihraç oldun be dedi dedim dosya önünüzde dedim bilmiyorum hakim boynunu büktü yazık olmuş dedi. Ve bu kişiler ea koduyla çalışıyor yandaş cemaat ve mv torpiliyle ondan sonra fetoyla mücadele tersen tabii.hakim haricinde hepsine hakkım haram olsun.
11 Nisan 2019 17:19

30 eyllül.
Daire Başkanı
Garson u anladık da beraat almayı suç olarak görüyor. Üzerine acılmıs dava olmayacak o zamn .
26nsnn, 6 ay önce - Alıntıya git
Davada olup olmaması önemli degil devre polis ve garson kodununun olması yeterli malesef.
11 Nisan 2019 17:36

Muho2321
Aday Memur
Davada olup olmaması önemli degil devre polis ve garson kodununun olması yeterli malesef.

Abi geçmiş olsun. Kararda ust amir raporu diye birşey var mi yoksa yazdiklarinin dışında birsey yazmamışlar mı?

11 Nisan 2019 17:39

Muho2321
Aday Memur

Faceden cevap verdin abi Sagol geçmiş olsun tekrar

11 Nisan 2019 17:44

Sürgün65
Aday Memur
devre tekrardan geçmiş olsun anlattıkların az bile Allah biliyorda kul bilmemezlikten geliyor adalet herkese göre farklı işliyor güzelim ülkemde
Toplam 1333 mesaj
«67891011121314151617»

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;