Editörler : asaygin
29 Mart 2019 10:48   

2019 tatil planı için öneri
Arkadaşlar herkese merhaba. Ailecek tatil planı yapıyoruz aklımızda datça,cunda,bozcaada var. Datçayı daha önce gördüğümüz için 3.planda. Bozcaadayı istiyorduk deniz suyu soğuk diyorlar çocuk icin olumsuz olur diye düşündük. Bu yerleri gidip gören var mı? Varsa düşünceleri nedir? Ya da daha farklı bir fikri olan varsa önerilerine açığız. Şimdiden teşekkürler
29 Mart 2019 14:12

O Kagan
Aday Memur
Balıkesir'e git ve dünyadaki cenneti gör, suyu biraz soğuk yalnız. Ama doğası harika. Sarımsaklı plajı güzel fakat dediğim gibi suyu serin. Şeytan sofrası denen bi yeri var, pffffdd
29 Mart 2019 16:55

tatilde
Aday Memur
Hocam bozcaada muazzam bir lokasyon, denizi hava çok güzel. Deniz bahsettiğiniz gibi çok soğuk. Sadece bir merkezden oluşuyor yani köy falan hiçbirşey yok.feribottan indiğiniz yerden ibaret ada. 3 günden fazla kalırsanız çok sıkılırsınız. Cunda güzel, deniz Bozcaada kadar temiz olmasa da orayı aratmaz. Tekne gezilerine katılıp daha temiz koylarda yüzebilirsiniz. Güzel mekanlar var Cunda'da. Kara dutlu dondurması muazzam. Ama mümkünse tatilin bir kaç gününü Altınoluk-Akçaya ayırın zira Cunda'ya çok yakın. Orada mıhlı ve hasanboğuldu şelalelerini gezmeden sakın gelmeyin. Eminim bir sonraki tatil sırf bu iki şelale için oraları tercih edersiniz.
29 Mart 2019 16:57

tatilde
Aday Memur
Hocam bozcaada muazzam bir lokasyon, denizi hava çok güzel. Deniz bahsettiğiniz gibi çok soğuk. Sadece bir merkezden oluşuyor yani köy falan hiçbirşey yok.feribottan indiğiniz yerden ibaret ada. 3 günden fazla kalırsanız çok sıkılırsınız. Cunda güzel, deniz Bozcaada kadar temiz olmasa da orayı aratmaz. Tekne gezilerine katılıp daha temiz koylarda yüzebilirsiniz. Güzel mekanlar var Cunda'da. Kara dutlu dondurması muazzam. Ama mümkünse tatilin bir kaç gününü Altınoluk-Akçaya ayırın zira Cunda'ya çok yakın. Orada mıhlı ve hasanboğuldu şelalelerini gezmeden sakın gelmeyin. Eminim bir sonraki tatil sırf bu iki şelale için oraları tercih edersiniz.
tatilde, 3 ay önce - Alıntıya git
Aracınız varsa Bahsettiğim yerlerde günübirlik gezeceğini çok güzel yerler var. Şeytan sofrası, Zeus Altarı, Behramkale, Asos gibi İnanin pişman olmayacaksınız
30 Mart 2019 12:51

Acemimemur9967
Memur
Teşekkürler arkadaşlar. Adrasan-çıralı-olympos diye düşündük ayırttık yerimizi allaha emanet olun
08 Nisan 2019 10:49

ekonomik.çöküş
Daire Başkanı
Teşekkürler arkadaşlar. Adrasan-çıralı-olympos diye düşündük ayırttık yerimizi allaha emanet olun
Acemimemur9967, 3 ay önce - Alıntıya git

Allah varsa emanet olalım tabi.Olimpos eski otantikliğini yitirmiş bir yer.Sahile kadar olan kısımda yapılaşma çok fazla olmuş,o bölgeden bir an önce sahile inesim gelmişti benim.Sahil kısmında da gezilecek pek bir yer yok,denizi de biraz bulanık ve kirli gelmişti bana.Gençler çok gidiyor oraya ve çok gürültü yapıp olabildiğince orayı kirleterek evlerine defoluyorlar.

08 Nisan 2019 10:56

ekonomik.çöküş
Daire Başkanı

Ayrıca orada esnaflık yapan, meyve, gıda ürünleri, dondurma vs. satan yerel halk (genelde köylüler) çok kazıkçılar ve pahalıya satıyorlar.Pansiyonlar da öyle gerçi.

Köylünün biri başka yerde bulamayız diye(çünkü Olimpos mahrumiyet yeri gibi bir yer ve süpermarket falan yok) 1 kilo üzümü 3 sene önce 10 liraya satmaya çalışmıştı bana.Bu şekilde köylü kurnazlığıyla insanları aptal yerine koymaya çalışmaları tüm tatil moralimi yerle bir etmişti.

Artık bu tür yerlere giderken yerel halktan kazık yememek için çantamda bazılarının bozulması pahasına herşeyimi süpermarketlerden alıp öyle gidiyorum.

09 Nisan 2019 21:39

Deamon 1
Aday Memur
Antalya kemer ruslar doldurmadan
10 Nisan 2019 12:51

turluyorum.net
Yasaklı

Kuzey egeyi bende tavsiye ederim.

Sakin ve huzurludur. Bozcaada ve Geyikli tarafı Ayvalıga göre suyu daha sıcaktır.

Toplam 8 mesaj

ANKET
Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın, ortak yayın öncesinde bir otelde, görüşmesini etik buluyor musunuz?