Editörler : uzmantarik
29 Mart 2019 22:31   

İade olanların mali hakları

Arkadaşlar iade olan kisinin mali haklari nedir sadece ciplak ham maasi vermisler ek ders ve yasal faiz odemesi yapilmamis halbuki ihractan once maas odemesi yapılınca 200 tl fazladan odemis bunun oluru nedir nereye dilekce verilir iade olan kisiler bu konu hakkinda ne yaptilar 12 martta aym karar verdi yasal faiziyle odenmesi diye acaba alan varmi davami acilmasi gerek tesekkurler

11 Nisan 2019 23:15

fuatcinar14
Aday Memur

Hocam ben önce idareye dilekçe verdim ödeyin diye. Onlarda ödemeyiz diye cevap verdiler. Bende mahkemeye verdim hem yasal faizler için, hemde ek dersler için. Mahkemeler devam ediyor.

13 Nisan 2019 12:45

Ogr Oktay
Aday Memur

Benim daha yeni yatti dilekçe vercem sizin yaptiginiz gibi mahkeme den haber cikarsa yazalim haberleselim

13 Nisan 2019 15:28

fuatcinar14
Aday Memur

mahkeme sonuçlarını yazarım inşaAllah hocam

15 Nisan 2019 23:10

Exotech
Kapalı
slm lar Ben yasal faiz için dava acmistim kazandım ama karar daha elime ulasmadi daha doğrusu kesinleşmedi bölge idare mahkemesinde
15 Nisan 2019 23:17

222m
Aday Memur

Arkadaslar iade sonrasi osym sinablarinda gorev alinmiyor mu müdürüm oyle soyledi.sistemden de silinmisim giris yapamiyorum.idareye soyledim ekleyemeyiz sizin durumunuzda olanlar osym sinavinda gorev alamiyor dendi.

18 Nisan 2019 21:10

Ogr Oktay
Aday Memur

Hocam karari isim kapatarak yollarmisin

20 Nisan 2019 10:53

saberay
Aday Memur

Arkadaslar iade sonrasi osym sinablarinda gorev alinmiyor mu müdürüm oyle soyledi.sistemden de silinmisim giris yapamiyorum.idareye soyledim ekleyemeyiz sizin durumunuzda olanlar osym sinavinda gorev alamiyor dendi.

222m, 1 ay önce - Alıntıya git
O müdür sallamış.Ösym ye dilekçe yazıyorsun ve iade olduğuna dair belgeyi ekte sunuyorsun.Bunun için ösym yi arıyorsun.onlar size bir numara veriyor.siz de o numaraya bu belgeleri faks çekiyorsunuz ve birkaç gün içinde sistem size açılıyor.okul idaresine söylüyorsunuz.onlar ösymden sizi ekliyorlar.Geçmiş olsun.
20 Nisan 2019 10:55

saberay
Aday Memur
slm lar Ben yasal faiz için dava acmistim kazandım ama karar daha elime ulasmadi daha doğrusu kesinleşmedi bölge idare mahkemesinde
Exotech, 1 ay önce - Alıntıya git
hocam karar elinize geçince özelden isminizi kapatarak özelden yollarsanız sevinirim.Hayırlı olsun.
18 Mayıs 2019 23:55

halil_o
Aday Memur
hocam karar elinize geçince özelden isminizi kapatarak özelden yollarsanız sevinirim.Hayırlı olsun.
saberay, 1 ay önce - Alıntıya git
halil-yilmaz@msn.com Hocam bu kararı bana da mail olarak atabilir misiniz? Çok sevinirim...
19 Mayıs 2019 23:47

MELİH RAMİ
Memur
Exotech, 1 ay önce - Alıntıya git
20 ay ihraç sonrası 81000 tl verdiler . yasal faizine 2000 tl dediler .bu çok az değil mi ?
Toplam 10 mesaj

ANKET
Yeni askerlik sistemini nasıl buldunuz?