Editörler : ayşegül bgm
«101112131415161718192021»

Nezirebulut
Aday Memur
08 Nisan 2019 14:46

Arkadaşlar bir konuda sizleri de bilgilendirmek isterim bu gün il sağlığa gittim (işin Yok mu niye gittin diyenlere işim Yok:)) evime çok yakın) bilir kişilerden bilgi almak adına, bizzat gidip il sağlığı ile görüştüm konu şu ki tek hekim raporu ile ilgili herkesin kafasında bir soru işareti var raporlar geçerli olacak mı diye aile hekimliğinden alınan rapor kesinlikle geçerli değil ben hem aile hekimliğinden hem de hastaneden aldım garanti olsun diye. "Akli melikeleri yerindedir, akıl sağlığı yerindedir, sağlamdır "şeklindeki ibarelerin hepsi geçerlidir sorun olmaz dediler bazı hastaneler bir gün geçerli diyorlar onlara da inanmayın raporu bizzat çemberlitaştaki il sağlık müdürlüğüne gösterdim başvuruda sorun yaşanmayacağımı söylediler başvuru formu ise 10.04.19 da yayınlanacak dediler.mal bildirim formunu da gösterdim linkini bırakıyorum https://dosyamerkez.saglik.gov.tr/Eklenti/4656,malbildirimformu05022010doc.doc?0 öyle kafama göre yazmıyorum buraya. Herkese kolaylıklar dilerim

gökçe akkaya
Aday Memur
08 Nisan 2019 14:48

Sivas yayınlamış

yassemn, 5 yıl önce

bunu nerden buldunuz henüz asıl liste yayınlanmadı 10 nisan yazıyo istanbulda ama siz nerden?yayınlanmışmı sizinki

Nezirebulut
Aday Memur
08 Nisan 2019 14:49

https://dosyamerkez.saglik.gov.tr/Eklenti/4656,malbildirimformu05022010doc.doc?0 Mal Bildirim Formu

Tarıka798
Aday Memur
08 Nisan 2019 16:01

arkadaşlar 4d degilsiniz eski kadrolu işciler gibsiniz khk 696 ile geçenlerden faklısınız tek hekim raporu gecerli

Laparoskopik
Aday Memur
08 Nisan 2019 16:11

Merhaba, sağlık raporunu devlet mi yoksa özel hastanelerdenmi alsak geçerli olur veya ikiside

Farketmez mi

yassemn
Aday Memur
08 Nisan 2019 16:14

sadece psikiyatri raporumu alınacak nasıl alıyosunuz randevulumu gittiniz

Nezirebulut, 5 yıl önce
Arkadaşlar bir konuda sizleri de bilgilendirmek isterim bu gün il sağlığa gittim (işin Yok mu niye gittin diyenlere işim Yok:)) evime çok yakın) bilir kişilerden bilgi almak adına, bizzat gidip il sağlığı ile görüştüm konu şu ki tek hekim raporu ile ilgili herkesin kafasında bir soru işareti var raporlar geçerli olacak mı diye aile hekimliğinden alınan rapor kesinlikle geçerli değil ben hem aile hekimliğinden hem de hastaneden aldım garanti olsun diye. "Akli melikeleri yerindedir, akıl sağlığı yerindedir, sağlamdır "şeklindeki ibarelerin hepsi geçerlidir sorun olmaz dediler bazı hastaneler bir gün geçerli diyorlar onlara da inanmayın raporu bizzat çemberlitaştaki il sağlık müdürlüğüne gösterdim başvuruda sorun yaşanmayacağımı söylediler başvuru formu ise 10.04.19 da yayınlanacak dediler.mal bildirim formunu da gösterdim linkini bırakıyorum https://dosyamerkez.saglik.gov.tr/Eklenti/4656,malbildirimformu05022010doc.doc?0 öyle kafama göre yazmıyorum buraya. Herkese kolaylıklar dilerim

yassemn
Aday Memur
08 Nisan 2019 16:21

randevulumu gidiliyo psikiyatri deki her doktor rapor verebiliyomu aradm ulaşamdm ne hasteneye ne sağlık müdürlüğüne istanbul avrupa yakasında bu raporu alan arkadaşalar nerden nasıl aldınız

yassemn
Aday Memur
08 Nisan 2019 16:23

ayrıca geçen gün gördm bi yerde bizden önce atanan 5 bin küsür kişinin yerleştirlmesi işe başalaması felan hala yapılmamış yani işten çıkmaya felan kalkmayın derim üç ay bunu bekledk güvenlik soruşturmasıda bi o kadar sürecek yerleştrme felan 6 ay en az diyorum ama kısmet umarım iyi olur hepimiz için

hit 33
Aday Memur
08 Nisan 2019 16:33

Arkadaşlar ben sağlık müdürlüğünü aradım adli sicil kaydı nasıl alalım veriliş nedeni ne yazalım diye memuriyet mi diğer mi kodlucaz diye sordum avukata soralım sonra bilgi verelim dedi neyiz şimdi iyice aklım karıştı

Nezirebulut
Aday Memur
08 Nisan 2019 16:46

Özel hastanelerden de alınabileceğini söylediler bana fark etmez
Laparoskopik, 5 yıl önce

Merhaba, sağlık raporunu devlet mi yoksa özel hastanelerdenmi alsak geçerli olur veya ikiside

Farketmez mi

Nezirebulut
Aday Memur
08 Nisan 2019 16:49

Hastaneye göre değişiyor ben de İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum ama Üsküdar devlet hastanesinden aldım en yakın randevu orasıydı. Ama raporu alırken psikiyatri sekreteri randevu almanıza gerek yoktu tek hekim raporu alacaksınız 50 tl ücret ödeyip demişti Üsküdar devlet hastanesinden çok rahat alabilirsiniz
yassemn, 5 yıl önce

randevulumu gidiliyo psikiyatri deki her doktor rapor verebiliyomu aradm ulaşamdm ne hasteneye ne sağlık müdürlüğüne istanbul avrupa yakasında bu raporu alan arkadaşalar nerden nasıl aldınız

tayıbogluzeynep
Aday Memur
08 Nisan 2019 17:01

Benim aldığım raporda Zeynep.... adlı kişi muayene edilmiş olup kişin halen görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir akıl hastalığı bulunmamaktadır. Bu belge iş başvurusu için kişinin isteği üzerine düzenlenmiştir yazıyor . Çok uzun ve karmaşık değil mi geçerli olur mu acaba

Nezirebulut, 5 yıl önce

mert372
Aday Memur
08 Nisan 2019 22:29

Biyomedikal Teknikeri ne kadar alır bekar .sanirsam 2020 eylule kadar asgari sonrasinda net blli olr

Danielas
Aday Memur
09 Nisan 2019 00:04

İstanbul klinik destek elemanı olarak seçilen var mı?

Nezirebulut
Aday Memur
09 Nisan 2019 00:54

Psikiyatriden aldınızsa sorun olacağını düşünmüyorum ben bu gün gittim gösterdim raporu mu
tayıbogluzeynep, 5 yıl önce

Benim aldığım raporda Zeynep.... adlı kişi muayene edilmiş olup kişin halen görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir akıl hastalığı bulunmamaktadır. Bu belge iş başvurusu için kişinin isteği üzerine düzenlenmiştir yazıyor . Çok uzun ve karmaşık değil mi geçerli olur mu acaba

Laparoskopik
Aday Memur
09 Nisan 2019 01:08

hem sağlık raporu hem psikiyatr raporumu gereklii. ama benim kafamda özel hastanede olurmu mantığı kaldı olurmu acaba diye

mr.aly
Kapalı
09 Nisan 2019 07:16

Eylulu falan karistirmayin. Neden butun forumlarda yazmasina ragmen bu kadar bilgisizsiniz ? Taşerondan gecenlere bir sozlesme imzalattilar 2020 yilina kadar hakem heyeti belirledi dogal olarak 2020. Ye kadar toplu sozlesme. Haklari yok. Peki siz taserondanmi geçtiniz? Hayir ilk yapilacak toplu sozlesmeye tabisiniz bitti. Haziranda toplu sozlesme imzalanir. 3 bini gecik maas alirsiniz hazirana kadar alamadiklarinizi topluca alirsiniz. Biraz arastirin sorun , hakkimiz nedir ne degildir diye çok boşvermiş ve asgari ucret verseler kaniksayacak haldeniz .

mert372, 5 yıl önce

Biyomedikal Teknikeri ne kadar alır bekar .sanirsam 2020 eylule kadar asgari sonrasinda net blli olr

tayıbogluzeynep
Aday Memur
09 Nisan 2019 09:34

Merhaba,

İl sağlık müdürlüğü hafta sonu açık mı ? bilginiz var mı ?

Teşekkürler.

Nezirebulut, 5 yıl önce

Ceycey777
Aday Memur
09 Nisan 2019 09:59

kesinlikle açık değil.

tayıbogluzeynep, 5 yıl önce

Merhaba,

İl sağlık müdürlüğü hafta sonu açık mı ? bilginiz var mı ?

Teşekkürler.

tayıbogluzeynep
Aday Memur
09 Nisan 2019 10:09

Hay Allah ya hiç iznim yok nasıl gideceğim

Ceycey777, 5 yıl önce

kesinlikle açık değil.

Toplam 698 mesaj
«101112131415161718192021»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler