Editörler :
«23242526272829303132333435
10 Mayıs 2019 23:21

baoglu
Aday Memur
Maaş-sosyal haklar konusu forumda yazildi.Hatta bu başlık altinda geçmiş sayfalari bir inceleyiniz.
11 Mayıs 2019 10:06

yassemn
Aday Memur
Maaş-sosyal haklar konusu forumda yazildi.Hatta bu başlık altinda geçmiş sayfalari bir inceleyiniz.
baoglu, 5 ay önce - Alıntıya git

hangi başlıkta ben sordum dun sosyal hak felan yok sadece tediye oda çok bişey değil ve dönemlik olarak iyileştirme olsa bile daha halen alım yapılıyo 29600 kişi alınacak ülkenin hali ortada kaç lira verebilecek kaç aydır burayı bekliyoruz bir umut ama hayal kırıklığı ben 2020 alıcam yol yok 200 yol tutacak 1800 kalacak zor gecinirim ..

11 Mayıs 2019 12:01

Sendio
Aday Memur

Yassemn hanım siz hangi branşa ve hangi hastaneye atandınız acaba?

11 Mayıs 2019 12:35

yassemn
Aday Memur

Yassemn hanım siz hangi branşa ve hangi hastaneye atandınız acaba?

Sendio, 5 ay önce - Alıntıya git

bunları paylaşmam doğru olmaz sanırım ama 4d sonuçta eşit

11 Mayıs 2019 12:53

Sendio
Aday Memur

O zaman yerleştiğiniz branşı söyleyin. Sonuçta bir güvenlik görevlisi ile bir veri girişin çalışma saatleri bir değil?

11 Mayıs 2019 13:57

Frkn80
Aday Memur

Arkadaşlar İstanbulda klinik Destek Elemanlarının güvenlik soruşturmasından bi ses seda yok mu?

11 Mayıs 2019 16:39

Nezirebulut
Aday Memur
Bugün bende vgki olarak işe başladım acil serviste. Her konuştuğum kişi ne kadar şanslı olduğumu söyledi bana. Maaş ve toplu sözleşme hakkında hiç soru sormadım. Sormamamın nedeni ise bir çok özel sektörde ağır şartlar altında çalıştım nerdeyse yemek yemeyip direk uyuyacak kadar yorucuydu. Bugün hiç o kadar yorulmadım belirli ara saatleri ve düzeni olan bir yere işçi olarak girdik arkadaşlar. Özel sektör hem asgari ücret veriyor hemde bir türlü yaranamıyorsunuz, aşağılanıyorsunuz. Bir yer size 4bin versin ama üç öğün azarlasın bunu kabul eder misiz?Size tavsiyem maaşı ne verirlerse versinler hakettiğiniz işin başında olun. Kaç bin kişinin içinden seçildiğinizin farkında olun.
hilalbcn, 5 ay önce - Alıntıya git
Bende veri giril olarak başlayacağım en geç 30 Mayıs dediler ama başvuru yapınca hemen başladınız mı?
11 Mayıs 2019 19:07

hilalbcn
Aday Memur
Bende veri giril olarak başlayacağım en geç 30 Mayıs dediler ama başvuru yapınca hemen başladınız mı?
Nezirebulut, 5 ay önce - Alıntıya git
Hayırlı olsun. Evraklarımı verdim ertesi gün başladım sigortam evrak verdiğim gün başladı.
11 Mayıs 2019 19:09

hilalbcn
Aday Memur
Evime tebligat geldi benim. İl sağlığı aradım yarın git görüş hastaneyle dedi. Görüşmeye gittim ertesi gün başladım.
11 Mayıs 2019 19:22

Danielas
Aday Memur

Arkadaşlar İstanbulda klinik Destek Elemanlarının güvenlik soruşturmasından bi ses seda yok mu?

Frkn80, 5 ay önce - Alıntıya git

Bende istanbul klinik destek elemanıyım fakat hala zimmet durumumda bir değişiklik yok

11 Mayıs 2019 21:20

baoglu
Aday Memur

hangi başlıkta ben sordum dun sosyal hak felan yok sadece tediye oda çok bişey değil ve dönemlik olarak iyileştirme olsa bile daha halen alım yapılıyo 29600 kişi alınacak ülkenin hali ortada kaç lira verebilecek kaç aydır burayı bekliyoruz bir umut ama hayal kırıklığı ben 2020 alıcam yol yok 200 yol tutacak 1800 kalacak zor gecinirim ..

yassemn, 5 ay önce - Alıntıya git
Arkadaşım, forumda küçük bir araştırma yapabilirsiniz.Zor olmasa gerek.
11 Mayıs 2019 22:23

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı
Arkadaşım, forumda küçük bir araştırma yapabilirsiniz.Zor olmasa gerek.
baoglu, 5 ay önce - Alıntıya git

Araştırmak yorumlara göz atmak zor geliyor hocam boşver, aynı soruyu sorup dururlar

11 Mayıs 2019 22:34

yassemn
Aday Memur

Hayalperest arkadaş öncelikle bana neden sataşma lüzum u duyuyorsun bilemem arastrdim elbette kurmadan itibaren ve didik didik hemde hastanedeki lerle bile konuşarak ancak hastaneden ve il sağlık müdürlugunden aldığım cevapla araştırmaların alakası yoktu ..kimseyi yanlış etkilemek degl derdim ailemle istişare ettim taşeron çalışan engelli bir personelle de istişare ettim iyileştirme olacağını ancak biraz sebat etmek gerektiğini söyledi sakin pes Edip vazgeçme dedi onun lafı beni ikna etti açıkçası kararsızım cnki şu anki isim devlet memurundan dahi rahat ama ben riske atıp devlete gidicem rabbim hayırlı eylesin bu işi hakkımızda kimse yadirgamasin tedirgin olmak hakkım ..

12 Mayıs 2019 18:40

Nezirebulut
Aday Memur
Hayırlı olsun. Evraklarımı verdim ertesi gün başladım sigortam evrak verdiğim gün başladı.
hilalbcn, 5 ay önce - Alıntıya git
Teşekkür ederim baya hızlı olmuş ben şehir dışındayım yarın geliyorum inşallah sorun olmaz Salı günü başvuracağım
14 Mayıs 2019 00:17

Klinikdestek.sbt
Aday Memur

haklısıınız maaş hakkında o kadar farklı konuşmalar var ki arkadaş o yüzden tereddüt etmiş galiba bi başlıkta 3000 bir baslıkta 3300 3500 arası bir baslıkta asgari ücret yazıyor yani ben de tam olarak anlamış değilim

14 Mayıs 2019 09:49

macka8167
Aday Memur

haklısıınız maaş hakkında o kadar farklı konuşmalar var ki arkadaş o yüzden tereddüt etmiş galiba bi başlıkta 3000 bir baslıkta 3300 3500 arası bir baslıkta asgari ücret yazıyor yani ben de tam olarak anlamış değilim

Klinikdestek.sbt, 5 ay önce - Alıntıya git
Arkadaşlar TİS'e kadar asgari ücret + tediye ve ek ödemeler burası net bir konu. TİS sen sonra iyileştirme olacaktır. Yetkili sendikalar ile görüşme sağlayabilirsiniz.
14 Mayıs 2019 10:46

konyamemr
Aday Memur
Arkadaşlar TİS'e kadar asgari ücret + tediye ve ek ödemeler burası net bir konu. TİS sen sonra iyileştirme olacaktır. Yetkili sendikalar ile görüşme sağlayabilirsiniz.
macka8167, 5 ay önce - Alıntıya git

atamam gelmış imza atmamı bekliyorlar pazartesi kadar , ama maaş konusu kafamı karıştırıyor

kimi asgari ücret diyor + 3 ayda bir 800 tl

kimide 3000 ile 3500 arası diyor

saglık müdürlügü ile bizzat görüstüm asgari ücret + 3 ayda bir 800 diyor

ne yapacagız ?

14 Mayıs 2019 10:48

goko59
Aday Memur

Arkadaşlar bize de mülakat gelmiş.Size yapılanmülakat hakkında bilgi verir misiniz neler soruldu haksızlıklar oldu mu ne gibi süreçler bizi bekliyor aşağı yukarı sizinkine benzer bir şey olur gibi duruyor

14 Mayıs 2019 11:34

Şefikçet
Aday Memur

Meslekten gireceksen mesleki yeterlilik soruları soruyorlar mesela ben bilgisaya bakim onarım dan gi

14 Mayıs 2019 14:40

Guroni-
Yasaklı
macka8167, 5 ay önce - Alıntıya git

aynen arkadasımızın dedıgı gıbı hersey

Toplam 694 mesaj
«23242526272829303132333435

ANKET
Ankara'da, 1 TL'lik belediye otoparklarında, yer bulabiliyor musunuz?