Editörler :
«23242526272829303132333435
15 Haziran 2019 17:32

hilalbcn
Aday Memur

Bizde acilde başladık 5kisi ne yazık ki kimse memnun değil

gzmtk, 1 ay önce - Alıntıya git
En zor kısımda çalışmak zorluyor evet
19 Haziran 2019 20:08

yassemn
Aday Memur

Ağustosta tediye varmış birde sozlesme yapılacakmış

19 Haziran 2019 20:09

hilalbcn
Aday Memur

yassemn, 1 ay önce - Alıntıya git
Nerden aldınız bilgiyi
19 Haziran 2019 20:18

yassemn
Aday Memur

Calistgm hastanedeki bizim bölümün sorumlu müdürü söyledi ayrıca başka hastanede çalışan akrabamiz da aynısını dedi

19 Haziran 2019 20:38

hilalbcn
Aday Memur

Calistgm hastanedeki bizim bölümün sorumlu müdürü söyledi ayrıca başka hastanede çalışan akrabamiz da aynısını dedi

İnşallah yapılır sözleşme
20 Haziran 2019 00:21

konyamemr
Aday Memur

tediye yatmadi

maas asgari ucret alti yatti ve bayram mesaisi yok

toplu is sozlesmeso sonraso duzelir mi

20 Haziran 2019 18:19

Nezirebulut
Aday Memur

tediye yatmadi

maas asgari ucret alti yatti ve bayram mesaisi yok

toplu is sozlesmeso sonraso duzelir mi

konyamemr, 1 ay önce - Alıntıya git
Hiç umudum yok
23 Haziran 2019 02:24

Paramedic35
Aday Memur

Biz hala sisteme düşmedik çkysye neden acaba ?

23 Haziran 2019 16:07

Pirye
Kapalı

Arkadaşlar aylarca bekleyip sonunda pazartesi günü iş başı yaptım.Başladığım hastane yeni temiz güzel yerde buraya kadar sıkıntı yok.Sağlık bakanlığı beni hasta karşılama olarak atadı ama hastane yönetimi hasta karşılama personellerini veri giriş personeli olarak çalıştırma kararı aldığı için o şekilde çalışmaya başladım.Burda ilk sorunumla karşılaştım.Sigorta girişim 4/A üzerinden ve meslek kodum hasta karşılama olarak yapıldı ama ben hastanede veri giriş işini yapıcam.Bu arada bizim gibi ataması yapılanlar memur oldum diye heves etmesin sürekli işçi oluyoruz.Maaşa gelince asgari ücret.Çalışma saatleri sıkıntılı çünkü beklemediğiniz anda nöbet çıkıyor.Insan kaynakları çalışma saatlerini 45 e tamamlamak için mutlaka nöbet çıkartıyormuş.Bununla bilrikte iş yükü fazla üstelik hastane psikolojisi ve yıpranma var.Yani atandım diye sevinirken şimdi çıktığım iş için üzülmüş durumdayım.Saatim belliydi molam belliydi.Içinizde yeni atanan daha başlamamış arkadaşlar var ise her şeyini araştırıp işinizi bırakın o şekilde başlayın göreve.Şunu da ekliyim memur olarak değil sürekli işçi olarak ama memurun işini yapmış olacaksınız.Işe başlayan bir çok arkadaş pişman hiç bişey umduğumuz gibi değil en kötüsüde memur değil sürekli işçi olmak.Insanlar heveslendi çabaladı ama şartları özel sektörden daha zor bunu göz önüne alarak yolunuza devam edin.Herkesin hakkında hayırlısı olsun :)

23 Haziran 2019 19:19

hilalbcn
Aday Memur
Buna başvururken memur alıcaz demediler ki zaten kardeşim daimi işçi alıyoruz isteyen başvursun dediler hangi memur kurayla alınır. Acil yorucu kabul ediyorum onu ama başka türlü devlete girmek mümkün değil ya memur ya işçi başka alternatif yok
26 Haziran 2019 18:14

Blogprison
Aday Memur
Buna başvururken memur alıcaz demediler ki zaten kardeşim daimi işçi alıyoruz isteyen başvursun dediler hangi memur kurayla alınır. Acil yorucu kabul ediyorum onu ama başka türlü devlete girmek mümkün değil ya memur ya işçi başka alternatif yok
hilalbcn, 4 hafta önce - Alıntıya git

Arkadaşım güvenlik gibi bölümler kurayla belirlendi. Kpss sonrası sözlü sınav ile atandı hkvy yani atandığımız bölüm belli.

26 Haziran 2019 18:46

Blogprison
Aday Memur

Arkadaşlar aylarca bekleyip sonunda pazartesi günü iş başı yaptım.Başladığım hastane yeni temiz güzel yerde buraya kadar sıkıntı yok.Sağlık bakanlığı beni hasta karşılama olarak atadı ama hastane yönetimi hasta karşılama personellerini veri giriş personeli olarak çalıştırma kararı aldığı için o şekilde çalışmaya başladım.Burda ilk sorunumla karşılaştım.Sigorta girişim 4/A üzerinden ve meslek kodum hasta karşılama olarak yapıldı ama ben hastanede veri giriş işini yapıcam.Bu arada bizim gibi ataması yapılanlar memur oldum diye heves etmesin sürekli işçi oluyoruz.Maaşa gelince asgari ücret.Çalışma saatleri sıkıntılı çünkü beklemediğiniz anda nöbet çıkıyor.Insan kaynakları çalışma saatlerini 45 e tamamlamak için mutlaka nöbet çıkartıyormuş.Bununla bilrikte iş yükü fazla üstelik hastane psikolojisi ve yıpranma var.Yani atandım diye sevinirken şimdi çıktığım iş için üzülmüş durumdayım.Saatim belliydi molam belliydi.Içinizde yeni atanan daha başlamamış arkadaşlar var ise her şeyini araştırıp işinizi bırakın o şekilde başlayın göreve.Şunu da ekliyim memur olarak değil sürekli işçi olarak ama memurun işini yapmış olacaksınız.Işe başlayan bir çok arkadaş pişman hiç bişey umduğumuz gibi değil en kötüsüde memur değil sürekli işçi olmak.Insanlar heveslendi çabaladı ama şartları özel sektörden daha zor bunu göz önüne alarak yolunuza devam edin.Herkesin hakkında hayırlısı olsun :)

Pirye, 4 hafta önce - Alıntıya git

Hayırlı olsun itiraz ettiniz mi farklı bir bölümde çalışmanız istendiği zaman? Benden de böyle bir istekleri var daha başlamadım Hasta karşılama ve yönlendirme olarak başlayacağım

27 Haziran 2019 10:51

hilalbcn
Aday Memur

Arkadaşım güvenlik gibi bölümler kurayla belirlendi. Kpss sonrası sözlü sınav ile atandı hkvy yani atandığımız bölüm belli.

Blogprison, 4 hafta önce - Alıntıya git
Atandığımız bölümde kadroda belli bende onu diyorum zaten
27 Haziran 2019 18:09

Paramedic35
Aday Memur

Arkadaşlar biz nisanda dosyalarımızı verdiğimiz günden beri daha zimmete düşmedik ne yapmalıyız ?

29 Haziran 2019 18:04

yassemn
Aday Memur

Zimmete düşer sabredin .ayrıca memuriyet diye bişey denilmedki ortamı da tahmin etmiş olmak gerekiyordu iş yükü elbet olacaktı.

02 Temmuz 2019 01:09

Danielas
Aday Memur

Arkadaşlar bölümüm klinik destek ve pazar günü çkys bilgilerimde değişiklik oldu. Şuan ne yapmam gerekiyor. Kimse beni aramadı ve hiçbir yerde bir bilgi yayınlanmadı. Ne yapmalıyım?

ÇALIŞMA DURUMUNUZ :

Kadrosunun Olduğu Yerde Çalışıyor

GÖREV YERİ BİLGİLERİNİZ :

GÖREV YERİ TÜRÜ GÖREV YERİ ÜNVAN

KADRO YERİ İSTANBULSOSYALLEŞTİRME BÖLGESİ SÜREKLİ İŞÇİ

1 Adet Görev Yeri Kaydınız Bulunmaktadır.

ZİMMET DURUMU BİLGİLERİNİZ :

Zimmet Kaydı Bulunamadı

02 Temmuz 2019 01:19

enderprm
Aday Memur

Arkadaşlar biz nisanda dosyalarımızı verdiğimiz günden beri daha zimmete düşmedik ne yapmalıyız ?

Paramedic35, 4 hafta önce - Alıntıya git
prm de sıralaman kaçtı
02 Temmuz 2019 10:08

yassemn
Aday Memur

Ben guvenlgm klinik destek bölümüne yeni personel geldi zimmete düştükçe atama yapiliyo sabredin .Allah emeklerimizmizi zayi etmesin.

02 Temmuz 2019 15:25

hilalbcn
Aday Memur

Arkadaşlar bölümüm klinik destek ve pazar günü çkys bilgilerimde değişiklik oldu. Şuan ne yapmam gerekiyor. Kimse beni aramadı ve hiçbir yerde bir bilgi yayınlanmadı. Ne yapmalıyım?

ÇALIŞMA DURUMUNUZ :

Kadrosunun Olduğu Yerde Çalışıyor

GÖREV YERİ BİLGİLERİNİZ :

GÖREV YERİ TÜRÜ GÖREV YERİ ÜNVAN

KADRO YERİ İSTANBULSOSYALLEŞTİRME BÖLGESİ SÜREKLİ İŞÇİ

1 Adet Görev Yeri Kaydınız Bulunmaktadır.

ZİMMET DURUMU BİLGİLERİNİZ :

Zimmet Kaydı Bulunamadı

Danielas, 3 hafta önce - Alıntıya git
Ben vgki olarak zimmete düştüğüm de 1 hafta kadar bekledim sonra evime tebligat geldi il sağlık müdürlüğünü aradım görev yerimi söylediler 2 gün sonra görüşmeye git dediler gittim ertesi gün başladım
11 Temmuz 2019 14:03

konyamemr
Aday Memur

Ben guvenlgm klinik destek bölümüne yeni personel geldi zimmete düştükçe atama yapiliyo sabredin .Allah emeklerimizmizi zayi etmesin.

yassemn, 3 hafta önce - Alıntıya git

aynı şekilde ben de güvenliğim , sizin tediye ve bayram mesaisi yattı mı

Toplam 683 mesaj
«23242526272829303132333435

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?