Editörler :
31 Mart 2019 20:21   

Konya da cam balkon firma tavsiyeleriniz

merhaba arkadaşlar.Konya da ikamet etmekteyim.Evimizin 16 m2 bi balkonu var ve balkonumuzu cam balkon ile kapattırmayı düşünüyoruz.Cam balkon firması tercih ederken ve yaptırırken nelere dikkat etmeliyim ayrıca cam balkon da kullanılan malzemelerin kalitesi değişir mi.Konya da önerebileceğiniz firmalar var mı varsa tavsiye ve görüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

31 Mart 2019 21:24

Bakersdozen
Aday Memur
daha 3 gün önce annemlere yaptirdik. bir akrabamin tanıdığı imiş, geldi ölçtü 3 metre uzunluktaki balkonum için siyah renkli cam taktı, 1500 lira verdik. konyaliyim.
25 Nisan 2019 22:59

okanokutan
Aday Memur

cam balkon yaptıracaksanız kesinlikle malzeme kalitesine odaklanmayın. çünkü İnşaat işlerinde malzeme den daha önemli birşey varsa o da ustalıktır. Siz siz olun ustalığı iyi firma ahlaki değerlere önem veren bir yere yaptırın malzeme kalitesi vesaire geçin bunları hazır teknolojik bir ürün almıyorsunuz sonuçta fabrikada seri üretim olsun bant üretim olsun bir ürün değil bu cam balkon sonuçta sadece cam balkon değil pencereler mobilyalar laminat parkeler boyalar bunların hepsinde işçiliğe bakın ustalara bakın.

Ayrıca sadece konya'da değil birçok ilde firmalarla birlikte çalışan ortak Sanayi esnafları yani ( ortak san) bunun web sitesini bir inceleyin yapılan işlerde ortaksan sorumluluk alıyor bünyesindeki firmalar sektöründe en az 5 yıl deneyimli öyle Çoluk çocuk firmalar ile çalışmıyor sözleşmeli belgeli iş yaptırıyorsunuz. Ben Ortaksana geçen yıl evimi komple tadilat için anlaştım yaklaşık 35 bin TL tuttu 24 ay taksit de yaptılar memnun musunuz derseniz Yeni bir ev almaktan daha iyi oldu harika ötesi bir şey yaptılar. Üstelik Siz konya'da cam balkon yaptıracak mısınız onlar da yapıyor bir arayın konuşun isterseniz şu linkten inceleyin www.ortaksan.com

Toplam 2 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?