Editörler :
01 Nisan 2019 14:06   

Sonunda implant yaptırdım

Arkadaşlar sonunda eşimden bana da sıra geldi de kendime yatırım yapabildim. İlk iş olarak kafamda hep varolan dişlerimi yaptırdım. Çok araştırdım çok konuştuk, görüştüm sonunda kendime en uygun yeri buldum. Tecrübesi, mütevaziliği ve samimiyetiyle diş doktorum Serkan hocam gerçekleştirdi, görenleri geçin ben bile inanamıyorum sonuca. Vay be kendime bakınca nasılda genç ve yakışıklı oluyormuşum. Meraklıları için detaylara geçeyim; tüm dişlerim çekilip toplam 14 adet üst çene 8 alt çene 6 implant yapıldı. İşlemim Serkan Hocamın diş kliniği Dentalis istanbul'da gerçekleştirildi. Sanıldığı gibi bir ağrı olmuyor, belki ilk gün, ikinci güne hemen farkedilir azalma var. şimdi gözüm gibi bakıp korurum kendime reset attım desem yeridir. Fotoğaflarımı da koyuyuyorum iki güzel şey yazın, hanımı kıskandırıcam. (ne kadar yakışıklı olmuşsun filan deyin)

01 Nisan 2019 14:07

Sefacık
Aday Memur

fotoğrafı nereye yüklüyorduk ya tam havaya girmişken olmadı şimdi, bilen arkadaşlar yardımcı olun kırk yılın başı bir işe girdik yükleyelim fotoğrafları

11 Nisan 2019 07:38

akademikbaytar
Şef
geçmiş olsun. sağlıkla kullanın
03 Mayıs 2019 10:55

Khaan86
Aday Memur

fena gaza geldim okuyunca hocam, fotoğrafları özelden gönderir misin. Birde fiyat olarak nedir, bende alt-üst toplam 10 implant çıkardı bir klinik ama orada yaptırmak istemiyorum olmuşken iyi bir yer tercih ederim Bu yaz tatilinde aradan çıkarıcam artık

Toplam 3 mesaj

ANKET
Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın, ortak yayın öncesinde bir otelde, görüşmesini etik buluyor musunuz?