Editörler :
20 Nisan 2019 15:22

bilgmuhmeri
Aday Memur

girdim hocam. komisyonda 5 kisi vardi. biri baskan kendinizi tanittiriyor. diger 4 kisi kurumda calisan muhendislermis. biri Ataturk ilkelerini say dedi devletciligi acikla dedi. digerleri de birer tane teorik soru sordu.

nehayatama, 3 ay önce - Alıntıya git

hocam hangi güvenlik formunu götürdünüz ? sormak istediğim asıl şey hakkında bilgi alınacak

akraba harici 3 kişiyi yazdınız mı ? tcleri de isteniyor mu ? herkes tcsini vermek istemez cok zorladı beni bu konu ya. size ne dediler acaba ?

20 Nisan 2019 15:33

nehayatama
Memur

hocam hangi güvenlik formunu götürdünüz ? sormak istediğim asıl şey hakkında bilgi alınacak

akraba harici 3 kişiyi yazdınız mı ? tcleri de isteniyor mu ? herkes tcsini vermek istemez cok zorladı beni bu konu ya. size ne dediler acaba ?

bilgmuhmeri, 3 ay önce - Alıntıya git

3 kisi olan degil digerini aliyorlar hocam. 3 kisi olan kabul edilmiyor.

20 Nisan 2019 15:34

bilgmuhmeri
Aday Memur

Allah razı olsun hocam ya sabahtan beri bununla uğraşıyorum. İnşallah hayırlısıyla atanırsınız.

20 Nisan 2019 15:36

nehayatama
Memur

ayrica basvuru kilavuzunda adli sicil kaydi olanlar denmis ama yine de sicil kaydini herkesten istiyorlar. diploma ve terhis belgesinin orjinallerini de mutlaka goturun kontrol ediyorlar.

20 Nisan 2019 15:38

nehayatama
Memur

Allah razı olsun hocam ya sabahtan beri bununla uğraşıyorum. İnşallah hayırlısıyla atanırsınız.

sagolun hocam sizden de. insallah hayirlisi olsun hakkimizda.

20 Nisan 2019 16:15

Eeehırs
Aday Memur

mülakata giren arkadaslar, hakkında bilgi verecek 3 kişi olan güvenlik formunu mu götürdünüz ?

Hocam bu üç kişi olan bizim sistemden indirdiğimiz değil heralde değil mi
20 Nisan 2019 16:23

bilgmuhmeri
Aday Memur
Hocam bu üç kişi olan bizim sistemden indirdiğimiz değil heralde değil mi
Eeehırs, 3 ay önce - Alıntıya git
20 Nisan 2019 16:43

Eeehırs
Aday Memur

soruluyor 3 tane

Hocam mülakat sürecinde telefonları bırakabilecek ortam var m? Şehir dışından geleceğiz
20 Nisan 2019 17:06

Eeehırs
Aday Memur

hocam ben buradaki 3 kişiyi kasteddim . https://personeltemin.msb.gov.tr/Anasayfa/IcerikWeb/MDS02?menuItem=1

Yani bizim götürmemiz gereken e devlet ile giriş yapıp sistemden indirdiğimiz değil mi
20 Nisan 2019 17:17

nehayatama
Memur
Hocam mülakat sürecinde telefonları bırakabilecek ortam var m? Şehir dışından geleceğiz

küçük şifreli dolaplar var hocam sıkıntı olmuyor telefon.

20 Nisan 2019 17:32

bilgmuhmeri
Aday Memur
Yani bizim götürmemiz gereken e devlet ile giriş yapıp sistemden indirdiğimiz değil mi

Hocam yetkili kişi şöyle demiş:" Bilgilerinizin geldiği ekranın sağ üstünde Güvenlik formuna tıkladığınızda gelen ekranın sağ üstünde Word olarak indir seçeneği mevcut. İndirip gerekli değişiklikleri yapıp çıktısını alabilirsiniz."

Ben buradan indirdim.Sonra da ana-baba bilgilerinin altına kardeşlerimin bilgilerini ekledim adres ve tc olarak.(ben ekledim kardeşleri gerekiyor mu bilmiyorum) diğer formdaki hakkında bilgi alınacak 3 kişi kısmı da yok. Şükür ki istenmiyormuş.

Benim anladığım bu şekilde. İnşallah yanlıs yönlendirmem. Mülakata henüz girmedim.

20 Nisan 2019 17:44

mecheng90
Aday Memur

Hakkında bilgi alınacak 3 kişi kısmını içermeyen güvenlik soruşturma formu götürmeniz yeterli arkadaşlar. Mülakata girmiş biri olarak söylüyorum bunu.

20 Nisan 2019 18:28

starnet
Aday Memur

hocam ben buradaki 3 kişiyi kasteddim . https://personeltemin.msb.gov.tr/Anasayfa/IcerikWeb/MDS02?menuItem=1

https://personeltemin.msb.gov.tr/Genel/Content/form/guv.docx Hocam doldurmamız gereken güvernlik formu bu mu oluyor?

20 Nisan 2019 18:33

starnet
Aday Memur

güvenlik formunu nereden temin edebilirim hocam ?(akraba hariç 3 kişinin bilgisini isteyen form var bende ama bu form olmayacak sanırım)

20 Nisan 2019 18:59

nehayatama
Memur

güvenlik formunu nereden temin edebilirim hocam ?(akraba hariç 3 kişinin bilgisini isteyen form var bende ama bu form olmayacak sanırım)

starnet, 3 ay önce - Alıntıya git

https://personeltemin.msb.gov.tr/

en altta form var indirebilirsiniz

20 Nisan 2019 19:14

starnet
Aday Memur

Teşekkürler hocam.Bu arada mülakat 8 'de demişler ama kaçta başlıyor tam 8 de orada mı olmamız lazım?Sıra takriben kaç saat sonra geliyor?

20 Nisan 2019 19:18

nehayatama
Memur

Teşekkürler hocam.Bu arada mülakat 8 'de demişler ama kaçta başlıyor tam 8 de orada mı olmamız lazım?Sıra takriben kaç saat sonra geliyor?

starnet, 3 ay önce - Alıntıya git

erkenden almaya başlıyorlar zamanında gidin. 11.30 gibi bitti benimki.

21 Nisan 2019 20:12

tmbrwlvs
Aday Memur

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (2 sayfa olan form, adaylar tarafından

doldurma talimatına uygun olarak bilgisayarda BÜYÜK HARFLE doldurulacak, arkalı önlü olacak şekilde

2(iki) suret çıktısı alınacaktır. Formun ön yüzünün sağ üst kısmında yer alan fotoğraf kısmına yazıcı

vasıtasıyla renkli fotoğraf baskısı yapılacak, kesinlikle fotoğraf yapıştırılmayacaktır.)

sizin verdiğiniz form tek sayfa ama kılavuzda 2 sayfa olan formdan bahsedilmiş anlamadım.

21 Nisan 2019 20:48

nehayatama
Memur

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (2 sayfa olan form, adaylar tarafından

doldurma talimatına uygun olarak bilgisayarda BÜYÜK HARFLE doldurulacak, arkalı önlü olacak şekilde

2(iki) suret çıktısı alınacaktır. Formun ön yüzünün sağ üst kısmında yer alan fotoğraf kısmına yazıcı

vasıtasıyla renkli fotoğraf baskısı yapılacak, kesinlikle fotoğraf yapıştırılmayacaktır.)

sizin verdiğiniz form tek sayfa ama kılavuzda 2 sayfa olan formdan bahsedilmiş anlamadım.

tmbrwlvs, 3 ay önce - Alıntıya git

onu da doldurunca iki sayfa oluyor merak etmeyin :)

21 Nisan 2019 22:20

Eeehırs
Aday Memur

erkenden almaya başlıyorlar zamanında gidin. 11.30 gibi bitti benimki.

Hocam sizin bölüm neydi elektrik mühendislerinden giren var mı acaba mülakata?
Toplam 79 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?