Editörler :
02 Nisan 2019 16:03   

Tarım ve Orman Bakanlığı becayiş düşünenler

tarım ve orman bakanlığı 4B sözleşmeli mühendis olup da mersin iline beacayiş düşünenler ben hataya becayiş istiyorum.

07 Nisan 2019 16:12

Zirmühsm
Aday Memur

Maraş Ekinözü verilir Şanlıurfa ve çevre ilçeler değerlendirilir

13 Nisan 2019 12:59

Teknisyen2089
Daire Başkanı
Sözleşmeli Arkadaşlarım, tüm meslektaşlarımız ile eşit olanaklara sahip olabilmemiz yalnızca aynı statüde olmak kaydıyla gerçekleşecektir. Bu doğrultuda düzenlenen etkinliklere sizleri de davet ediyoruz. Gelin destek olun ve KPSS ile atanarak hak ettiğimiz Memur Sıfatını hep birlikte kazanalım. Talebimiz yalnızca Eşitliktir. Bu bağlamda tek çatı altında toplanmamız önem arz etmektedir. Detaylı bilgi edinebilmek için forumun 4B'li Sözleşmeli Personeller bölümündeki "4B li Personeller Kadro İstiyor" başlığını takip edebilirsiniz.
11 Mayıs 2019 01:11

ZM25
Aday Memur

Rize İli İkizdere İlçe Tarım Orman Müdürlüğünde 657-4/B'li Ziraat Mühendisiyim. Eş durumu nedeni ile Kahramanmaraş ili tüm ilçeleri ve komşu il ve ilçeleri ile becayiş yapmak istiyorum. Rize'de çalışmak isteyen, düşünen var ise lütfen bana ulaşsın. Genel becayiş ilanındaki becayiş kaydımda iletişim bilgilerim mevcuttur. Şimdiden teşekkür ederim.

20 Mayıs 2019 10:54

a.bicak2142
Aday Memur

Ziraat Mühendisi Mardin-Midyat verilir D.Bakır İl ve İlçeler alınır..

10 Haziran 2019 14:15

maltinok
Aday Memur

Kahramanmaraş Merkez verilir, Adana Merkez, İlçeleri ve Mersin Tarsus alınır. 4/B gıda mühendisi.

11 Haziran 2019 09:04

Meltem çevik
Aday Memur

kütahya-tavşanlı verilir denizli manisa aydın izmir muğla ve ilçeleri alınır. 4-B veteriner hekim

11 Haziran 2019 12:56

eimayda
Aday Memur

Gaziantep-İslahiye verilir, Hatay ve Adana merkez ve ilçeleri alınır.

Toplam 7 mesaj

ANKET
Sizce İstanbuldaki sel felaketinde, İBB başarılı bir şekilde hizmet edebildi mi?