Editörler :
06 Nisan 2019 01:19

BERAT3085
Aday Memur
Arkadşalar sizce mülakat sonuçları hangi tarihte açıklanır
06 Nisan 2019 15:15

Mstkrc
Aday Memur
en iyi ihtimal nisan sonu gibi gözüküyor açıklanması. birde bu yazan konularin her biri bir kitap.hepsine calismak mümkün değil. eski giren arkadaşlar bi yardımcı olsanız
06 Nisan 2019 19:46

NrsvmGvn
Aday Memur
Ben de izmir komisyonunda gireceğim Çanakkale için.
Burçakzamanı, 1 yıl önce - Alıntıya git

ne zaman mülakatınız ?

06 Nisan 2019 19:48

NrsvmGvn
Aday Memur
Hangi gün gidiyorsun bende İzmir'de gireceğim Çanakkale için
dvrmKurt, 1 yıl önce - Alıntıya git

bende İzmir'de giricem Çanakkale için 15Nisan'da

06 Nisan 2019 23:50

Burçakzamanı
Aday Memur

ne zaman mülakatınız ?

NrsvmGvn, 1 yıl önce - Alıntıya git
9 Nisan
07 Nisan 2019 15:28

muamma65
Şef
yarin mulakata gidecek arkadaslar varmi? ben 9 nisanda mardinde girecem.
07 Nisan 2019 17:19

dvrmKurt
Aday Memur

bende İzmir'de giricem Çanakkale için 15Nisan'da

NrsvmGvn, 1 yıl önce - Alıntıya git
Otobüsle mi gidiyorsunuz?
08 Nisan 2019 12:41

Burçakzamanı
Aday Memur
Arkadaşlar mülakatlar bugün başladı. Mülakata giren arkadaşlar soruları paylaşabilir mi?
08 Nisan 2019 14:49

Emelcan7
Aday Memur
Arkadaşlar mülakatlar bugün başladı. Mülakata giren arkadaşlar soruları paylaşabilir mi?
Burçakzamanı, 1 yıl önce - Alıntıya git

Evet mülakattan çıkan arkadaşlar buradalar ise deneyimlerinizi, sorularınızı paylaşır mısınız?

08 Nisan 2019 15:03

Me123
Aday Memur
Arkadaslar herkesin rakibi basvurdugu sehirdekiler ve ayni gun icinde bitiyor sonucta. Belki benzer sorular belki ayni sorular belki de alakasiz seyler gelecek ama yine de mulakat deneyiminizi anlatmaniz her turlu yararli olacaktir.
08 Nisan 2019 15:56

Cnscans
Memur
Ben 10 nisanda İzmir'de gireceğim arkadaşlar ,sınavdan çıktıktan sonra hemen paylaşırım deneyimlerimi, bugün girenler de paylaşırsa seviniriz arkadaşın da dediği gibi rakip olduğunuz kitle aynı gün son buluyor zaten paylaşmaktan zarar gelmez
08 Nisan 2019 18:08

Cyln.g
Kapalı

Bugün bende Trabzonda girdim ve ilk defa mülakata çağrıldım.Açıkcası insanların o kadar yüksek puan alarak oraya gelmesi 1 adım önde oldğu anlamına geliyor.Adayların yüzüne baktım o kadar mutsuz ki insanlar.Kİmse kimseyle konuşmaz.Çıkan diğerlerine sorulan şeylerden bahsetmez.Belki rakip olarak görüyorsunuz ama herkesin rızkı kendine.Mlakata giren komitenin insanların yanından geçerken üsten bakması bile tiksindirici.Çok üzülüyorum bu duruma.İnşallah herkes emeğinin karşılıpını alır.İnanın bölümler öyle güzel bölümler ki insanlar işsizlikten bende dahil bu gibi alanlara vuruyoruz.Velhasıl sorualra gelince bana sorulan şangay beşlisi,aziz sancarı,hangi alanda aldıgı ve nobel ödüllerinni nerde verildiği soruldu.Birde doğaçlama olarak erzurum istedigim için erzurumun tarihi yerlerini ve 93 harbi neden 93 diye adlandırılmış.Ve son olarak müdafaii hukuk cemiyetlerini sordu ama afalladım orda çünkü atatürk ilke ve inklıplarına girmiyordu konu.Genel olarak güleç bir ortamdı benim seçilme ihtimalim yok belki rahatlığımdan alınmam.Gülümsemeyide unutmadım.Rzıkı veren Allah bu kafayla gidin.Herşey olacağına varıyor.Herkese başarılar.. :))

08 Nisan 2019 18:38

Me123
Aday Memur

Bugün bende Trabzonda girdim ve ilk defa mülakata çağrıldım.Açıkcası insanların o kadar yüksek puan alarak oraya gelmesi 1 adım önde oldğu anlamına geliyor.Adayların yüzüne baktım o kadar mutsuz ki insanlar.Kİmse kimseyle konuşmaz.Çıkan diğerlerine sorulan şeylerden bahsetmez.Belki rakip olarak görüyorsunuz ama herkesin rızkı kendine.Mlakata giren komitenin insanların yanından geçerken üsten bakması bile tiksindirici.Çok üzülüyorum bu duruma.İnşallah herkes emeğinin karşılıpını alır.İnanın bölümler öyle güzel bölümler ki insanlar işsizlikten bende dahil bu gibi alanlara vuruyoruz.Velhasıl sorualra gelince bana sorulan şangay beşlisi,aziz sancarı,hangi alanda aldıgı ve nobel ödüllerinni nerde verildiği soruldu.Birde doğaçlama olarak erzurum istedigim için erzurumun tarihi yerlerini ve 93 harbi neden 93 diye adlandırılmış.Ve son olarak müdafaii hukuk cemiyetlerini sordu ama afalladım orda çünkü atatürk ilke ve inklıplarına girmiyordu konu.Genel olarak güleç bir ortamdı benim seçilme ihtimalim yok belki rahatlığımdan alınmam.Gülümsemeyide unutmadım.Rzıkı veren Allah bu kafayla gidin.Herşey olacağına varıyor.Herkese başarılar.. :))

Cyln.g, 1 yıl önce - Alıntıya git
Tesekkur ederiz bilgilendirmeniz icin hakkinizda hayirlisi olsun
08 Nisan 2019 19:41

Kpsscilik21
Aday Memur

Merhabalar. Soruları zarf şeklinde sizmi seçtiniz onlarmı sordu acaba
08 Nisan 2019 19:50

Me123
Aday Memur

Genel olarak giyim tarzi nasildi acaba kadinlar topuklu ayakkabi ceket tarzi mi ya da erkekler takim elbiseli vs ciddi bir giyim mi yoksa daha gunluk tarzlar miydi
08 Nisan 2019 20:54

Cyln.g
Kapalı
Merhabalar. Soruları zarf şeklinde sizmi seçtiniz onlarmı sordu acaba
Kpsscilik21, 1 yıl önce - Alıntıya git

onlar sordu

08 Nisan 2019 20:59

Cyln.g
Kapalı
Genel olarak giyim tarzi nasildi acaba kadinlar topuklu ayakkabi ceket tarzi mi ya da erkekler takim elbiseli vs ciddi bir giyim mi yoksa daha gunluk tarzlar miydi
Me123, 1 yıl önce - Alıntıya git

erkekler full takım elbiseliydi,kadınlar klasik giyinmişti.baya abartanda vardı.

08 Nisan 2019 21:01

Kpsscilik21
Aday Memur

onlar sordu

Tşkler :) Soru soranların kim olduklarını biliyormusunuz görevleri ne yani acaba
08 Nisan 2019 21:03

Cyln.g
Kapalı
Tşkler :) Soru soranların kim olduklarını biliyormusunuz görevleri ne yani acaba
Kpsscilik21, 1 yıl önce - Alıntıya git

rica ederim.2 müsteşar 2 kaymakam falan dediler de birini bilmiyom kesin bilgimi bilmem ama .Ankaradan gelmişler.Ben rahattım güleç bir ortamdı mülakatı rahatlıktan kaybetmiş olabilirim :)

08 Nisan 2019 21:05

Kpsscilik21
Aday Memur

rica ederim.2 müsteşar 2 kaymakam falan dediler de birini bilmiyom kesin bilgimi bilmem ama .Ankaradan gelmişler.Ben rahattım güleç bir ortamdı mülakatı rahatlıktan kaybetmiş olabilirim :)

Çok teşekkür ederim hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. Belli olur bu işler. Umarım hayırlısı olur.
Toplam 161 mesaj

ANKET
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?