Editörler :
11 Nisan 2019 05:37

Melikeeeeeeeeee

Arkadaşlar dua edin hepiniz gidiyoruz😂

11 Nisan 2019 09:15

Emelcan7
Aday Memur

Bug

11 Nisan 2019 12:37

Cnscans
Memur
bende yarın izmirde gireceğim tedirginim biraz
Akguness, 1 yıl önce - Alıntıya git
nasıl geçti ,neler sordular ?
11 Nisan 2019 13:36

aysegnrz
Aday Memur

Laikliğe geçis aşamalari , demokratik devlet nasıl olur özel likleri nelerdir

11 Nisan 2019 13:38

Cnscans
Memur

Laikliğe geçis aşamalari , demokratik devlet nasıl olur özel likleri nelerdir

aysegnrz, 1 yıl önce - Alıntıya git
cevap verdiniz mi bütün sorulara, kaç dakika sürdü ?
11 Nisan 2019 14:43

emreyld
Aday Memur
Memur olma türleri. Menemen olayı. Varlık fonu nedir. Bunları sordular İstanbul
11 Nisan 2019 18:21

Akguness
Aday Memur
nasıl geçti ,neler sordular ?
Cnscans, 1 yıl önce - Alıntıya git
arkadaşlar bende izmirde girdim banada memurların mal bildirimi halifeliğin kaldırılma sebebi ve göçü artıran etmenleri sordular. biraz biraz cevap verdim işte. heyecanliydim. inşallah herkesin hakkında ne hayirliysa o olsun
11 Nisan 2019 19:12

evrimesra
Aday Memur
arkadaşlar bende izmirde girdim banada memurların mal bildirimi halifeliğin kaldırılma sebebi ve göçü artıran etmenleri sordular. biraz biraz cevap verdim işte. heyecanliydim. inşallah herkesin hakkında ne hayirliysa o olsun

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun. İnşallah istediğiniz gibi bir sonuç alırsınız. Bende izmir de mülakata gireceğim. Kurul nasıldı. Çok kasıyorlar mı?

11 Nisan 2019 19:19

Uafd211
Aday Memur

ne zaman aciklanir acaba

11 Nisan 2019 21:08

Akguness
Aday Memur

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun. İnşallah istediğiniz gibi bir sonuç alırsınız. Bende izmir de mülakata gireceğim. Kurul nasıldı. Çok kasıyorlar mı?

evrimesra, 1 yıl önce - Alıntıya git
yok ya çok iyilerdi güler yuzlulerdi
11 Nisan 2019 21:15

Cnscans
Memur
geçmiş olsun, hakkımızda hayırlısı :) ne zaman açıklanacağını keşke öğrenebilseydik, tüm Türkiyede 19 Nisan'da son bulacak mülakatlar listeleri kontrol ettim
11 Nisan 2019 22:03

Me123
Aday Memur
Merhabalar ankara komisyonunda once meslegimle alakali bir soru sordular kolaydi.nereli oldugumu sordular samsunlusun madem karadenize dokulen akarsular nelerdir diye sordular.kuresellesme deyince ne anliyorsun.duyunu umumiye nedir.
12 Nisan 2019 16:44

Tytucxf

Teknisyen adaylara uygulamali mülakatmi yapiyorlar normal sözlümü

13 Nisan 2019 12:35

Teknisyen2089
Genel Müdür
Sözleşmeli Arkadaşlarım, tüm meslektaşlarımız ile eşit olanaklara sahip olabilmemiz yalnızca aynı statüde olmak kaydıyla gerçekleşecektir. Bu doğrultuda düzenlenen etkinliklere sizleri de davet ediyoruz. Gelin destek olun ve KPSS ile atanarak hak ettiğimiz Memur Sıfatını hep birlikte kazanalım. Talebimiz yalnızca Eşitliktir. Bu bağlamda tek çatı altında toplanmamız önem arz etmektedir. Detaylı bilgi edinebilmek için forumun 4B'li Sözleşmeli Personeller bölümündeki "4B li Personeller Kadro İstiyor" başlığını takip edebilirsiniz.
15 Nisan 2019 20:48

evrimesra
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar ben bugün şzmir de mülakata girdim. Komisyondskiler gayet güler yüzlüydüler.

15 Nisan 2019 20:49

evrimesra
Aday Memur

3 tane soru sordular.tarımdan verimi nasıl yükseltiriz. Rtük. Atatürküm yaptığı ınkılaplar

16 Nisan 2019 02:27

Burçakzamanı
Aday Memur

3 tane soru sordular.tarımdan verimi nasıl yükseltiriz. Rtük. Atatürküm yaptığı ınkılaplar

evrimesra, 1 yıl önce - Alıntıya git
Hepsine doğru cevap Verdiniz mi?
16 Nisan 2019 10:32

dvrmKurt
Aday Memur
1) Cumhurbaşkanımızın dünya 5'ten büyüktür sözünü açıkla? 2) Atatürk İlkelerini açıkla? 3) Memurların mal beyanı? Cevaplarla yetinmiyorlar sıkıştırıyorlar o niye değilde bu falan felan
16 Nisan 2019 11:30

erkanakyz
Aday Memur
1) Cumhurbaşkanımızın dünya 5'ten büyüktür sözünü açıkla? 2) Atatürk İlkelerini açıkla? 3) Memurların mal beyanı? Cevaplarla yetinmiyorlar sıkıştırıyorlar o niye değilde bu falan felan
dvrmKurt, 1 yıl önce - Alıntıya git
hangi ilin komisyonu kardeşim
16 Nisan 2019 11:41

dvrmKurt
Aday Memur
hangi ilin komisyonu kardeşim
erkanakyz, 1 yıl önce - Alıntıya git
İzmir, dün girdim
Toplam 161 mesaj

ANKET
MHP lideri Devlet Bahçeli, bir açıklama yaparak 'Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalı' dedi. Ne düşünüyorsunuz?