Editörler :
16 Nisan 2019 14:19

evrimesra
Aday Memur
Hepsine doğru cevap Verdiniz mi?
Burçakzamanı, 1 yıl önce - Alıntıya git

Evet aklıma geldiği kadarıyla verdim tabi heyecan vardı. Ne kadar etkili olur bilmiyorum

16 Nisan 2019 14:51

Muslum0152
Aday Memur
izmirde büro personeli olarak
Akguness, 1 yıl önce - Alıntıya git
17 Nisanda giren var mı
16 Nisan 2019 22:40

KvsrAcar
Aday Memur

Ya Allah aşkına bugün gittim karşımda oturmuşlar soda içip çerez yiyorlar , bide dalga geçer gibi biz çocuk gibi görüyoruz evlenmiş bile falan diye makara yaptılar sonrasında zaten stres ve heyecan daha çok arttı. Kesinlikle kimlerin seçildiği belli formalite icabı çağırmışlar ve 5dk bile sürmedi. Gerçek bi sınav böyle olmaz !!!

16 Nisan 2019 22:50

evrimesra
Aday Memur

Ya Allah aşkına bugün gittim karşımda oturmuşlar soda içip çerez yiyorlar , bide dalga geçer gibi biz çocuk gibi görüyoruz evlenmiş bile falan diye makara yaptılar sonrasında zaten stres ve heyecan daha çok arttı. Kesinlikle kimlerin seçildiği belli formalite icabı çağırmışlar ve 5dk bile sürmedi. Gerçek bi sınav böyle olmaz !!!

KvsrAcar, 1 yıl önce - Alıntıya git

Nerede girdiniz mülakata

17 Nisan 2019 16:24

Fatih kurban
Aday Memur
Dün Trabzon'da girdim geri kabulü sordular Nobel ödüllü Türk asıllıları sordular Nobel ödülünü açıkla dediler yanar dağları sordular hepiniz hakkında hayırlısı olsun inşallah
17 Nisan 2019 16:25

Fatih kurban
Aday Memur
Bir de Nobel ödülü nerede verilir onu sordular
17 Nisan 2019 16:28

Kpsscilik21
Aday Memur
Bir de Nobel ödülü nerede verilir onu sordular
Fatih kurban, 1 yıl önce - Alıntıya git
Nasıl sorular sizce. Bilebildinizmi bu soruları. Zor sanki biraz. Bende yarın gireceğim de
17 Nisan 2019 18:34

KvsrAcar
Aday Memur

Nerede girdiniz mülakata

evrimesra, 1 yıl önce - Alıntıya git
İstanbul da girdim
17 Nisan 2019 21:33

lazygirl
Şef
İstanbul da girdim
Neler sordular peki ben son gün gireceğim İstanbul'da
17 Nisan 2019 22:31

kubrapolat97
Aday Memur

Bugün bende istanbulda girdim. İlk mülakatımdı gerçekten çok heyecanlıydım. Kendi bölümümle ilgili bir soru soruldu ve zaten gergin olduğum için yarım yamalak cevaplayabildim karşımdakiler ise boşuna okumuşsun sen bu bölümü diyip gülmeye başladılar. Ben o an zaten gerginken iyice kayış koptu bildiğimide unuttum o kadar berbat geçti ki tekrar nefret ettim bu sisistemden.

18 Nisan 2019 00:27

Fatih kurban
Aday Memur
Nasıl sorular sizce. Bilebildinizmi bu soruları. Zor sanki biraz. Bende yarın gireceğim de
Kpsscilik21, 1 yıl önce - Alıntıya git
Geri kabulü anımsayamadım dedim gerisini Allah'a şükür bildim
18 Nisan 2019 00:33

Fatih kurban
Aday Memur
Aynen sorular biraz garipti ama Allah'a şükür bildiğim yerden geldi sizin de hakkınızda hayırlısı olur inşallah. Belki size de denk gelir aynı sorular 2015 de Aziz Sancar aldı kimya dalında diğeri Orhan pamuk edebiyat dalında yanar dağlar Ağrı Süphan Karacadağ Nobel ödülü adındaki alfred nobel kendisi dinamiti bulmuştur
18 Nisan 2019 00:33

Me123
Aday Memur
Zaten kpss sinavindan en yuksek puan alanlari mulakata aldiklari bi sistem.sen daha ne diye kpss genel kultur sorularindan sorumlu tutarsin insanlari ey sistem.herkes herseyi aklinda tutmak zorunda degil ki.zaten kpss surecinde ilgi alanimiz olmasa da sinavda cikar diye olur olmaz herseyi ezberlemisiz sinavdan sonra da unutmus gitmisiz.tekrardan bizi bu ezber girdabina sokmaya calismalarinin alemi yok.sunu da savunmuyorum yok bu ulkede yasiyorsun tarihini cografyasini anayasasini biliceksin demeleri. kabataslak tabiki vatandaslik haklarini ulkenin genel durumunu bileceksin ama her bir dagini tasini gelmisini gecmisini ogrenmene imkan yok.ezberleyebilirsin belki ama ogrenemezsin.sen 112 calisani aliyorsun madem mulakat koydun diksiyonuna bak hitap sekline bak calisacagi isten haberdar mi ona bak puandan sonraki kriterin bu olsun.ha yok mulakati da sirf adam kayirmaya kilif olsun diye yapiyorsan da ezberlerle stresle heycanla kalbini beynini curuten bu insanlarin da ahı buyuk olur
18 Nisan 2019 00:35

Fatih kurban
Aday Memur
Nobel ödülü de İsviçre'de veriliyor yanlış hatırlamıyorsam
18 Nisan 2019 01:15

Muriqi28
Aday Memur
Nobel ödülü de İsviçre'de veriliyor yanlış hatırlamıyorsam
Fatih kurban, 1 yıl önce - Alıntıya git
İsveç
18 Nisan 2019 04:01

Cnscans
Memur
Zaten kpss sinavindan en yuksek puan alanlari mulakata aldiklari bi sistem.sen daha ne diye kpss genel kultur sorularindan sorumlu tutarsin insanlari ey sistem.herkes herseyi aklinda tutmak zorunda degil ki.zaten kpss surecinde ilgi alanimiz olmasa da sinavda cikar diye olur olmaz herseyi ezberlemisiz sinavdan sonra da unutmus gitmisiz.tekrardan bizi bu ezber girdabina sokmaya calismalarinin alemi yok.sunu da savunmuyorum yok bu ulkede yasiyorsun tarihini cografyasini anayasasini biliceksin demeleri. kabataslak tabiki vatandaslik haklarini ulkenin genel durumunu bileceksin ama her bir dagini tasini gelmisini gecmisini ogrenmene imkan yok.ezberleyebilirsin belki ama ogrenemezsin.sen 112 calisani aliyorsun madem mulakat koydun diksiyonuna bak hitap sekline bak calisacagi isten haberdar mi ona bak puandan sonraki kriterin bu olsun.ha yok mulakati da sirf adam kayirmaya kilif olsun diye yapiyorsan da ezberlerle stresle heycanla kalbini beynini curuten bu insanlarin da ahı buyuk olur
Me123, 1 yıl önce - Alıntıya git
katılıyorum, çok ama çok adaletsizlik var, zaten biz sınav stresi yasamisiz ne diye tekrar sözlü mülakat yapıyolar ,yüksek puan aldık zaten ,sürekli yeni bı aşama geliyo
18 Nisan 2019 11:00

KvsrAcar
Aday Memur

Bugün bende istanbulda girdim. İlk mülakatımdı gerçekten çok heyecanlıydım. Kendi bölümümle ilgili bir soru soruldu ve zaten gergin olduğum için yarım yamalak cevaplayabildim karşımdakiler ise boşuna okumuşsun sen bu bölümü diyip gülmeye başladılar. Ben o an zaten gerginken iyice kayış koptu bildiğimide unuttum o kadar berbat geçti ki tekrar nefret ettim bu sisistemden.

kubrapolat97, 1 yıl önce - Alıntıya git
Kesinlikle doğru bende yazdım yukarda okudun mu bilmiyorum. Ben 28yaşındayım biz çocuk diyoruz evlenmiş deyip güldüler ben zaten orda stresten sinirden sorulan sorulara cevap bile vermek istemedim, yarım yamalak cvpladım. Lanet olsun Hakkımızı yiyenlerin yanına kalmıcak Allah büyük!!
18 Nisan 2019 11:02

KvsrAcar
Aday Memur
Neler sordular peki ben son gün gireceğim İstanbul'da
lazygirl, 1 yıl önce - Alıntıya git
UNESCO nun mirasındaki yerleri Karadeniz'e dökülen akarsuları Milli güvenlik kurulunun üyelerini sordular Ama sorular öylesine soruluyor zaten karşında seni ciddiye bile almadıklarını anlıcaksın .
18 Nisan 2019 12:18

kubrapolat97
Aday Memur
Kesinlikle doğru bende yazdım yukarda okudun mu bilmiyorum. Ben 28yaşındayım biz çocuk diyoruz evlenmiş deyip güldüler ben zaten orda stresten sinirden sorulan sorulara cevap bile vermek istemedim, yarım yamalak cvpladım. Lanet olsun Hakkımızı yiyenlerin yanına kalmıcak Allah büyük!!

Gerçekten yapıcak hiçbir şey yok boşuna çalışmışız o kadar. Allaha bırakıyorum

18 Nisan 2019 14:48

Fatih kurban
Aday Memur
İsveç
Muriqi28, 1 yıl önce - Alıntıya git
Doğrudur Hocam düzelttiğiniz için sağolun
Toplam 161 mesaj

ANKET
MHP lideri Devlet Bahçeli, bir açıklama yaparak 'Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalı' dedi. Ne düşünüyorsunuz?