Editörler :
18 Nisan 2019 17:44

Fırtınalar
Aday Memur

Arkadaşlar bugün samsun komisyonunda sinop ili için elekrik teknisyeni mülakatına giren oldumu

18 Nisan 2019 17:56

muamma65
Şef
UNESCO nun mirasındaki yerleri Karadeniz'e dökülen akarsuları Milli güvenlik kurulunun üyelerini sordular Ama sorular öylesine soruluyor zaten karşında seni ciddiye bile almadıklarını anlıcaksın .
KvsrAcar, 1 yıl önce - Alıntıya git
bunu yapan hangi ilin komisyonu acaba merak ettim gercekten. ben mardin komisyonunda mulakata girdim gayet seviyeli bir sekilde konustular tek tek soru sordular ve cevabim bitene kadar ilgiyle dinlediler. goz temasi kurdular en onemli tesekkur ederek mulakati bitirdiler. gercekten sansliymisim demekki
18 Nisan 2019 18:27

Akguness
Aday Memur
bunu yapan hangi ilin komisyonu acaba merak ettim gercekten. ben mardin komisyonunda mulakata girdim gayet seviyeli bir sekilde konustular tek tek soru sordular ve cevabim bitene kadar ilgiyle dinlediler. goz temasi kurdular en onemli tesekkur ederek mulakati bitirdiler. gercekten sansliymisim demekki
muamma65, 1 yıl önce - Alıntıya git
bnde izmir komisyonunda girdim gayet iyi karsilandim. çok kibar güler yüzlü konuştular
18 Nisan 2019 20:56

Dyggk
Aday Memur
ben mardin de girdim hiç soru sormadılar sohbet ettiler hatta geyik yaptık desem daha doğru olur dışarıdakiler bizim hakkımızda ne diyorlar falan diye sordular benden öncekilere bir sürü soru sormuşlar bu iyi bir şey mi kötü bir şey mi anlayamadım
18 Nisan 2019 21:30

erci.x
Aday Memur
ben mardin de girdim hiç soru sormadılar sohbet ettiler hatta geyik yaptık desem daha doğru olur dışarıdakiler bizim hakkımızda ne diyorlar falan diye sordular benden öncekilere bir sürü soru sormuşlar bu iyi bir şey mi kötü bir şey mi anlayamadım
Dyggk, 1 yıl önce - Alıntıya git

Gerçekten mi?? Ben de 2 haftadır mülakata çalışıyorum. Bunun için 3 gün izin aldım işyerinden.. Yarın öğleden sonra mülakata girecem..

18 Nisan 2019 21:35

KvsrAcar
Aday Memur
muamma65, 1 yıl önce - Alıntıya git
İstanbul
18 Nisan 2019 21:38

Dyggk
Aday Memur

Gerçekten mi?? Ben de 2 haftadır mülakata çalışıyorum. Bunun için 3 gün izin aldım işyerinden.. Yarın öğleden sonra mülakata girecem..

erci.x, 1 yıl önce - Alıntıya git
evet çok tuhaf bi mülakattı adana da şırdancı yeri falan tarif ettirdiler ama benden öncekilere baya sorular sormuşlar
18 Nisan 2019 21:45

KvsrAcar
Aday Memur
Dyggk, 1 yıl önce - Alıntıya git
Çünkü alıcakları Kişiler zaten belli sen formalite icabı çağırıldın oraya muhabbet edip yollamışlar işte. Yazık gerçekten hak yiyen birgün elbet karşılık bulacak.
18 Nisan 2019 22:17

emreyld
Aday Memur

Bugün bende istanbulda girdim. İlk mülakatımdı gerçekten çok heyecanlıydım. Kendi bölümümle ilgili bir soru soruldu ve zaten gergin olduğum için yarım yamalak cevaplayabildim karşımdakiler ise boşuna okumuşsun sen bu bölümü diyip gülmeye başladılar. Ben o an zaten gerginken iyice kayış koptu bildiğimide unuttum o kadar berbat geçti ki tekrar nefret ettim bu sisistemden.

kubrapolat97, 1 yıl önce - Alıntıya git
Ben de İstanbulda girdim. Neden kendi işini yapmıyorsun anlat biraz falan diye sordular. İstihdamımız yok dedim. Adam trip attı bana neyse sorulara geçelim diyo sanki var ben yapmıyorum
18 Nisan 2019 22:40

onrkbr
Aday Memur
+
19 Nisan 2019 00:07

Baho21
Şef
Ben de İstanbulda girdim. Neden kendi işini yapmıyorsun anlat biraz falan diye sordular. İstihdamımız yok dedim. Adam trip attı bana neyse sorulara geçelim diyo sanki var ben yapmıyorum
emreyld, 1 yıl önce - Alıntıya git
Emre nasıl geçti mulakatin kardaş :)
19 Nisan 2019 10:09

emreyld
Aday Memur
Emre nasıl geçti mulakatin kardaş :)
Baho21, 1 yıl önce - Alıntıya git
Çok memnun kalmadım açıkçası doluyum biraz. İlandan haberleri yok daha neden memleketim değil de sakaryayı seçtiğimi sorguladılar
19 Nisan 2019 12:18

Gulden23.
Aday Memur

Kendini tanit dediler baba ne iş yapiyor ailede memur var mi daha önce çalıştın mi kürtçe biliyor musun uyap nedir yürütmeyi durdurma nedir kisa ve kötü geçti

19 Nisan 2019 13:21

Baho21
Şef
Çok memnun kalmadım açıkçası doluyum biraz. İlandan haberleri yok daha neden memleketim değil de sakaryayı seçtiğimi sorguladılar
allah yardımcın olsun. belli olmaz bi baktın mülakatta iyi puan vermişlerdir. ama sana yapılan muamele gerçekten kabul edilecek cinsten değil.
19 Nisan 2019 16:35

emreyld
Aday Memur
allah yardımcın olsun. belli olmaz bi baktın mülakatta iyi puan vermişlerdir. ama sana yapılan muamele gerçekten kabul edilecek cinsten değil.
Baho21, 1 yıl önce - Alıntıya git
Maalesef çoğu aday için durum böyle hakkımızda hayırlısı olsun
19 Nisan 2019 17:07

kubrapolat97
Aday Memur

Gerçekten çok ukala tavırları vardı. Ben geçtiğimi sanmıyorum ama hayırlısı artık bu saatten sonra hepimiz için.

19 Nisan 2019 19:16

Songül343
Aday Memur

Samsun komisyonu soruları su sekildeydi

Tika nedir

Kopanhang kriterleri neler

Kamu başdenetcisi kimdir kim secer

Yuksek hizli trenler nerelere yapildi

15 temmuz senin icin ne ifade ediyor denildi

19 Nisan 2019 21:25

Kpsscilik21
Aday Memur

Kendini tanit dediler baba ne iş yapiyor ailede memur var mi daha önce çalıştın mi kürtçe biliyor musun uyap nedir yürütmeyi durdurma nedir kisa ve kötü geçti

Gulden23., 1 yıl önce - Alıntıya git
Ailede memur varmı sorusu ne için sorulmuş olabilir sizce. Olumlu anlamdamı olumsuz mu
19 Nisan 2019 21:35

Gulden23.
Aday Memur

Bir bilsem neden sordular herkesin imkani ayni degil herkesin okumaya imkani olmuyor yani

19 Nisan 2019 21:39

Gulden23.
Aday Memur

Iyi anlamda memur var mi diye soruldu bence daha iceri girmeden bizi içeri gonderen görevli ailede memur varsa söyleyin dedi

Toplam 161 mesaj

ANKET
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?