Editörler :
12345678910111213»
16 Mayıs 2019 16:37

elfozcn

tayini nerden istiyoruz peki pbs ye girdim ama anlayamadım

16 Mayıs 2019 20:16

green_card
Aday Memur

Evet verebılırsınız ben de gecen yıl il saglık mudurlugunden ıller arası tayın ile sehır hastanesıne atandım kurumlar bırlestıgı ıcın tercıh verebılıyoruz

yasminym, 7 ay önce - Alıntıya git
Bende o denemde atandım benim gibi sizde gönül rahatlığıyla isteyebilirsiniz
17 Mayıs 2019 13:28

alyy.05
Şube Müdürü

Sağlık Memuru Tıbbi Sekr. olarak 14 bin civarı puanım var

17 Mayıs 2019 13:31

alyy.05
Şube Müdürü

Samsun İl merkezi ve bafra , sinop il merkezi ve gerze tervihlerim . samsun ve sinop düşünenler puanlarınız nedir acaba ( LİSE , TIBBİ SEKRETERLER )

17 Mayıs 2019 13:40

yasminym
Daire Başkanı

Samsun İl merkezi ve bafra , sinop il merkezi ve gerze tervihlerim . samsun ve sinop düşünenler puanlarınız nedir acaba ( LİSE , TIBBİ SEKRETERLER )

alyy.05, 7 ay önce - Alıntıya git

bı yerler acılsaydı :) :)

17 Mayıs 2019 13:59

halil.ozkn
Aday Memur

dün bakanlıktan bilgi almak için yönetim hizmetlerinin kura ile ilgili birimini aradım ama açan olmadı. var mı bu konuda bilgisi olan ne zaman açıklanacak.

17 Mayıs 2019 14:03

alyy.05
Şube Müdürü

bı yerler acılsaydı :) :)

yasminym, 7 ay önce - Alıntıya git

Eski Sisteme geri döndük ya gerisi önemli değil acılır ergec. ;)

17 Mayıs 2019 20:44

yasminym
Daire Başkanı

Çok guzel yerler acılmıs bu tayın donemınde tercıh yapmayı cok ısterdım ama 2 yıl sartından dolayı son gorev yerımde 15 aydır burda oldugum için tercıh yapamıyorum tercıh yapacaklara hayırlı olsun bu donemın en ıyı tercıh kılavuzu bunu da begenmeyen cıksrsa sasırcam artık:)

17 Mayıs 2019 22:13

Nigthingale
Aday Memur

Hemşire 4500 hizmet puanım var Hatay gelir mi sizce

17 Mayıs 2019 22:23

Nigthingale
Aday Memur

benim hizmet puanımdan daha düşük puanı olan biri, benim tercih listemdeki yerlere atanabilir mi ben atanamadan

17 Mayıs 2019 23:28

yasminym
Daire Başkanı

15 aydır son gorev yerımde calısıyorum 2018 ocak tayını ıle atanmıstım 2 yıl sartı var bılıyorum acıklamada da yazılmıs ama dıkkatımı ceken 2 yıl sartı yazıyor ama bır de şu var :

9. 2018 Yılı Temmuz Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası, 2018 Yılı Balıkesir, Kayseri, Yozgat ve İstanbul İlleri Kurum İçi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası, 2019 Yılı Ocak Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası ve 2019 Yılı Ankara, İstanbul, Gaziantep, Manisa Ve Bursa İlleri Kurum İçi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası sonucu yerleşen personelin bu kuraya başvuruları kabul edilmeyecektir.

Burada 2018 ocak yazılmamıs ve tercıh butonum acılıyor normalde tercıh butonu acılır ve 2 yıldan aZ gorev yaptıgıma dair ıbare cıkardı yıne de tercıh acılırdı tabı ama 2 yıldan az son gorev yerınızde calısıyorsunuz ıbaresı de cıkardı bu ıbare cıkmıyor .2 yılını doldurmadan tercıh yapmaya calısan varsa onlarda 2 yıldan az calısmıssınız ıbaresı cıkıyor mu cıkmıyor mu?

18 Mayıs 2019 11:43

green_card
Aday Memur

Nigthingale, 7 ay önce - Alıntıya git
Hatay devlet hastanesi gelir. İlçe yazacakmisiniz. Bende yazacagimda
18 Mayıs 2019 11:45

green_card
Aday Memur

Nigthingale, 7 ay önce - Alıntıya git
Hemşirelik için inşallah gelir dedim. Hensiremisiniz
18 Mayıs 2019 12:00

myshn
Aday Memur

haziran dönemi iller arası tayine başvuru yapıyorum. şuan yazdıramayacağım için başvurumu kesinleştirmedim. yeniden girdiğimde aynı kurumları yazabilir miyim? dün baktığımda görünen 2 hastane bugün yok da

18 Mayıs 2019 12:21

Nigthingale
Aday Memur
Hatay devlet hastanesi gelir. İlçe yazacakmisiniz. Bende yazacagimda
green_card, 7 ay önce - Alıntıya git

Hemşireyim. İskenderun u öncelikle yazacağım da pek ümitli değilim. Diğer ilçelerden de bazılarını yazarım. Sizin puanınız kaç peki İskenderun ve hatayı yazacak msnz

18 Mayıs 2019 22:16

Eyllullll
Aday Memur
arkadaşlar bişey sormak istiyorum. açılan kadrolara başvurmak için şu an çalıştığım kurumda o kadroda yer açmak zorundamı açmasada tercih yapabiliyormuyuz ?
19 Mayıs 2019 01:11

eğitek22
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar eşim tıbbi sekreter ben ise öğretmenim.eşim tayin isteyecek ben de eş durumundan

19 Mayıs 2019 01:11

seniq
Aday Memur

Çalıstıgınız kurumun açmasına gerek yok. Siz gideceğiniz yerde bölümünüze haiz kadroyu tercih edin.

19 Mayıs 2019 01:13

eğitek22
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar eşim tıbbi sekreter ben ise milli eğitimde kadrolu öğretmenim.eşim tayin isteyecek ben de eş durumundan yanına gideceğim.Ama ben eşimden daha kıdemliyim yıl olarak. Bizde birbirine tabi olma gibi bir durum var mı ? sorun yaşar mıyız?

19 Mayıs 2019 05:31

sametxtt
Aday Memur

istanbuldan mazeret ile çıktım. 2,5 yıldır öğrenim durumundan çorum merkezde çalışıyorum bu iller arası tayinde mazeret durumunda olduğum yere tayin isteyebiliyor muyum yani çalıtığım çorum devlet hastanesine mazeret iptal olsun komple geleyim diye ?

Toplam 290 mesaj
12345678910111213»

ANKET
Milletvekillerinin, araçlarına çakar takmalarını doğru buluyor musunuz?