Editörler :
08 Nisan 2019 22:51   

CTE psikolojik rapor tayin ?

Arkadaşlar adalet bakanlığı personeliyim, uzun bir süredir tedavi görüyorum.En son sağlık kurulundan 40 gün rapor aldım, ailemin bulunduğu şehirde değilim. Bugün gittiğim doktora durumu anlattım hala çok az gelişme olsada işime gidemiyorum rapor sürem bitecek dedim 2 haftaya,teste soktuktan sonra durumun pek iç acıcı olmadığını üstüne ilaçların yan etkisindende bahsetti.Durum bildirir rapor yazdı ailesinin yakın ilgi ve gözetimine ihtiyaç tibbi gerekliliktir diye sizce bu raporla tayin olurmu acil en azından tedavi sürecinde nasıl bir yol izlemem gerekiyor

08 Nisan 2019 23:48

MWWY
Şube Müdürü

Geçmiş olsun, memuriyet hizmet süreniz, bulunduğunuz kurumdaki hizmet süreniz ve tedavi süreleriniz ne kadar? Tayin başvurusunda bunlara dikkat edeceklerdir.

09 Nisan 2019 00:38

Sultan1992
Memur

Geçmiş olsun, memuriyet hizmet süreniz, bulunduğunuz kurumdaki hizmet süreniz ve tedavi süreleriniz ne kadar? Tayin başvurusunda bunlara dikkat edeceklerdir.

MWWY, 6 ay önce - Alıntıya git

1 yıl kadar.2 aydır tedavi görüyorum

09 Nisan 2019 00:42

Sultan1992
Memur

MWWY, 6 ay önce - Alıntıya git

Saolun

09 Nisan 2019 01:49

MWWY
Şube Müdürü

Kıdem yılı itibariyle meslekte eski olanların uzun bir tedavi sonucunda durumunda düzelme olmaması halinde böyle bir mazeretle tayin olabilme olasılığı var ancak; aday memur olanların, bulunduğu kurumda bir yıldan az çalışanların veya kısa bir tedavi sonrası doktorun böyle bir kanaat eklemesi sonucu yazılan tayin dilekçelerinin çok dikkate alınacağını sanmıyorum ki görüşüm kişisel sizi bağlamasın, menfaatinize uygun davranın.

Toplam 4 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?