Editörler : asaygin
09 Nisan 2019 00:31   

Karadeniz turu

arkadaşlar merhabalar.bu yaz agustos sonu eşimle karadeniz turu yapmayı planlıyoruz.kendi aracımla samsundan batuma kadar gitmeyi düşünüyoruz.ancak kalacak yer ve özellikle fiyatlar konusunda ciddi tereddüt yaşıyorum spontone bir tatil düşündüğümüz için rezervasyon yapmayacagız daha önceden giden arkadaslardan yardım istiyorum.

24 Nisan 2019 16:33

maskov87
Müsteşar

bence sinop'tan başlayın, batum'a da aracınızla gitmeyin derim. trabzon'da veya artvin'de aracınızı bırakıp günlük turlarla geçebilirsiniz.

kalma işini de, oteller öyle aman aman pahalı olmaz ama en kötü öğretmenevleri de iyidir karadenizde. birinde kalırsınız.

26 Nisan 2019 16:25

ugur1104
Daire Başkanı

Rezervasyonları önceden yaptırmanız çok daha uygun olur. Yoksa sezon ortasında çok fahiş fiyatlar ödemek zorunda kalabilirsiniz. Diğer üyemizin de ifade ettiği gibi öğretmen evleri iyi bir seçenek.

Batuma arabayla geçmek artık baya zorlaştı, zira geçiş ücretine ek olarak bir de sigorta yaptırma zorunluluğu getirildi. Bu yüzden Batum ziyaretini minibüsle yapmak çok daha kolay olur.

27 Nisan 2019 15:35

keykubat53
Aday Memur
batuma günlük turlar güvenli 50 tlydi.sakin şahsi aracla geçmeyin.trabzon ve rize karadeniz turu(rafting yayla turizmi yöresel yemek çeşitliliği.. icinde çok ekonomik ve yeterli diyebilirim
27 Nisan 2019 18:59

Akbar2
Aday Memur

Kalınacak yerler çok sorun olmaz ama en az iki üç gün önceden ayarlamanız gerekir.

28 Nisan 2019 10:50

ayhan8861
Aday Memur
Trabzon da akçabat uygulama oteli ya da ktü oteli en ıygun en nezih yerlerdendir
01 Mayıs 2019 01:13

kahraman erdoğan
Aday Memur

bence sinop'tan başlayın, batum'a da aracınızla gitmeyin derim. trabzon'da veya artvin'de aracınızı bırakıp günlük turlarla geçebilirsiniz.

kalma işini de, oteller öyle aman aman pahalı olmaz ama en kötü öğretmenevleri de iyidir karadenizde. birinde kalırsınız.

maskov87, 2 ay önce - Alıntıya git

sinopu daha sonraya bırakıyorum bende öğretmen evi yada kamu misafirhaneleri düşünüyorum ancak uzungölde kalınmasını çok tavsiye edenler var mesela merkezde mi kalmak mantıklı yaylalarda mı o konuda kararsız kaldım

01 Mayıs 2019 01:15

kahraman erdoğan
Aday Memur

Rezervasyonları önceden yaptırmanız çok daha uygun olur. Yoksa sezon ortasında çok fahiş fiyatlar ödemek zorunda kalabilirsiniz. Diğer üyemizin de ifade ettiği gibi öğretmen evleri iyi bir seçenek.

Batuma arabayla geçmek artık baya zorlaştı, zira geçiş ücretine ek olarak bir de sigorta yaptırma zorunluluğu getirildi. Bu yüzden Batum ziyaretini minibüsle yapmak çok daha kolay olur.

ugur1104, 2 ay önce - Alıntıya git

rezervasyonu önceden yapmak istemiyorum çünkü spontane bir tatil olmasını istiyorum yoksa elbette daha uygun olur ama hem uygun olsun hem kendiliğinden gelişsin istiyorum umarım istediğim gibi olur:)

Toplam 7 mesaj