Editörler : Mehmet Balci
«414243444546474849505152»
13 Aralık 2019 20:28

hsyn3363
Aday Memur
bence KYK alımı Mayıs da duyurulur Haziran'da açıklanır, yılın ilk aylarinda alım yapacaklarını düşünmüyorum
13 Aralık 2019 20:47

insaatmüh
Aday Memur
Ben sordum cimer e genel olarak 60 bin kadro 2020 için tüm kamuya alınacak personel sayısı diyor. Ya da büyük bir sır saklıyorlar
13 Aralık 2019 20:51

hsyn3363
Aday Memur
Ben sordum cimer e genel olarak 60 bin kadro 2020 için tüm kamuya alınacak personel sayısı diyor. Ya da büyük bir sır saklıyorlar
insaatmüh, 2 ay önce - Alıntıya git
55000 i açıktan ve sözleşmeli olur ve genelde yandaş ataması olur
14 Aralık 2019 00:00

e.f.n.a
Aday Memur
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu yarın sabah 10.00'da CNN Türk'te Hakan Çelik'in canlı yayın konuğu olacakmış tweterdan paylaşımının altina yorum olarak kyk aliminin ne zaman olacağını sormasını rica ettik insallah sorar
14 Aralık 2019 00:04

castillo
Şef
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu yarın sabah 10.00'da CNN Türk'te Hakan Çelik'in canlı yayın konuğu olacakmış tweterdan paylaşımının altina yorum olarak kyk aliminin ne zaman olacağını sormasını rica ettik insallah sorar
e.f.n.a, 2 ay önce - Alıntıya git

Yalniz baya yazmak lazim bide kanali aramak lazim sabahtan o adam kesin sorar cok yazan olursa

14 Aralık 2019 00:08

e.f.n.a
Aday Memur

Yalniz baya yazmak lazim bide kanali aramak lazim sabahtan o adam kesin sorar cok yazan olursa

castillo, 2 ay önce - Alıntıya git
Aynen soruyor daha önce de tarım bakanına aynısını yapmıştık hakan bey canlı yayında sordu. Sabah da cnnturk 'ün whatsapp hattına msj olarak yazacaz inşallah tarım bakanı gibi özele yönelin diye yol göstermez
14 Aralık 2019 17:55

Kokor63
Aday Memur

Bugün izleyen var mı.herhangi birşey demişki memur alımına ilişkin.

14 Aralık 2019 18:06

sonersonersoner
Şef
+
14 Aralık 2019 18:21

Kokor63
Aday Memur

Bütün bakanlar açıklama yaptı ama gsb bakanı tek kelime etmiyor vallahi darlandım. Kaç aydır bekliyoruz.

14 Aralık 2019 18:25

romayı yakan adam
Genel Müdür

Bütün bakanlar açıklama yaptı ama gsb bakanı tek kelime etmiyor vallahi darlandım. Kaç aydır bekliyoruz.

Kokor63, 2 ay önce - Alıntıya git
Mart Mayıs arası
14 Aralık 2019 18:29

Kokor63
Aday Memur

Eskiden beridir çıktı çıkacak.herkes bir ay dedi.cikmadı.en azından tek kelime etse biz de yolumuza bakarız.

14 Aralık 2019 19:05

castillo
Şef

Ibfliler cakallik yapip kadrolarin 4001 olmamasi icin ugrasmayin bosuna ailede yaptiniz olmadi bundada olmaz devlet sizin bolume ihtoyac olsa merkezi alimdaki sgk aliminda iskur kaliminda oldugu gibi bolum sarti koyar kyk buro memuru icin falan kendi bolumunuze pay cikarmaya cabalamayin basaramayacaksiniz biseye ugrascaksaniz mulakatsiz olmasi icin ugrasin yoksa 87 88 puaninizla ortada kalirsiniz

14 Aralık 2019 19:59

Kokor63
Aday Memur

Mühendisler siz mulakata gelseniz bile komisyon sizi almayacak çünkü başka yere atanınca bırakıp gideceksiniz ama biz iibfliler kaliciyiz.komisyonun önceliği iibf olacak. Kendinizi yormayin

14 Aralık 2019 20:03

Kokor63
Aday Memur

Ayrica alim yönetim memuru alimi. Mühendis ne alaka.devlet bu hakki vermiş işte yapacak birşey yok.biz mühendis kadrosuna atanamiyoruz.kendinde bu hakkı görüyorsan Allaha havale ediyorum.her kim hakkımı yerse aldığı puanın hayrını göremesinler

14 Aralık 2019 21:05

cevval04
Mart Mayıs arası
romayı yakan adam, 2 ay önce - Alıntıya git
duyum mu aldın
14 Aralık 2019 21:06

cevval04
seneye olmayabilirde
14 Aralık 2019 21:34

sonersonersoner
Şef

Ayrica alim yönetim memuru alimi. Mühendis ne alaka.devlet bu hakki vermiş işte yapacak birşey yok.biz mühendis kadrosuna atanamiyoruz.kendinde bu hakkı görüyorsan Allaha havale ediyorum.her kim hakkımı yerse aldığı puanın hayrını göremesinler

Kokor63, 2 ay önce - Alıntıya git
aynen
15 Aralık 2019 02:22

özgeeee57
Kapalı

Ibfliler cakallik yapip kadrolarin 4001 olmamasi icin ugrasmayin bosuna ailede yaptiniz olmadi bundada olmaz devlet sizin bolume ihtoyac olsa merkezi alimdaki sgk aliminda iskur kaliminda oldugu gibi bolum sarti koyar kyk buro memuru icin falan kendi bolumunuze pay cikarmaya cabalamayin basaramayacaksiniz biseye ugrascaksaniz mulakatsiz olmasi icin ugrasin yoksa 87 88 puaninizla ortada kalirsiniz

çakallık derken pardon hakkımız olan kadroları istemek mi çakallık oldu. alakasız bölümler okuyup kendi alanınızda atanamayıp aaa dur bari memur olayım diyenler asıl çakal. Siz gidin hangi bölüm okuduysanız onun alım yapması için ugraşın iibf kadroları son care degildir.

15 Aralık 2019 08:32

emre şahin
Aday Memur

Mülakatla alım yapan kurumların görüşleri genel itibariyle herkesi bitirdiği bölüm nitelikleriyle değerlendirmek olmalı .Kaldı ki idari işlemlerle alakalı görev almak istiyordunuz Neden mühendislik v.b gibi bölümler okudunuz .Bu isyanlarınızı anlayabilmiş değilim.Eğer gerçekten tartışmak ve derdinizi anlatmak istiyorsanız mühendislerle v.s alakalı onlarca başlık var,Oralara girip sizlerden daha yüksek puanlı mühendislerlev.s tartışabilirsiniz veya onlara derdinizi anlatabilisiniz..Bu ve benzeri başlıklar bilgi paylaşımı amaçlı başlıklar ,insanlara nefret diliylle yaklaşmamanızı rica ediyorum.Buradaki herkes atanma derdinde,lütfen moral bozucu şekilde üslup kullanmayalım.Herkesin derdi kendine yeter zaten.İyi günler.

15 Aralık 2019 10:25

Sr yl

Ağzına sağlık hocam.

Toplam 1147 mesaj
«414243444546474849505152»

ANKET
2002'den bu yana, en çok beğendiğiniz Milli Eğitim Bakanı kimdir?