Editörler : Mehmet Balci
14 Nisan 2019 12:25

Deren10
Aday Memur
hocam maaslar nasil peki
indengg, 1 hafta önce - Alıntıya git
sozlesmelilier kadrolulardan biraz daha az aliyorlar onlarin net maasini bilmiyorum ama ben 7 yillik memurum 3.400 tl +150 ile 250 arasinda da aylik nobet ücreti aliyorum 90 saat tutanlarda 450-460 civarı alıyorlar sozlesmelilerde sgk kesintisi olduğu icin bu miktar biraz daha düşüyor
15 Nisan 2019 13:30

ankara06250
Aday Memur

İnşAllah En Yakın Zamanda Alım Olur.Herkes Dört Gözle Bekliyor.

15 Nisan 2019 16:26

Hannibalın Kuzusu
Aday Memur
merhabalar ben kredi yurtlarda yurt yönetim memuru olarak çalışmaktayım aslinda çoğu kuruma göre çok daha iyidir yurtlarda çalışmak her kurumda olduğu gibi bizde de var sorunlar tabiki de insanla ugrasmasi zor elbet,ancak diğer memurluklar gibi akşama kadar masa basında oturmazsın kalkar blogu denetler kantini denetler gençlerle iç-içe olursun bu acıdan seviyorum kurumumuzu ancak nöbetler biraz sıkıntı memur sayisinii az olduğu yerlerde sık nobet gelir ama 9 10 memurun olduğu bir yurtta iseniz çok fazla sorun yaşamazsanız nobet ertesi izinli olursunuz birikirse de 10 güne kadar kısmını yıllık izne ekleyebilirsiniz yada 3 gun üst üste kullanmadığınız nobet izinlerini aralarda kullanbilirsiniz tuttuğumuz nöbetin saat ücreti 5.38 kr tur hafta ici 36 tl hafta sonu için ise 76 tl gibi bir miktara denk geliyor aşağı yukarı
Deren10, 1 hafta önce - Alıntıya git
Kac puanla atandiniz acaba ?
16 Nisan 2019 02:13

engineer2147
Aday Memur
Ben yyp olarak çalışıyorum net maaşım 3176 arkadaşlar nöbet saatlik ücreti 4.63 9 memur olduğumuz için 9 günde bir gelir nobetlerimiz 150 250 arası hesaplayın nöbet ücretini 3176+250=3426 toplam ücret ama yok büro personeli olarak çalışmak istiyorum derseniz 3176 net e talim edersiniz kolay gelsin;)
16 Nisan 2019 12:49

Hannibalın Kuzusu
Aday Memur
Ben yyp olarak çalışıyorum net maaşım 3176 arkadaşlar nöbet saatlik ücreti 4.63 9 memur olduğumuz için 9 günde bir gelir nobetlerimiz 150 250 arası hesaplayın nöbet ücretini 3176+250=3426 toplam ücret ama yok büro personeli olarak çalışmak istiyorum derseniz 3176 net e talim edersiniz kolay gelsin;)
engineer2147, 1 hafta önce - Alıntıya git
kac puanla atandiniz acaba ? ve memnun musunuz
16 Nisan 2019 15:48

khaann
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba,

2019/1 atamasında kaç kadro açılacağını nasıl öğrenebiliriz. söyle bir haber paylaşılmış

https://www.memurlar.net/haber/807429/cumhurbaskanligi-2019-yilinin-ilk-kadro-dagitimini-yapti.html

buna göre 2019/1 atamasında açılacak kadrolar mı bunlar ?

16 Nisan 2019 19:57

engineer2147
Aday Memur
kac puanla atandiniz acaba ? ve memnun musunuz
Hannibalın Kuzusu, 1 hafta önce - Alıntıya git
84.79 puanla atandım evet memnunum nöbet tutmak biraz sıkıcı onun dışında gayet güzel bayanlar için daha uygun geliyor bana ama
16 Nisan 2019 20:46

Hannibalın Kuzusu
Aday Memur
84.79 puanla atandım evet memnunum nöbet tutmak biraz sıkıcı onun dışında gayet güzel bayanlar için daha uygun geliyor bana ama
Puanınız iyiymiş teşekkür ederim
16 Nisan 2019 21:42

miray.ayvazova
Aday Memur
sozlesmelilier kadrolulardan biraz daha az aliyorlar onlarin net maasini bilmiyorum ama ben 7 yillik memurum 3.400 tl +150 ile 250 arasinda da aylik nobet ücreti aliyorum 90 saat tutanlarda 450-460 civarı alıyorlar sozlesmelilerde sgk kesintisi olduğu icin bu miktar biraz daha düşüyor
Deren10, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hocam kyknın sözleşmeli/kadrolu ayrımı da mı var? kyk büro personeli ve yurt yöneticilerinin tamamı kadrolu değil mi? veya kadroya geçiş için belli bir çalışma süresi mi var?

17 Nisan 2019 00:20

Mühendis3207
Aday Memur
Az para bu devir için
17 Nisan 2019 11:06

eemmyy
Aday Memur

Hocam kyknın sözleşmeli/kadrolu ayrımı da mı var? kyk büro personeli ve yurt yöneticilerinin tamamı kadrolu değil mi? veya kadroya geçiş için belli bir çalışma süresi mi var?

miray.ayvazova, 1 hafta önce - Alıntıya git

evet var. Kyk nın eski çalışanları kadrolu (sanırım) ama yeni girenlerin hepsi sözleşmeli personel olarak işe başlıyor ve devlet bu çalışanları kadroya almadığı sürece sözleşmeli olarak kalıyorsunuz ki zaten bu sözlşmeli arkadaşlar sosyal medyada kadro etkinlikleri düzenliyor sürekli.

peki nedir bu sözleşmeli derseniz : en başta kadrolular gibi bazı özlük haklarınız yok tabii daha sonra 10 yılda çalışsanız görevde kademe ilerlemesi ya da yükselme olmaz hep yyp olarak kalıyorsunuz ,3 yıl dolmadığı sürece tayin hakkınız yok becayiş usulu vardır, maaş konusu da tabiki yukarıda yazıldığı gibi 3000-3500 aralığında (max. 3500 olması için ayda nöbet sayınızın fazla olması lazım ) . çalıştınız yurt öğrenci azlığından vb. sebeplerden kapanırsa kurum sizi aynı ile bağlı başka bir yere gönderebilir ya da gsb gençlik merkezleri vb. yerlere görevinizi verebilir. SON BİR NOT: KYK müdürlükleri artık GSB ' na bağlandı bu da alım sürecini ya da miktarını etkiler mi bir netlik yok bu konuda

benim aklıma gelenler bunlar yanlış ya da eksik yer varsa bilen arkadaş düzeltir ama durum boyle yyp alımlarında

18 Nisan 2019 16:20

rep87
Aday Memur
Boş kadrolar geçenlerde yayınlanmıştı ama sanırım daha net bir durum yok ortada. En kısa sürede açılmasını bekliyorum ben de herkes gibi..
18 Nisan 2019 16:49

Deren10
Aday Memur

miray.ayvazova, 1 hafta önce - Alıntıya git
zaten yeni memur alımlarının çoğunu sözleşmeli yapıyorlar büro personeli ve yurt yonetim personelleri sözleşmeli büro personeli il müdürlüğünde görev yapiyor sabah 8 akşam 5 çalışıyorlar yönetim personelleri ise yurtlarda görev yapiyor onlarda 8-5 çalışıyor ancak nöbetçi olduğun gün 24 saat yurttasin ertesi gün izin kullaniyorsun
19 Nisan 2019 11:25

miray.ayvazova
Aday Memur
zaten yeni memur alımlarının çoğunu sözleşmeli yapıyorlar büro personeli ve yurt yonetim personelleri sözleşmeli büro personeli il müdürlüğünde görev yapiyor sabah 8 akşam 5 çalışıyorlar yönetim personelleri ise yurtlarda görev yapiyor onlarda 8-5 çalışıyor ancak nöbetçi olduğun gün 24 saat yurttasin ertesi gün izin kullaniyorsun
Deren10, 5 gün önce - Alıntıya git

Çok güzel, ayrıntılı anlatımınız için çok teşekkür ederim hocam.

Toplam 34 mesaj

ANKET
İmamoğlu'nun, 'tüm verileri kopyalayın' talimatını doğru buluyor musunuz?