Editörler :
«45678910111213141516
15 Ağustos 2019 09:30

ayşegül bgm
Memur

46 sayisi dogru degildir diye dusunmek istiyorum.2020ye kalirsam tekrar sinava hazirlanmak dusuncesi bile korkutuyor.

15 Ağustos 2019 09:32

ayşegül bgm
Memur

Aras ali bey bayramdan sonra sayilari ve alim tarihini netlik kazandirip aciklayacagim dedi.umarim ayni 2018/5 alimindaki gibi kadro acilir.

15 Ağustos 2019 09:36

ayşegül bgm
Memur
ilk 30 bin sayısı ortaya atıldığında 46 biyolog deniyordu, geriye 16 kalıyor, umarım bu sayı doğru değildir. sıra 87 ye kadar kayarmı bilmiyorum, merkezi alımda da çok az kadro vardı ve yüksek puanlılar hala beklemede. umudunuzu kaybetmeyin tabi ama sırf atanayım diye de en az dört yılınızı geçireceğiniz şehirler yazmayın derim. 2. alımda bile olmazsa 2020 de de alım olacaktır diye tahmin ediyorum.
hilalby, 1 ay önce - Alıntıya git

30 alimda sira 87ye kaymaz hocam bende o yuzden dusunmeden her yeri yazdim.ha ikinci alimdada az bi sayi gelirse yine dusunmeden heryeri yazarim.2020ye bekleyecek hal kalmadi

15 Ağustos 2019 11:29

ExternaLBio
Aday Memur

30 alimda sira 87ye kaymaz hocam bende o yuzden dusunmeden her yeri yazdim.ha ikinci alimdada az bi sayi gelirse yine dusunmeden heryeri yazarim.2020ye bekleyecek hal kalmadi

ayşegül bgm, 1 ay önce - Alıntıya git

arkadaşlar facebook ta falan biyologların tercih sıralaması yapıldı mı ilk 4 te tercih edecek varmı

15 Ağustos 2019 12:57

biolog x
Aday Memur

Adli tıp başvurusu ve sonradan puanlarını dahil edenlerle sıralama yapıldı ve hala ekleme yapıyoruz hocam sıralamaya. Tercih konusuna gelirsek ilk 6 da 2 kişi KİT lere gitti ve 3 yıl çalışma şartı var. Siz sağlık bakanlığına atanmışsınız. 2 kişi de listede yok. Siz tekrar tercih verecek misiniz?

15 Ağustos 2019 13:28

ExternaLBio
Aday Memur

Adli tıp başvurusu ve sonradan puanlarını dahil edenlerle sıralama yapıldı ve hala ekleme yapıyoruz hocam sıralamaya. Tercih konusuna gelirsek ilk 6 da 2 kişi KİT lere gitti ve 3 yıl çalışma şartı var. Siz sağlık bakanlığına atanmışsınız. 2 kişi de listede yok. Siz tekrar tercih verecek misiniz?

biolog x, 1 ay önce - Alıntıya git

yok hocam ben sağlık bakanlığındayım tekrar tercih yapamıyorum zaten giden iki kişi ilk kaçtaydı biliyormusunuz bu atamada da kite giden oldu mu

15 Ağustos 2019 14:14

biolog x
Aday Memur

yok hocam ben sağlık bakanlığındayım tekrar tercih yapamıyorum zaten giden iki kişi ilk kaçtaydı biliyormusunuz bu atamada da kite giden oldu mu

ExternaLBio, 1 ay önce - Alıntıya git

DHMİ ye giden arkadaşımız bölüm 1. si TEİAŞ a giden arkadaşımızın sıralamasını bilmiyorum iletişime geçemediğimiz için.

15 Ağustos 2019 14:31

ExternaLBio
Aday Memur

DHMİ ye giden arkadaşımız bölüm 1. si TEİAŞ a giden arkadaşımızın sıralamasını bilmiyorum iletişime geçemediğimiz için.

anladım hocam saolun inşallah bu atamada da giden olmuştur

15 Ağustos 2019 16:10

hilalby
Aday Memur

grubun linkini atar mısınız
15 Ağustos 2019 17:54

biolog x
Aday Memur

https://www.facebook.com/groups/345990992216887/

Gruba tüm biyolog adaylarını bekleriz arkadaşlar.

15 Ağustos 2019 19:20

Halil424242
Aday Memur

Bolum birincisi arkadasimiz hangi ildeki DHMI ye gitti bilginiz var mi acaba?

15 Ağustos 2019 20:24

hilalby
Aday Memur

Bolum birincisi arkadasimiz hangi ildeki DHMI ye gitti bilginiz var mi acaba?

Halil424242, 1 ay önce - Alıntıya git
ordu sanırım.
15 Ağustos 2019 22:03

ayşegül bgm
Memur

Adli tip kurumu 4 biyolog alacak arkadaslar.3izmir 1ankara.ilgilenenlere duyurulur

15 Ağustos 2019 22:05

ayşegül bgm
Memur

https://www.atk.gov.tr/haber09.08.19.html

Adli tip kurumu personel alim duyurusu (4biyolog)

15 Ağustos 2019 22:07

ayşegül bgm
Memur

Ögretmen olarak atanan var mi arkadaslar? En azindan önumuzden atanan varmi nasil ögrenebiliriz?

16 Ağustos 2019 08:34

ExternaLBio
Aday Memur

https://www.atk.gov.tr/haber09.08.19.html

Adli tip kurumu personel alim duyurusu (4biyolog)

ayşegül bgm, 1 ay önce - Alıntıya git

adli tıp en çok gitmek istediğim yerdi ama hep sözleşmeli alıyor ben başvuramıyorum 2 alımdır gidecek arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun .

16 Ağustos 2019 08:37

ExternaLBio
Aday Memur

şuan sağlık bakanlığı alımı var ve tercih dönemi arkadaşlar hastanede gerçekten biyologla teknisyenin farkı yok ben şuan yaşıyorum bu durumu bunu sizde göreceksiniz (halk sağlığı hariç ) imkanı olan adli tıp ı düşünsün orada biyologlar ciddi anlamda farklı bir yerdeymiş

16 Ağustos 2019 10:31

rep87
Aday Memur
Adli tıpta kaça düşer puan acaba? 82 ile şansım olur mu?
16 Ağustos 2019 11:16

Plant00
Aday Memur

şuan sağlık bakanlığı alımı var ve tercih dönemi arkadaşlar hastanede gerçekten biyologla teknisyenin farkı yok ben şuan yaşıyorum bu durumu bunu sizde göreceksiniz (halk sağlığı hariç ) imkanı olan adli tıp ı düşünsün orada biyologlar ciddi anlamda farklı bir yerdeymiş

ExternaLBio, 1 ay önce - Alıntıya git

Adli tip maas ve biyolog meslegi acisindan cok iyi ama calisma kosullari agir deniliyor.

Bazi hastanelerde biyologlarin isinin rahat oldugunu soyleyenler de var.

Teknisyen ile biyologun bir farki yok bu durumu yasiyorum dediniz ya

Nedir hocam bu sıkıntılar biraz daha detay verir misiniz

Su an aktif olarak calistiginiz ve bu durumu yasiyorum dediginiz icin soruyorum ozellikle yanlis anlasilmasin

Hem birinci agizdan duymus olalim hepimize de daha yardimci olur

16 Ağustos 2019 12:47

ExternaLBio
Aday Memur

Adli tip maas ve biyolog meslegi acisindan cok iyi ama calisma kosullari agir deniliyor.

Bazi hastanelerde biyologlarin isinin rahat oldugunu soyleyenler de var.

Teknisyen ile biyologun bir farki yok bu durumu yasiyorum dediniz ya

Nedir hocam bu sıkıntılar biraz daha detay verir misiniz

Su an aktif olarak calistiginiz ve bu durumu yasiyorum dediginiz icin soruyorum ozellikle yanlis anlasilmasin

Hem birinci agizdan duymus olalim hepimize de daha yardimci olur

Plant00, 1 ay önce - Alıntıya git

hocam hastanenin verildiğiniz birime göre rahatlığı değişiyor yeri geliyor biyologların labta ne işi vara getiriliyor ben atanırken çok mutlu olmuştum belki şımarıklık yapıyorum gibi gelebilir ama ciddianlamda biyoloji bitirmek zor ataması zor sonrasındanda liseden atanmış biriyle bir tutulunca insanın zoruna gidiyor maaş normal lisans mezunu hastanede çalışanlar la aynı adli tıpın maaşı daha yüksek diye bende duymuştum ben halk sağlığı yazmadığıma çok pişmanım bunlar benim yaşadıklarım belkide siz bunlarıdert etmezsiniz herkesin düşüncesi kendine benşuan kadrolu alım bekliyorum bakalım hayırlısı

Toplam 310 mesaj
«45678910111213141516

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?