Editörler :
«78910111213141516171819
16 Ağustos 2019 16:35

ayşegül bgm
Şef
Adli tıpta kaça düşer puan acaba? 82 ile şansım olur mu?
rep87, 2 ay önce - Alıntıya git

Gecen alimda diyarbakira 81 ile bi arkadas yerlesti.adli tipin ilk alimina basvurdum mulakata gittim ama olmadi.ikinci alimda izmire 3 kisi alinacak 30 kisi cagirilacak.izmire basvurursaniz siralamaya kesin girersiniz.mulakatlar istanbulda bu arada bilginize

16 Ağustos 2019 16:38

ayşegül bgm
Şef

hocam hastanenin verildiğiniz birime göre rahatlığı değişiyor yeri geliyor biyologların labta ne işi vara getiriliyor ben atanırken çok mutlu olmuştum belki şımarıklık yapıyorum gibi gelebilir ama ciddianlamda biyoloji bitirmek zor ataması zor sonrasındanda liseden atanmış biriyle bir tutulunca insanın zoruna gidiyor maaş normal lisans mezunu hastanede çalışanlar la aynı adli tıpın maaşı daha yüksek diye bende duymuştum ben halk sağlığı yazmadığıma çok pişmanım bunlar benim yaşadıklarım belkide siz bunlarıdert etmezsiniz herkesin düşüncesi kendine benşuan kadrolu alım bekliyorum bakalım hayırlısı

ExternaLBio, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam allah gonlunuze gore versin.insanin atanayimda ne olursa olsun diyesi geliyor ama atanincada sorunlar bitmiyor desenize.siz hangi ilde gorev yapiyorsunuz.halk sagligi lab. Daha mi iyi diyorsunuz?

16 Ağustos 2019 17:47

rep87
Memur

Gecen alimda diyarbakira 81 ile bi arkadas yerlesti.adli tipin ilk alimina basvurdum mulakata gittim ama olmadi.ikinci alimda izmire 3 kisi alinacak 30 kisi cagirilacak.izmire basvurursaniz siralamaya kesin girersiniz.mulakatlar istanbulda bu arada bilginize

ayşegül bgm, 2 ay önce - Alıntıya git
Hocam kesin girer miyim listeye 30 kişi arasından ? İzmir yazıcam evet ama hiç umudum yokken siz böyle dediniz..
16 Ağustos 2019 21:05

mnvvrg
Aday Memur

şuan sağlık bakanlığı alımı var ve tercih dönemi arkadaşlar hastanede gerçekten biyologla teknisyenin farkı yok ben şuan yaşıyorum bu durumu bunu sizde göreceksiniz (halk sağlığı hariç ) imkanı olan adli tıp ı düşünsün orada biyologlar ciddi anlamda farklı bir yerdeymiş

Hocam hastanelerden halk saglığına kolaylıkla geçilebiliyor mu? Belli bir süresi filan var mı? Bu konu hakkında bir bilginiz var mı?
16 Ağustos 2019 22:40

ayşegül bgm
Şef
Hocam kesin girer miyim listeye 30 kişi arasından ? İzmir yazıcam evet ama hiç umudum yokken siz böyle dediniz..
rep87, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam onumuzden 30 kisi zaten atanacak basvurmaz.gecen ki adli tip.a basvuran mulakata giden ve atanamayan kisilerde sanirim basvurmaz.insallah siz listeye girersiniz.hakkinizda hayirlisi olsun.

17 Ağustos 2019 16:08

ayşegül bgm
Şef

Sinava giren 30bin biyolog var,bize verilen kontenjan 30.

1000de 1 degil,en azindan her atamada 100 150 biyolog alinmali.bu kadar geri plana atilmamaliyiz.

17 Ağustos 2019 16:10

ayşegül bgm
Şef

İkinci atamada 18bin kisi alinacak,bizi yine az kadroyla gecistirmemeliler.bizimde sesimizi duyun artik.

17 Ağustos 2019 16:12

ayşegül bgm
Şef

2017 yilinda hic biyolog alinmamis.umarim 18binde bizi pas gecmezler.

19 Ağustos 2019 09:24

ExternaLBio
Aday Memur
Hocam hastanelerden halk saglığına kolaylıkla geçilebiliyor mu? Belli bir süresi filan var mı? Bu konu hakkında bir bilginiz var mı?
mnvvrg, 2 ay önce - Alıntıya git

yok hocam 3+1 olarak atanacağıız için görevlendirme olmuyor anca 4 senenin sonunda olabilir

19 Ağustos 2019 09:27

ExternaLBio
Aday Memur

Hocam allah gonlunuze gore versin.insanin atanayimda ne olursa olsun diyesi geliyor ama atanincada sorunlar bitmiyor desenize.siz hangi ilde gorev yapiyorsunuz.halk sagligi lab. Daha mi iyi diyorsunuz?

ben çankırı dayım devlet hastanesi halk sağlığı dediğim gibi daha iyi maaş olarakta 500 lira fazlaymış

19 Ağustos 2019 15:21

hilalby
Aday Memur

https://www.facebook.com/groups/345990992216887/

Gruba tüm biyolog adaylarını bekleriz arkadaşlar.

biolog x, 2 ay önce - Alıntıya git
şahsi hesabım olmadığı için şirket hesabından iki kez istek attım ikisi de reddedildi. 17. sıradayım branşta ve önümden kaç kişi gitti öğrenmek istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim
19 Ağustos 2019 15:47

biolog x
Aday Memur

Şirket hesabı olduğu için kabul edilmemiştir hocam. Tekrar gönderin kabul edeyim.

19 Ağustos 2019 17:17

hilalby
Aday Memur

Şirket hesabı olduğu için kabul edilmemiştir hocam. Tekrar gönderin kabul edeyim.

yine gönderdim, reddedildi. ilginize teşekkürler.
19 Ağustos 2019 17:21

hilalby
Aday Memur

pardon kabul edilmiş, teşekkürler
20 Ağustos 2019 01:25

ayşegül bgm
Şef

ben çankırı dayım devlet hastanesi halk sağlığı dediğim gibi daha iyi maaş olarakta 500 lira fazlaymış

Tesekkurler hocam

20 Ağustos 2019 01:27

ayşegül bgm
Şef
şahsi hesabım olmadığı için şirket hesabından iki kez istek attım ikisi de reddedildi. 17. sıradayım branşta ve önümden kaç kişi gitti öğrenmek istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim
hilalby, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam bu listeyi isim vermeden buradada paylasabilirmisiniz.yada listeyi degilde kac kisi nereye gitmis belli olan varsa yazabilirmisiniz.mesela ogretmenlige giden varmi? Onumuzden kac kisi gitti.

20 Ağustos 2019 01:28

ayşegül bgm
Şef

+

20 Ağustos 2019 01:29

ayşegül bgm
Şef

++++++++++++

20 Ağustos 2019 03:38

hilalby
Aday Memur

Hocam bu listeyi isim vermeden buradada paylasabilirmisiniz.yada listeyi degilde kac kisi nereye gitmis belli olan varsa yazabilirmisiniz.mesela ogretmenlige giden varmi? Onumuzden kac kisi gitti.

kimlerin nereye atandığı bilgisi paylaşılmamış, gruba katıldığım hesaba şu an erişimim yok ancak ben 17. sıradayım ve önümden 5 kişi eksilmiş görünüyor. ancak listede eksik kişiler de var yani bundan fazlası da olabilir. yarın eğer ki hesaba girebilirsem sizin sıralamanıza göre eksilen kişi sayısını verebilirim

20 Ağustos 2019 09:03

ayşegül bgm
Şef

kimlerin nereye atandığı bilgisi paylaşılmamış, gruba katıldığım hesaba şu an erişimim yok ancak ben 17. sıradayım ve önümden 5 kişi eksilmiş görünüyor. ancak listede eksik kişiler de var yani bundan fazlası da olabilir. yarın eğer ki hesaba girebilirsem sizin sıralamanıza göre eksilen kişi sayısını verebilirim

hilalby, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam benim siram 87.cooook tesekkurederim.bakarsaniz cok sevinirim

Toplam 363 mesaj
«78910111213141516171819

ANKET
Lojmanların, öncelik hakkı oturan memurlarda olması kaydıyla, satılacak olmasını;