Editörler :
«891011121314151617181920
29 Ağustos 2019 19:39

ayşegül bgm
Daire Başkanı

Benim eşim tarim orman bakanliginda görev yapiyor. Biyologlari Bolge mudurlugu laboratuvarinda calistiriyolar. Maas saglik bakanligindan düsük. Bide kadroya gecme durumu yok. Sozlesmeli oldugu icin de tayin vs. Cok cok zor.

engineer4609, 3 ay önce - Alıntıya git

Hocam cok tesekkurler bilgi icin.esinizdemi biyolog.

Maasi cok mu dusuyor sagliga gore.8/5mi calisiliyor.araziye cikma durumu varmi.

29 Ağustos 2019 19:50

biyology21
Şef

biyology21 öncelikle tebrik ederim hocam, darısı biz atama bekleyenlere olur umarım. Hocam siz facebook grubunda oluşturduğumuz listede var mıydınız? Yoksa sizi de ekleyelim hocam. Bir de sıralamanızı öğrenebilir miyim?

biolog x, 3 ay önce - Alıntıya git

Tşkler hocam darısı tüm haketmişlerin başına , sıralama 41 hocam facebook grubunda ismim yoktu ama dün yazdım oraya tablonun gücellenmesi için

29 Ağustos 2019 20:35

engineer4609
Aday Memur

Esim mühendis. Evet 8-5 calisiyorlar. Cok fazla dusuk degil ama 4 bin liranin altinda aliyolar. Araziye cikma durumu oluyor.

29 Ağustos 2019 20:40

ayşegül bgm
Daire Başkanı

Esim mühendis. Evet 8-5 calisiyorlar. Cok fazla dusuk degil ama 4 bin liranin altinda aliyolar. Araziye cikma durumu oluyor.

engineer4609, 3 ay önce - Alıntıya git

Hocam ilk agizdan bu bilgi icin cok tesekkurler.benim olmaz ama yinede basvuracagim.ya tutarsa hesabi :/

29 Ağustos 2019 20:41

ayşegül bgm
Daire Başkanı

Tşkler hocam darısı tüm haketmişlerin başına , sıralama 41 hocam facebook grubunda ismim yoktu ama dün yazdım oraya tablonun gücellenmesi için

biyology21, 3 ay önce - Alıntıya git

Hocam hayirli olsun.89 puan siverek cok iyi.yanlis hatirlamiyosam diyarbakirliydiniz.cok sevindim adiniza.darisi bizim basimiza olsun.bizi unutmayin :)

29 Ağustos 2019 22:22

hilalby
Aday Memur

Hilal hocam cok merak ettim atandiniz mi???

ayşegül bgm, 3 ay önce - Alıntıya git

evet ben atandım istanbul lütfi kırdara. darısı bekleyen tüm arkadaşların başına.

29 Ağustos 2019 22:42

biyology21
Şef

Hocam hayirli olsun.89 puan siverek cok iyi.yanlis hatirlamiyosam diyarbakirliydiniz.cok sevindim adiniza.darisi bizim basimiza olsun.bizi unutmayin :)

Teşekkür ederim çok sağolun :) evet , diyarbakırlıyım ve bana en yakın yer siverekti , açıkçası uzak bir yer gelir de evi taşımak zorunda kalırım diye çok korkuyordum Rabbim yüzüme güldü , darısı sizin de başınıza inş. tez zamanda hakkınız olan atanmanın nasibi dileğiyle , bir yere gittiğimiz yok hep forumda kalacaz merak etmeyin kimseyi unutmayız :)

30 Ağustos 2019 00:40

Nursee47
Aday Memur

Atanan meslektaslarimi tebrik ediyorum.insallah bu sevinci bizde yasariz.

İnşallah :)
30 Ağustos 2019 17:48

ayşegül bgm
Daire Başkanı

Teşekkür ederim çok sağolun :) evet , diyarbakırlıyım ve bana en yakın yer siverekti , açıkçası uzak bir yer gelir de evi taşımak zorunda kalırım diye çok korkuyordum Rabbim yüzüme güldü , darısı sizin de başınıza inş. tez zamanda hakkınız olan atanmanın nasibi dileğiyle , bir yere gittiğimiz yok hep forumda kalacaz merak etmeyin kimseyi unutmayız :)

biyology21, 3 ay önce - Alıntıya git

Hocam ustelik gidis donus yapacaksiniz gercekten cok iyi sizin adiniza sevindim.hocam ise baslayinca beler yaptiginizida yazarsiniz,biyologlarin haklari ne is yaptiklari vs

30 Ağustos 2019 17:56

ayşegül bgm
Daire Başkanı

evet ben atandım istanbul lütfi kırdara. darısı bekleyen tüm arkadaşların başına.

hilalby, 3 ay önce - Alıntıya git

Hocam demek o 93 kusur puanli sizdiniz hayirli olsun tebrik ederim

30 Ağustos 2019 19:45

hilalby
Aday Memur

Hocam demek o 93 kusur puanli sizdiniz hayirli olsun tebrik ederim

teşekkürler, puanım 91. diğer atanan arkadaş da yanılmıyorsam 91 ile atanmış
30 Ağustos 2019 21:55

ayşegül bgm
Daire Başkanı
teşekkürler, puanım 91. diğer atanan arkadaş da yanılmıyorsam 91 ile atanmış

Olsun hocam ha 93 ha 91.masallah cok iyi almissiniz.sonuna kadar hakettiniz.darisi basimiza olsun

30 Ağustos 2019 22:58

hilalby
Aday Memur

Olsun hocam ha 93 ha 91.masallah cok iyi almissiniz.sonuna kadar hakettiniz.darisi basimiza olsun

inşallah, umarım şu 16 kadro doğru değildir de gani gani atamalar görürüz :)
31 Ağustos 2019 09:04

ayşegül bgm
Daire Başkanı
inşallah, umarım şu 16 kadro doğru değildir de gani gani atamalar görürüz :)

İnsallah hocam. bizi unutmayin :)

31 Ağustos 2019 23:49

ayşegül bgm
Daire Başkanı

Arkadaslar,tarim ve ormana basvuracakmisiniz.sartlari neler,maaslari ne kadar? Hic bilgi edinen varmi?

01 Eylül 2019 16:34

engineer4609
Aday Memur
02 Eylül 2019 19:16

Altısigma
Memur

Arkadaşlar #17binlikalım dağılımı için el ele verelim.

Bir twit atarak gündemde kalalım ve dağılımları öğrenip yolumuza bakalım, hepimiz sağlıkçıyız birbirimizi ayrıştırmadan birlik içinde olalım

Sizde benim gibi düşünüyorsanız #17binlikalım hastag ile bir twitte sen at #birsağlıkçıbinlercehayat #17binlikalım #17binlikalım

03 Eylül 2019 12:43

cansizsin
Aday Memur

Ayşegül hocam beni hatırladınız mi özelden yazmaya çalışıyorum engel, arkadaş ekliyim diyorum engel:)

03 Eylül 2019 14:32

cansizsin
Aday Memur

274.sıraya kadar düşer mi ogm. Ayşegül hocam size mesaj gönderilmiyor. Bu konuda soracaktım.

03 Eylül 2019 15:21

ayşegül bgm
Daire Başkanı

274.sıraya kadar düşer mi ogm. Ayşegül hocam size mesaj gönderilmiyor. Bu konuda soracaktım.

cansizsin, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam ben size ozelden yazdim ama iletilmedi sanirim.hocam ogm bende tercih yapicam.onmuzden 30kisi gitti onlari ve adli tip ogretmen iski alimlarini sayarsam benim siralamam 49a dusuyor.gelmez diye dusunuyorum hocam bize:( gerci bir yanim saglik diyor ama bir yandan da saglikta ne olacagi belli degil.aras ali bey toplamda 46 alim demisti 30 alim oldu 16 kaldi geriye.gercekten isin icinden cikilmiyor :( belirsizlik insani yoruyo

Toplam 383 mesaj
«891011121314151617181920

ANKET
1928 tarihindeki Harf Devriminin, Türk milletinin geleneğiyle olan bağını kopardığı yönündeki görüşe;