Editörler : ayşegül bgm
«11121314151617181920212223
03 Mart 2020 14:51

esrcbm
Aday Memur

Ben hoca değilim bu arada. Hocam demenize gerek yok

HARBIYELIDERE, 9 ay önce - Alıntıya git
Genelde insanlar aralarında böyle konuşur da ondan yoksa bende hoca değilim. Aşalım buraları bi
03 Mart 2020 14:57

biolog x
Aday Memur

Sayın Harbiyelidere çok gereksiz şeylere takılıyorsunuz. Ayrıca son kez cevap veriyorum. 90 alan bir mühendisin sıralaması 85-86 alan bir biyoloğun sıralamasına denk geliyor. Anlatmak istediğimi son kez söylüyorum; önemli olan sıralama. Biz mühendislerden daha düşük bir puanla atanıyoruz demek umut tacirliğidir. İyi günler.

03 Mart 2020 15:00

HARBIYELIDERE
Aday Memur

O zaman 2020 atamalarında gorusuruz ben 86 ustu alacam atanacam. Sende sıralamaları hesapla.

03 Mart 2020 15:01

HARBIYELIDERE
Aday Memur

*2020 sınavında olacak.

20 Eylül 2020 19:33

techie officer
Daire Başkanı

Devamı:

Diğer arkadaşlar umutsuz bir şekilde yaşamaya devam ediyor ve bu sayı her yıl daha da artıyor. Bu şekilde nereye kadar gidecek biz hem üniversite sınavlarında iyi bir puan alıp yerleşiyoruz. Kimimiz maddi-manevi zorluklarla bir yandan mücadele edip okuduğu bölümü zor şartlar altında bitiriyor ve Kpss sınavına giriyor laborantlardan çok daha iyi puan alıyoruz( Referans: Aynı netleri sınavda yapın,ön lisanslara daha fazla puan getiriyor) buna rağmen bizlere yeterli kontenjan verilmiyor. Şimdi laborantlara sorsan labaratuvarda yapılan birçok testin adını dahi bilmiyorlar ama bizden çok çok daha fazla ataması yapılıyor. Üstelik laborant bölümünü açıktanda okunabiliyor(mezun sayısının fazla olmasının nedeni budur) . 2014 ten beri azaltilan biyolog kontenjanlarının tek nedeni budur .Böyle bir adalet, liyakat sistemi olur mu?! Biz o kadar çalışalim, mücadele edelim sonuç bu mu olsun .Üstelik çoğu biyolog arkadaş master(yüksek lisans) da yapmış. Sizce bu şekilde mi sağlık bakanlığı kaliteyi yakalayacağını düşünüyor? Bence biyolog arkadaşlar Cimer'e yazmalıyız hakkımız olan kontenjanları bize vermeleri gerekiyor. Sağlık Bakanlığı'nda üst pozisyonda çalışan yetkililere ulaşmamız gerekiyor ...Sesimizi duyurmamız lazım. Bu yıl yaklasık 30 bin arkadaşımız Kpss sınavına girmiş. Verilen kontenjan bu kadar az olmaması gerekiyor. Hatta Ankara'da yaşayan arkadaşlarımız Sağlık bakanlığı ile görüşmeliler. Adil bir dağılım istiyoruz. Sağlık Bakanlığı yardımcı personeller içinde en az kontenjanı biz alıyoruz. Sistem bu şekilde gitmemeli . Temennim en yakın zamanda güçlü bir şekilde bir olup yıllardır bizden alınan kontenjanları geri almak . Sağlıcakla kalın?

Shinepower1, 2 yıl önce - Alıntıya git

konuyla ilgili değil. bana mesaj atmışsınız ama cevap yazamıyorum çünkü mesaj alımını kapatmışsınız haberiniz olsun.

22 Ekim 2020 17:11

İlledeayse

Biyolog arkadaşlarım puanlar nasıl?

23 Ekim 2020 08:06

Biyodamlaa
Aday Memur
86. Sınırda gibi .Umut var mıdır bilemiyorum. Herkes sessizi oynuyor galiba yazılmıyor puanlar.
23 Ekim 2020 10:30

urukaa
Aday Memur

Sizin puanniz tam olarak kaç

23 Ekim 2020 14:04

Biyodamlaa
Aday Memur

sıralamam 17binlerde

23 Ekim 2020 15:07

urukaa
Aday Memur

sıralamam 17binlerde

Biyodamlaa, 1 ay önce - Alıntıya git

Tam olarak puaniniz kaç demek istediğim 86. Küsuratlari benim 86.020

23 Ekim 2020 15:22

Biyodamlaa
Aday Memur
86.035
23 Ekim 2020 16:46

urukaa
Aday Memur

Ben cok bilmiyorum da bu puan atanmak icin yeterli mi sizce

24 Ekim 2020 01:24

biolog x
Aday Memur

Ben 85,7 ile üniversite hastanesine yerleştim arkadaşlar. Sağlıklı yorum yapabilmek için branş bazında sıralamanın açıklanmasını bekleyin derim. Ayrıca facebook ta biyologlar grubu var hepiniz davetlisiniz. Orada sıralama yapacak arkadaşlarımız.

24 Ekim 2020 14:08

urukaa
Aday Memur

Ben 85,7 ile üniversite hastanesine yerleştim arkadaşlar. Sağlıklı yorum yapabilmek için branş bazında sıralamanın açıklanmasını bekleyin derim. Ayrıca facebook ta biyologlar grubu var hepiniz davetlisiniz. Orada sıralama yapacak arkadaşlarımız.

biolog x, 1 ay önce - Alıntıya git

çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

Facebook taki biyolog sayfasının linkini atabilir misiniz acaba

24 Ekim 2020 15:50

biolog x
Aday Memur

https://www.facebook.com/groups/345990992216887/?ref=share

Bu linkten gruba ulaşabilirsiniz arkadaşlar

28 Ekim 2020 11:01

urukaa
Aday Memur

biolog x, 1 ay önce - Alıntıya git

Merhaba benim çok bir bilgim yoksa üniversite hastanelerine atanma nasıl oluyor

28 Ekim 2020 21:26

biolog x
Aday Memur

Üniversite hastaneleri genelde kendi alımını yapıyor arkadaşlar. Bazen merkezi alımlarda da alıma çıkıyorlar. Facebook grubumuzda biyolog alımlarını paylaşıyoruz.

Toplam 457 mesaj
«11121314151617181920212223

ANKET
Bir kamu çalışanı olarak öğlen yemeği yiyor musunuz?