Editörler : ayşegül bgm
«11121314151617181920212223

esrcbm
Aday Memur
03 Mart 2020 14:51

Genelde insanlar aralarında böyle konuşur da ondan yoksa bende hoca değilim. Aşalım buraları bi
HARBIYELIDERE, 4 yıl önce

Ben hoca değilim bu arada. Hocam demenize gerek yok

biolog x
Aday Memur
03 Mart 2020 14:57

Sayın Harbiyelidere çok gereksiz şeylere takılıyorsunuz. Ayrıca son kez cevap veriyorum. 90 alan bir mühendisin sıralaması 85-86 alan bir biyoloğun sıralamasına denk geliyor. Anlatmak istediğimi son kez söylüyorum; önemli olan sıralama. Biz mühendislerden daha düşük bir puanla atanıyoruz demek umut tacirliğidir. İyi günler.

HARBIYELIDERE
Aday Memur
03 Mart 2020 15:00

O zaman 2020 atamalarında gorusuruz ben 86 ustu alacam atanacam. Sende sıralamaları hesapla.

HARBIYELIDERE
Aday Memur
03 Mart 2020 15:01

*2020 sınavında olacak.

techie officer
Genel Müdür
20 Eylül 2020 19:33

konuyla ilgili değil. bana mesaj atmışsınız ama cevap yazamıyorum çünkü mesaj alımını kapatmışsınız haberiniz olsun.

Shinepower1, 5 yıl önce

Devamı:

Diğer arkadaşlar umutsuz bir şekilde yaşamaya devam ediyor ve bu sayı her yıl daha da artıyor. Bu şekilde nereye kadar gidecek biz hem üniversite sınavlarında iyi bir puan alıp yerleşiyoruz. Kimimiz maddi-manevi zorluklarla bir yandan mücadele edip okuduğu bölümü zor şartlar altında bitiriyor ve Kpss sınavına giriyor laborantlardan çok daha iyi puan alıyoruz( Referans: Aynı netleri sınavda yapın,ön lisanslara daha fazla puan getiriyor) buna rağmen bizlere yeterli kontenjan verilmiyor. Şimdi laborantlara sorsan labaratuvarda yapılan birçok testin adını dahi bilmiyorlar ama bizden çok çok daha fazla ataması yapılıyor. Üstelik laborant bölümünü açıktanda okunabiliyor(mezun sayısının fazla olmasının nedeni budur) . 2014 ten beri azaltilan biyolog kontenjanlarının tek nedeni budur .Böyle bir adalet, liyakat sistemi olur mu?! Biz o kadar çalışalim, mücadele edelim sonuç bu mu olsun .Üstelik çoğu biyolog arkadaş master(yüksek lisans) da yapmış. Sizce bu şekilde mi sağlık bakanlığı kaliteyi yakalayacağını düşünüyor? Bence biyolog arkadaşlar Cimer'e yazmalıyız hakkımız olan kontenjanları bize vermeleri gerekiyor. Sağlık Bakanlığı'nda üst pozisyonda çalışan yetkililere ulaşmamız gerekiyor ...Sesimizi duyurmamız lazım. Bu yıl yaklasık 30 bin arkadaşımız Kpss sınavına girmiş. Verilen kontenjan bu kadar az olmaması gerekiyor. Hatta Ankara'da yaşayan arkadaşlarımız Sağlık bakanlığı ile görüşmeliler. Adil bir dağılım istiyoruz. Sağlık Bakanlığı yardımcı personeller içinde en az kontenjanı biz alıyoruz. Sistem bu şekilde gitmemeli . Temennim en yakın zamanda güçlü bir şekilde bir olup yıllardır bizden alınan kontenjanları geri almak . Sağlıcakla kalın?

İlledeayse
Aday Memur
22 Ekim 2020 17:11

Biyolog arkadaşlarım puanlar nasıl?

Biyodamlaa
Aday Memur
23 Ekim 2020 08:06

86. Sınırda gibi .Umut var mıdır bilemiyorum. Herkes sessizi oynuyor galiba yazılmıyor puanlar.

urukaa
Aday Memur
23 Ekim 2020 10:30

Sizin puanniz tam olarak kaç

Biyodamlaa
Aday Memur
23 Ekim 2020 14:04

sıralamam 17binlerde

urukaa
Aday Memur
23 Ekim 2020 15:07

Tam olarak puaniniz kaç demek istediğim 86. Küsuratlari benim 86.020

Biyodamlaa, 3 yıl önce

sıralamam 17binlerde

Biyodamlaa
Aday Memur
23 Ekim 2020 15:22

86.035

urukaa
Aday Memur
23 Ekim 2020 16:46

Ben cok bilmiyorum da bu puan atanmak icin yeterli mi sizce

biolog x
Aday Memur
24 Ekim 2020 01:24

Ben 85,7 ile üniversite hastanesine yerleştim arkadaşlar. Sağlıklı yorum yapabilmek için branş bazında sıralamanın açıklanmasını bekleyin derim. Ayrıca facebook ta biyologlar grubu var hepiniz davetlisiniz. Orada sıralama yapacak arkadaşlarımız.

urukaa
Aday Memur
24 Ekim 2020 14:08

çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

Facebook taki biyolog sayfasının linkini atabilir misiniz acaba

biolog x, 3 yıl önce

Ben 85,7 ile üniversite hastanesine yerleştim arkadaşlar. Sağlıklı yorum yapabilmek için branş bazında sıralamanın açıklanmasını bekleyin derim. Ayrıca facebook ta biyologlar grubu var hepiniz davetlisiniz. Orada sıralama yapacak arkadaşlarımız.

biolog x
Aday Memur
24 Ekim 2020 15:50

https://www.facebook.com/groups/345990992216887/?ref=share

Bu linkten gruba ulaşabilirsiniz arkadaşlar

urukaa
Aday Memur
28 Ekim 2020 11:01

Merhaba benim çok bir bilgim yoksa üniversite hastanelerine atanma nasıl oluyor

biolog x, 3 yıl önce

biolog x
Aday Memur
28 Ekim 2020 21:26

Üniversite hastaneleri genelde kendi alımını yapıyor arkadaşlar. Bazen merkezi alımlarda da alıma çıkıyorlar. Facebook grubumuzda biyolog alımlarını paylaşıyoruz.

Toplam 457 mesaj
«11121314151617181920212223

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi