Editörler : muhtesem32
15 Nisan 2019 14:33

zerdalinka
Aday Memur
Vize soruları yayımlandı
16 Nisan 2019 17:24

ortakoyku
Aday Memur
Vize soruları yayımlandı
zerdalinka, 5 ay önce - Alıntıya git

teşekkürler zerdalinka

16 Haziran 2019 02:41

Erhan4071
Aday Memur

Hakszılık var coğu insan sınawlarnda hep cıkmıs sorukar soruluyor. Ben 3 dönemdir türk siyasalmhayatı dersinden geçemiyorum ne vize ne finalde cıkmıs soru yok denecek kadar az. 3 ders snawına girecegim calsmama ragmen kalacam die korkuyorum. Bu sadce benm basıma mı geldi

16 Haziran 2019 09:30

h.i.LaL
Aday Memur

Unite sonu sorulari, deneme soruLarına bakin ordan da geliyor. Ayni sorulari sormak. zorunda değiller bu sebeple bi hakskzklik olduğunu dusunmuyorm.

16 Haziran 2019 12:04

kung585
Aday Memur

Hakszılık var coğu insan sınawlarnda hep cıkmıs sorukar soruluyor. Ben 3 dönemdir türk siyasalmhayatı dersinden geçemiyorum ne vize ne finalde cıkmıs soru yok denecek kadar az. 3 ders snawına girecegim calsmama ragmen kalacam die korkuyorum. Bu sadce benm basıma mı geldi

Erhan4071, 3 ay önce - Alıntıya git

bunun nedeni ne biliyo musun?

aöf soruları normalde yayınlanmıyordu hiçbir yerde. o yüzden aynı soruların birçoğu her sene çıkıyordu tekrar. tabii yardımcı kaynak çıkaran yayınların hocaları her sene aöf sınavlarına girip kendi bölümlerinin sorularını ezberleyip çıkıyordu ve kendi yayınlarında çıkmış soru olarak paylaşıyordu bunları. 2013 yılında zihnisinir aöf öğrencisinin biri soruların halka açılması için dava açtı aöfe ve kazandı. o yıldan beri aöf sorduğu soruları halka açıyor ama çıkmış soruları da çok az soruyor hatta hiç sormuyor belki.

16 Haziran 2019 12:49

Rengarenk91
Şube Müdürü

Pardon dun degil de cuma gunu gitmistim.emlak yonetimi okuyan arkadaslar buyuk ihtimal tum dersler acilir dendi.

Toplam 26 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?