Editörler : Mehmet Balci
18 Mayıs 2019 12:09

yalcinsaat
Memur

Arkadaslar Aralık?ta açıklanacakmış bazıları zevk alıyo geç acıklanmasından

18 Mayıs 2019 13:18

Engineer100
2017 ve 2018 de ki alımlar mulakat bittikten sonra ortalama 60 günde açıklanmış. bunu baz alırsak haziran 17 gibi duruyor.
18 Mayıs 2019 15:34

memuristann
Aday Memur
Kesinlikle katılıyorum
Zey006, 4 gün önce - Alıntıya git

Merkeziden önce açıklanır

18 Mayıs 2019 21:15

yalcinsaat
Memur

Arkadaslar geçen seneki nufüs alımı açıklandıktan sonra mı guvenlık soruşturmasına başlanıldı yoksa 112 alımı gıbı mı oldu mulakata görmeden sorusturma mı başlanıldı sonuçlar açıklanınca hemen göreve başlanıcak mı bılgısı olan arkadaslar net cevap verirse sevınırım

18 Mayıs 2019 23:14

Baho21
Aday Memur

Arkadaslar geçen seneki nufüs alımı açıklandıktan sonra mı guvenlık soruşturmasına başlanıldı yoksa 112 alımı gıbı mı oldu mulakata görmeden sorusturma mı başlanıldı sonuçlar açıklanınca hemen göreve başlanıcak mı bılgısı olan arkadaslar net cevap verirse sevınırım

yalcinsaat, 4 gün önce - Alıntıya git
bu süreç içerisinde güvenlik soruşturmaları da yapiliyo kesin sonuç listesiyle birlikte yaklaşık 20 gün sonra da ise başlama oluyo
19 Mayıs 2019 00:04

casmine07
Aday Memur

İSKi'nin yaptığı haksız alımdan sonra merak edip nüfus alımı vs onları mülakat listesiyle beraber sonuçları karşılaştırdım açıkcası biraz moralim bozuldu inşallah hakkaniyetli bir alım olur

19 Mayıs 2019 00:32

Kayahanask
Aday Memur
arkadaşlar ne zaman açıklanıcak artıkk ya
19 Mayıs 2019 01:03

haritacıo

Inşallah İSKİ alımı gibi torpil dönmez

19 Mayıs 2019 02:31

Baho21
Aday Memur

İSKi'nin yaptığı haksız alımdan sonra merak edip nüfus alımı vs onları mülakat listesiyle beraber sonuçları karşılaştırdım açıkcası biraz moralim bozuldu inşallah hakkaniyetli bir alım olur

casmine07, 3 gün önce - Alıntıya git
neden bozuldu hocam moraliniz?
19 Mayıs 2019 03:06

ysfakya
Aday Memur
neden bozuldu hocam moraliniz?
Baho21, 3 gün önce - Alıntıya git
hocam iskide neredeyse hep son sıradaki adamlar alındı yani ortada barizzzzz bı torpil dönmüş onun için diyodur arkadasssss
21 Mayıs 2019 09:34

HemşiremsiParamedik
Aday Memur

Arkadaslar Aralık?ta açıklanacakmış bazıları zevk alıyo geç acıklanmasından

yalcinsaat, 4 gün önce - Alıntıya git

Yok artık 1 sene sonra açıklancak konuşssun dursunlar ya

21 Mayıs 2019 12:49

Abdul xyz

Mardin için başvuru yapanlardan acaba emniyet tarafından kendisi veya yakınları aranan varmı yada emniyet tarafından polisler evine gelmiş mi?Bana şuana dek emniyet tarafından herhangi bir haber gelmedi. Acaba bu durum mardine başvuran herkes içinn genel bir durum mu? Yoksa belli kişilere mi yapiliyor

Toplam 92 mesaj

ANKET
Öğretmenlerin, yaramazlık yapan öğrencinin kulağını çekmesini;