Editörler :
14 Nisan 2019 09:34   

Kapalı

O meşhur hafta bu hagta mı?

Bu ankete 1 günde, 45 kişi oy kullandı ve 15/04/2019 09:34 tarihinde sona erdi.

14 Nisan 2019 09:41

isimsoyisim01
Memur

Bu hagta değil de bu hafta olabilir.Lütfen Türkçe'mizi kullanırken özen gösterelim.

14 Nisan 2019 10:12

Devilmcy
Kapalı

Geldi yine boşboğaz birisi. Orda yazım hatası olmuş. Aptal gibi yorum yapmanın mantığı yok

14 Nisan 2019 10:31

Hmsir11
Aday Memur

Evet bu hafta kaynağım sağlam pazartesi günü her şey belli olacak.

14 Nisan 2019 10:33

Melis4512
Aday Memur

Hmsir11, 1 hafta önce - Alıntıya git
nedir kaynağınız, emin olmadan insanları umutlandırmayın
14 Nisan 2019 10:36

Devilmcy
Kapalı

Arkadş katılıyorum insanları kesin değilse kandırmayalım.

14 Nisan 2019 11:15

Hacker42
Aday Memur

işin özü arkadaşlar sağlık bakanlığının sitesinde açıklama olana kadar kimseye inanmak çünkü insanları umutlandıkmaktan zevk alan nalet bir toplum olduk ne yazık ki

14 Nisan 2019 11:22

Hmsir11
Aday Memur

Her başlıkta böyle yazanlar oluyor ya onlara karşı ironi yapmak istedim. Kusura bakmayın

14 Nisan 2019 12:06

GumballWatterson
Aday Memur

SPP ilk yaptığı canlı yayında 2 hafta içinde resmileşmesini bekliyoruz demişti yanlış hatırlamıyorsam. 1 hafta doldu inşallah bu hafta içi açıklanır.

14 Nisan 2019 21:21

uykusuzhemsire
Memur

SPP ilk yaptığı canlı yayında 2 hafta içinde resmileşmesini bekliyoruz demişti yanlış hatırlamıyorsam. 1 hafta doldu inşallah bu hafta içi açıklanır.

GumballWatterson, 1 hafta önce - Alıntıya git
pazartesi yada çarşamba güzel haber gelebilir diyede bi paylaşım yaptılar diye hatırlıyorum ben 29600 ün doğru oldugunu düşünüyorum çünkü o kadar büyük başarı gibi paylaşımlar yaptılar inanmayanlara sitem ettiler aksi halde tükürsüklerini yalayıp 3 5 saygı duyan varken onuda kaybederler bunu göze alamazlar ncak alım zamanı tahminini yada bakanın ne zaman açıklama yapacağını bilemezler onu bakandan başka bilecek kimse yoktur diye düşünüyorum
14 Nisan 2019 22:53

GumballWatterson
Aday Memur
pazartesi yada çarşamba güzel haber gelebilir diyede bi paylaşım yaptılar diye hatırlıyorum ben 29600 ün doğru oldugunu düşünüyorum çünkü o kadar büyük başarı gibi paylaşımlar yaptılar inanmayanlara sitem ettiler aksi halde tükürsüklerini yalayıp 3 5 saygı duyan varken onuda kaybederler bunu göze alamazlar ncak alım zamanı tahminini yada bakanın ne zaman açıklama yapacağını bilemezler onu bakandan başka bilecek kimse yoktur diye düşünüyorum
uykusuzhemsire, 1 hafta önce - Alıntıya git

Haklısınız öyle bir tepkiyi göze alarak açıkladılar ve %99 ihtimalle dediler. İnşallah doğru çıkar ve bu hafta içi resmi duyurusu yapılır.

15 Nisan 2019 16:18

Hmsir11
Aday Memur

Hmsir11, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ben dedim pazartesi bir şey olacak diye :D

Toplam 11 mesaj

ANKET
İmamoğlu'nun, 'tüm verileri kopyalayın' talimatını doğru buluyor musunuz?