Editörler : Pangaea

mckared
Aday Memur
09 Şubat 2020 00:32

arkadaşlar zabıt katibi olun ptt işçisi olmaktan kat ve kat iyidir ptt personeline köle muamelesi yapıyor performans hakediyorsunuz 3 ay sonra ödüyor oda asla yaptığınız işin karşılığı değil pttnin mantığı az adam çok iş izin bile kullanamıyorsunuz rapor alınca şefinizi müdürünüzü hasta olduğunuza inandırmaya çalışıyorsunuz asla memur statüsünde olamıyorsunuz ben son alımda girip istifa ettim benden size tavsiye başka işlere yönelmeye çalılın daha çok ders öalışın geleceğinizi yakmayın
adayyy1925, 4 yıl önce

sınav yapaacağız ayagına insanlara kitap satıyolar yok bu çıkar yok şu çıkar halbuki sordukları sorular kpss sınavından daha kolay, abuk sabuk sorular güncel soru kısmı mesela. İnsanların umutlarıyla oynuyorlar, bazı platformlarda sözüm ona kurumla ilişkileri varmış herşeyi çok biliyormuş gibi siz şunları alın çalışın ilan gelecek, şununla konuştum ilan iki aya çıkacak , 5 aya çıkacak diyerek 2 seneyi boş geçirdiler. PTT ciddi değişiklere gitmeli bir an önce. sınav yapacaksa ikametgah şartını kaldırıp puan esasına göre kendi atama yapmalı aynı merkezi atama gibi , herkesin 30 il seçme hakkı olmalı, sözüm ona personeli düşünüyolarmış herkes kendi memleketine atanırsa daha iyi olurmuş, bırakında onu biz düşünelim. KPSS çalışan yüksek puan alan kimsenin artık derdi nereye atandığı değil sadece atanabilmek.. Herşeyden önce de 4 yıllık iibf mezunlarına hakkını artık teslim edin .Bizler ön lisans bölümlerinin yapabileceği hertürlü işi yapabiliriz. Muhasebe de gördük halkla ilişkilerde pazarlama da .. Sırf daha düşük maaşlı çalıştırmak için böyle ayrı kontejanlar açıp, bir sürü insanı madur etmeyin.. SONUÇ olarak aynı sınava girmiş insanlar arasında yüksek alnmışları yedekte bırakıp düşük olanları atamak hiçbir vizdana sığmaz.

housemd71
Memur
09 Şubat 2020 00:49

izin sıkıntı mı oluyordu nasıl bi kurum özel sektör gibi diyorsunuz yani

mckared
Aday Memur
09 Şubat 2020 12:21

aynen öyle üzerinizde yoğun bir iş yükü bununla beraber az sayıda personel olduğu için asla verilemeyen memleket meselesi olan izin
housemd71, 4 yıl önce

izin sıkıntı mı oluyordu nasıl bi kurum özel sektör gibi diyorsunuz yani

Selç14
Memur
20 Şubat 2020 14:52

hocam e tebligat a geçtiniz diye işler azaldı ise postacı açığı nasıl oluyor?

adulu, 5 yıl önce
Ptt çalışanıyım aynı zamanda sendika yöneticiliği de yapıyorum 55 bin kişi alınacak gibi bir istihbarat gelmedi bana şuan Ptt zarar ediyor en azından benim çalıştığım il İzmir için bu geçerli zarar eden bir kurum elaman alır mı bir sürü postacı açığı var alım yapmıyor işler azaldı e tebligata geçtik diye bu bilgileri nerden alıyorsunuz merak ediyorum...

Cns6
Aday Memur
03 Mart 2020 17:24

2019da alim olcak denildi olmadi 2019un son ceyregi denildi yonetmelik kaldirildi yeni yonetmelikten sonra ilana cikilcak denildi yonetmelik cikti ilan gelmedi her ay bir sonraki ay alima cikilcak diye haberler yapildi alim yapilmadi 2020 mart ayina girdik kimi nisan mayis gibi ilan gelecek diyo kimisi de 2020kpssden sonra... yetkililerin cikip alim yapilcak ya da yapilmayacak demesi bu kadar mi zor ! 2018den beri ilan bekliyoruz ! Sesimiz ol memurlar.net

vitoscaletta
Şube Müdürü
04 Mart 2020 00:25

ilan milan gelmez anca bizi kandırıyorlar

Cns6, 4 yıl önce

2019da alim olcak denildi olmadi 2019un son ceyregi denildi yonetmelik kaldirildi yeni yonetmelikten sonra ilana cikilcak denildi yonetmelik cikti ilan gelmedi her ay bir sonraki ay alima cikilcak diye haberler yapildi alim yapilmadi 2020 mart ayina girdik kimi nisan mayis gibi ilan gelecek diyo kimisi de 2020kpssden sonra... yetkililerin cikip alim yapilcak ya da yapilmayacak demesi bu kadar mi zor ! 2018den beri ilan bekliyoruz ! Sesimiz ol memurlar.net

Cns6
Aday Memur
11 Nisan 2020 16:35

Bugün saat 21.00 da ptt alimiyla ilgili bir etkinlik var.Lütfen katilalim

Tag #ptt2yildiralimbekliyor

economi06
Şube Müdürü
11 Nisan 2020 22:37

$+++

Cns6
Aday Memur
12 Nisan 2020 11:32

Dunku twitter etkinliginde her zamanki gibi 4 5 kisi twit atti.Oturdugunuz yerden mucize olmasini beklemeyin arkadaslar.Biraz sesiniz ciksin

economi06
Şube Müdürü
13 Nisan 2020 08:52

katibi de cumartesi pazar sabah akşam farketmeksizin çağırıyorlar sozlesmelisin 3 kuruş vermiyorlar oda iyi değil bence .. görevde yükselme yok
mckared, 4 yıl önce
arkadaşlar zabıt katibi olun ptt işçisi olmaktan kat ve kat iyidir ptt personeline köle muamelesi yapıyor performans hakediyorsunuz 3 ay sonra ödüyor oda asla yaptığınız işin karşılığı değil pttnin mantığı az adam çok iş izin bile kullanamıyorsunuz rapor alınca şefinizi müdürünüzü hasta olduğunuza inandırmaya çalışıyorsunuz asla memur statüsünde olamıyorsunuz ben son alımda girip istifa ettim benden size tavsiye başka işlere yönelmeye çalılın daha çok ders öalışın geleceğinizi yakmayın

cepgoz
Aday Memur
13 Nisan 2020 12:30

Yas sartin kaldirilmasi lazim 35

Toplam 71 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi