Editörler : Kerem-Cem.80alex 10
15 Nisan 2019 16:56   

Derbi kaybetmeyen Fenerbahçe ligi kaçıncı sırada bitirir ?
Tartışmasız ülkede ençok rekabet edilen takımdır Fenerbahçe , Gs li bjk ve ts hatta anadolu Fenerbahçe ile bambaşka bir hüviyete bürünür bu özel anları keyifle izler. Peki sizce bu büyük takımımız ligi kaçıncı sırada bitirir bence 5 ya sizce ?

Bu ankete 8 gün 4 saatte, 14 kişi oy kullandı

Tartışmasız ülkede ençok rekabet edilen takımdır Fenerbahçe , Gs li bjk ve ts hatta anadolu Fenerbahçe ile bambaşka bir hüviyete bürünür bu özel anları keyifle izler. Peki sizce bu büyük takımımız ligi kaçıncı sırada bitirir bence 5 ya sizce ?
15 Nisan 2019 17:12

enginkrtp
Daire Başkanı

derbi kaybetmemeyi bir meziyet olarak görmemek lazım ligden düşecek nerdeyse.

hep aynı konuya dönüyoruz kadıköy 20 yıl muhabbetinden. büyük maçları kazanmak mı şampiyon olmak mı.

şimdi FB taraftarına soruyorum derbileri kaybedip şampiyonluğa oynamak istermiydiniz. yoksa derbi kaybetmeyip Büyük fenerbahçeye düşme korkusu yaşatmak mı?

15 Nisan 2019 21:12

g.a.k.k.o.s
Şef

derbi kaybetmemeyi bir meziyet olarak görmemek lazım ligden düşecek nerdeyse.

hep aynı konuya dönüyoruz kadıköy 20 yıl muhabbetinden. büyük maçları kazanmak mı şampiyon olmak mı.

şimdi FB taraftarına soruyorum derbileri kaybedip şampiyonluğa oynamak istermiydiniz. yoksa derbi kaybetmeyip Büyük fenerbahçeye düşme korkusu yaşatmak mı?

enginkrtp, 1 hafta önce - Alıntıya git

Öyle birşey diyorsun ki dostum 112 yıllık bir tarih ve koskoca Fenerbahçe sanki hep böyle alt sıralarda sanki düşme Korkusu yaşadı biz 5. Malatya ile 5 puan var diyoruz sen kirli pencere den bakıyorsun bizim baktığımız pencere aydınlık günleri gösteriyor Ali Koç ve comoli si yüzünden böyle bir sezon geçirdik ve hala 5. Bitirme şansımız var. 2011 yılında sizin takım 36 puan gerimizde kapadı ligi bu tip vakaalar yüzyılda 1 olur en fazla 2 olur. Şampiyonluk sayısı demişsin el insaf 21-19 öndesiniz be arkadaşım. Çok eleştirel bakmayın Fenerbahçe ye 20 yıla tesadüf dersenolmaz BJK 14 yıl Trabzon 11 yıl falandı bir de bu açıdan bakmanı tavsiye ediyorum

15 Nisan 2019 21:28

g.a.k.k.o.s
Şef

Son 15 yıla bak istersen ya şampiyon ya 2.dir Fenerbahçe %85-90 oranda en kötü sadece 1 kez 3. 1 kez de 4. Oldu yani bu takımı ilkkez alt sırada görüyorsunuz ama hep altta gibi yorumlar yapıyorsunuz sizin takım ligi 2-3. O rezalet Fenerbahçe 5. Bitirme şansı dahi hala var

16 Nisan 2019 08:34

hüseyin_3232
Şube Müdürü

Hakemler 2 dk. delikanlı olup doğru dürüst maç yönetseydi son iki maçımızıda kazanacaktık ve 5. ile 1 puan fark olacaktı. Neyse olan oldu sağlık olsun. Hakemlerde insan onlarda hata yapabilir diyelim en iyisi.

Bu haftaki Alanya maçı belirleyici olacak. Ya kazanıp ilk 5 için mücadele edeceğiz yada orta sıralarda bitireceğiz ligi. Benim düşüncem ilk 5'e gireriz.

16 Nisan 2019 10:50

g.a.k.k.o.s
Şef

Hakemler 2 dk. delikanlı olup doğru dürüst maç yönetseydi son iki maçımızıda kazanacaktık ve 5. ile 1 puan fark olacaktı. Neyse olan oldu sağlık olsun. Hakemlerde insan onlarda hata yapabilir diyelim en iyisi.

Bu haftaki Alanya maçı belirleyici olacak. Ya kazanıp ilk 5 için mücadele edeceğiz yada orta sıralarda bitireceğiz ligi. Benim düşüncem ilk 5'e gireriz.

hüseyin_3232, 1 hafta önce - Alıntıya git

kalan 6 maçta 16 ya da 18 puan alırız

Toplam 5 mesaj

ANKET
İmamoğlu'nun, 'tüm verileri kopyalayın' talimatını doğru buluyor musunuz?