Editörler : Lanet
15 Nisan 2019 20:12

İçişleri Bakanlığı 112 AÇM güvenlik soruşturması

Mülakattan hemen sonra güvenlik soruşturmam başlamış polis memuru babama onaylanmıştır. demiş kafam karıştı.Soruşturma asil ve yedekler belirlendikten sonra olmuyor muydu Soruşturması başlayan var mı acaba arkadaşlar?

muamma65
Şef
15 Nisan 2019 22:28

nasil ogrendiniz basladigini sorusturmanin evemi geldiler

F Selim
Aday Memur
15 Nisan 2019 23:47

nasıl öğrendiniz?

kamucuuuuu
Kapalı
16 Nisan 2019 00:56

Hocam benim ki de öyle olmuş acaba atama yapılmadan soruşturma olur mu ki ?

issizfzt
Aday Memur
16 Nisan 2019 08:20

Şöyle ki mulakattan hemen sonra EGM den muhtarlığı aramışlar.Babama başka kızınız mulakata girmiş onaylanmış bize acil kimlik bilgileri lazım EGM ye gelsin hemen demişlerdi.Bende uğradım sorduğumda aynen güvenlik soruşturması için dediler.

F Selim, 5 yıl önce
nasıl öğrendiniz?

issizfzt
Aday Memur
16 Nisan 2019 08:22

Bende anlamadım ki acaba sözlüye giren herkesi mi soruşturuyorlar yoksa mülakattın sonucuna göre belirlendi mi hemen asil ve yedekler?

kamucuuuuu, 5 yıl önce
Hocam benim ki de öyle olmuş acaba atama yapılmadan soruşturma olur mu ki ?

kamucuuuuu
Kapalı
16 Nisan 2019 08:38

Peki hocam siz alındığınız ilin kaçıncı sırasındaydınız? Normal sıralamada alınıyor muydunuz?

issizfzt
Aday Memur
16 Nisan 2019 11:21

kpss puanı sadece sözlü mülakata girebileceklerin listesini oluşturmak için bir ölçüt.Sözlü mülakat puanına göre asil ve yedekler belirlenecek kılavuzda öyle okudum

kamucuuuuu, 5 yıl önce
Peki hocam siz alındığınız ilin kaçıncı sırasındaydınız? Normal sıralamada alınıyor muydunuz?

kamucuuuuu
Kapalı
16 Nisan 2019 11:38

başka kimseye gelmiş mi acaba bir bilginiz var mı ?
issizfzt, 5 yıl önce

kpss puanı sadece sözlü mülakata girebileceklerin listesini oluşturmak için bir ölçüt.Sözlü mülakat puanına göre asil ve yedekler belirlenecek kılavuzda öyle okudum

issizfzt
Aday Memur
16 Nisan 2019 11:48

Bende onu merak ediyorum

kamucuuuuu, 5 yıl önce
başka kimseye gelmiş mi acaba bir bilginiz var mı ?

kamucuuuuu
Kapalı
16 Nisan 2019 13:11

Şu an bir bana bir de size gelmiş galiba
issizfzt, 5 yıl önce

Bende onu merak ediyorum

Muriqi28
Aday Memur
16 Nisan 2019 18:16

Bugün banada gelmiş hayırlısı olsun.Bizim ilin mülakatları dün bitti beni bugun sormuşlar siz hangi ile başvurdunuz?o ilin mulakatı bittikten sonra sorusturmaya basladılarsa bence asil deyiz diye dusnuyorum yoksa niye uğraşsınlar?

kamucuuuuu
Kapalı
16 Nisan 2019 20:07

Hocam bizde öyle düşünüyoruz da bakalım göreceğiz
Muriqi28, 5 yıl önce
Bugün banada gelmiş hayırlısı olsun.Bizim ilin mülakatları dün bitti beni bugun sormuşlar siz hangi ile başvurdunuz?o ilin mulakatı bittikten sonra sorusturmaya basladılarsa bence asil deyiz diye dusnuyorum yoksa niye uğraşsınlar?

Kubra53
Aday Memur
16 Nisan 2019 20:35

Benim mülakatta olduğum gün eve polis gelmiş haliyle evde değildim. orda ki bazı arkadaşlarada daha önceden gitmiş polis evlerine

kamucuuuuu
Kapalı
16 Nisan 2019 22:09

Herkese mi gidiyor sizce polisler ?
Kubra53, 5 yıl önce
Benim mülakatta olduğum gün eve polis gelmiş haliyle evde değildim. orda ki bazı arkadaşlarada daha önceden gitmiş polis evlerine

Kubra53
Aday Memur
16 Nisan 2019 22:56

Mülakatı bitip henüz polisin gelmediği arkadaşlarım var bilemiyorum neye göre gidiyorlar
kamucuuuuu, 5 yıl önce
Herkese mi gidiyor sizce polisler ?

Muriqi28
Aday Memur
17 Nisan 2019 01:10

Burdada mülakattan önce arkadaslarımın evine giden polisler var demişsiniz.o zaman mülakata giren herkesi soruşturuyor polisler
Kubra53, 5 yıl önce

işbarabogu
Aday Memur
19 Nisan 2019 19:11

Sivas valiliğine sorduğumda soruşturma tamamlandı dendi.

dvrmKurt
Kapalı
23 Nisan 2019 22:39

Küçük bir ilçede oturuyoruz polis arkadaşlar babamı aradılar, acil güvenlik soruşturmasını istediler onayladık hayırlı olsun diye. Hatta nereye atandı falan diye sordular. Hayırlısı olsun hakkımızda... Bence herkese yapılıyor bu tahkikat

issizfzt
Aday Memur
27 Mayıs 2019 12:51

Bazı edindiğim bilgilere göre (facebook tan ne kadar doğru bilemiyorum) sözlü mülakattan önce bi ön soruşturma yapılıyor valilik tarafından o mülakata girecek olan herkese yapılıyormuş .Ama mülakattan sonra yapılan emniyet tarafından olup güvenlik soruşturması oluyormuş.o da atanacak olanlara imiş .

dvrmKurt, 5 yıl önce

Küçük bir ilçede oturuyoruz polis arkadaşlar babamı aradılar, acil güvenlik soruşturmasını istediler onayladık hayırlı olsun diye. Hatta nereye atandı falan diye sordular. Hayırlısı olsun hakkımızda... Bence herkese yapılıyor bu tahkikat

memurolcazyakinda
Aday Memur
27 Mayıs 2019 15:35

nerden edndzn

issizfzt, 5 yıl önce

Bazı edindiğim bilgilere göre (facebook tan ne kadar doğru bilemiyorum) sözlü mülakattan önce bi ön soruşturma yapılıyor valilik tarafından o mülakata girecek olan herkese yapılıyormuş .Ama mülakattan sonra yapılan emniyet tarafından olup güvenlik soruşturması oluyormuş.o da atanacak olanlara imiş .

Toplam 41 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi