Editörler :
23 Nisan 2019 14:06

gtcik
Kapalı

sağlık raporlarının son teslim tarihine baktım temmuz merkezi atamasının sonuçlarının açıklanma tarihiyle yakın günlere denk geliyor. çok kadro yanacak

23 Nisan 2019 17:50

baybars1995
Aday Memur
Mülakatta giyim kuşam nasıl olmalı? Takım elbise mi ?
24 Nisan 2019 11:54

2Ohy
Şube Müdürü

kazanmaniz halinde saglik raporu icin gitmek istediginiz hastaneyi seciyorsunuz. sonuclar 45 gunde aciklanir dediler.

nehayatama, 6 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim. Aynı sistem devam ediyor demek ki. 70 puan barajını geçenler sağlık raporu aşamasına geçiyor.

24 Nisan 2019 12:00

2Ohy
Şube Müdürü
Mülakatta giyim kuşam nasıl olmalı? Takım elbise mi ?
baybars1995, 6 ay önce - Alıntıya git

Ben daha önce mülakata gittiğimde arkadaşların %90'dan fazlası takım elbise ile gitmişti. Ben takım elbise giymedim ama yine de formal giyinmiştim. (Mülakat aşamasını geçmiştim.) Ben yine takım elbise giymeyeceğim.

24 Nisan 2019 13:46

selambengeldimm
Aday Memur

Cevap verebilecek kimse yok mu?

maxx44, 6 ay önce - Alıntıya git
Arkadaşım daha önce çalışmadığı için son iş tecrübesi kısmına staj yaptığı yerin ismini yazıp yanına staj diye belirtti, bugün mülakata girdik formu teslim alan personel bir sorun olmayacağını söyledi.
24 Nisan 2019 14:05

bgunduz26
Aday Memur

ben de bugun girdim mulakata. adli sicil kaydi herkesten istiyorlar. Belgesi olmayana orada yardimci oluyolar,internetten cikartiyolar ama bu arada sira ilerliyor gec giriyosun mulakata. 2. soruna gelince. boşluklara bir sey yazmana gerek yok. doldurdugun kisimlari buyuk harfle yaz yeterli. bir de ben 7de mulakat yerindeydim saat 10 da isim bitmişti. erken gelen erken cikiyor

batuhn06, 6 ay önce - Alıntıya git

Merhaba mülakatta ne tarz sorular sordular ? Bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler

24 Nisan 2019 14:49

batuhn06
Aday Memur

mesleki soru sordular 5 6 tane. bir de deizm nedir diye sordular

24 Nisan 2019 15:30

bgunduz26
Aday Memur

Teşekkürler , mesleki ne tarz sorular sordular aklınızda kaldı mı ?.soru tarzlarını merak ettim n:).Aklınızda kalmadıysa sağlık olsun. Mülakatanız İnşallah olumlu sonuçlanır.

24 Nisan 2019 17:15

el.hab
Aday Memur

Hocam bolumunuz nedir?
24 Nisan 2019 22:02

maxx44
Aday Memur
Arkadaşım daha önce çalışmadığı için son iş tecrübesi kısmına staj yaptığı yerin ismini yazıp yanına staj diye belirtti, bugün mülakata girdik formu teslim alan personel bir sorun olmayacağını söyledi.
selambengeldimm, 6 ay önce - Alıntıya git

Cevabınız için çok teşekkür ederim.

24 Nisan 2019 23:10

batuhn06
Aday Memur

Teşekkürler , mesleki ne tarz sorular sordular aklınızda kaldı mı ?.soru tarzlarını merak ettim n:).Aklınızda kalmadıysa sağlık olsun. Mülakatanız İnşallah olumlu sonuçlanır.

bgunduz26, 6 ay önce - Alıntıya git

dökümde maça nedir? isil islem nedir? gerilme nedir? kaynak nedir cesitleri nelerdir? celik nedir cesitleri nelerdir?

24 Nisan 2019 23:14

batuhn06
Aday Memur
Hocam bolumunuz nedir?
el.hab, 6 ay önce - Alıntıya git

bölüm makine muh.

24 Nisan 2019 23:50

2Ohy
Şube Müdürü

bölüm makine muh.

Geçmiş olsun. :))

Nasıl geçti? Cevapladınız mı hepsini? Hastaneye sevk aşamasına geçtiniz mi?

25 Nisan 2019 02:01

Civilelite
Aday Memur

Arkadaslar sordugum soru sacma veya basit olabilir simdiden ozur dilerim ama gercekten cevabina ihtiyacim var.

Sinava cagirildim ancak mezuniyet belgemin goruntusunu sisteme yuklemedim, egitim bilgilerimi direk edevletten cektim problem olur mu?

25 Nisan 2019 02:04

Civilelite
Aday Memur

Yani diplomanin resmini basvuru asamasinda koymak zorunlu muydu?

25 Nisan 2019 13:37

batuhn06
Aday Memur

okul bilgilerini e devletten otomatik aldıysa sıkıntı yok

25 Nisan 2019 15:25

el.hab
Aday Memur

bölüm makine muh.

Bolum farkli olunca sorularin niteligini anlayamiyoruz tabi :) ama genel olarak tavirlari nasildi? Zorlayicimiydi yoksa rahat bir mulakat miydi sizin icin?
25 Nisan 2019 16:16

endüstriimüh
Aday Memur

Arkadaşlar meraba bende çarşamba günü girdim mülakata, çıktıktan sonra sağlık muayenesi için hastane seçtik ancak orda herhangi bir tarih yada belge vermediler. Sağlık muayenesi mülakattan geçen adaylar için mi bir bilginiz var mı ben orda sormayı unuttum şimdi de kurumu arıyorum fakat açan yok. Endişem başvuru klavuzunda ankara için 3 işgünü olarak sınırlı bir tarih vermeleri yardımcı olursanız çok sevinirim

25 Nisan 2019 16:18

endüstriimüh
Aday Memur

kazanmaniz halinde saglik raporu icin gitmek istediginiz hastaneyi seciyorsunuz. sonuclar 45 gunde aciklanir dediler.

nehayatama, 6 ay önce - Alıntıya git

Biz mülakattan çıktıktan sonra sağlık muayenesi için hastane seçtik siz seçmediniz mi

25 Nisan 2019 17:13

2Ohy
Şube Müdürü

Arkadaşlar meraba bende çarşamba günü girdim mülakata, çıktıktan sonra sağlık muayenesi için hastane seçtik ancak orda herhangi bir tarih yada belge vermediler. Sağlık muayenesi mülakattan geçen adaylar için mi bir bilginiz var mı ben orda sormayı unuttum şimdi de kurumu arıyorum fakat açan yok. Endişem başvuru klavuzunda ankara için 3 işgünü olarak sınırlı bir tarih vermeleri yardımcı olursanız çok sevinirim

endüstriimüh, 6 ay önce - Alıntıya git
Evet 70 puan barajını geçmişsiniz. Nasıl hastane sevk belgesi vermediler mi?
Toplam 51 mesaj

ANKET
Lojmanların, öncelik hakkı oturan memurlarda olması kaydıyla, satılacak olmasını;