Editörler :
12345678910111213»
26 Nisan 2019 17:36

k3r3m31
Aday Memur

kendisine e-mail gelen oldu mu? mesaj geldi ama mail gelmedi

26 Nisan 2019 17:59

Derya919191
Aday Memur

Muaf olmak için gerekli belgeleri olan kişiler belgeleri yollayacak aralarında belgeleri kabul edilmeyenler de ayıklanacak daha sonra onlara ve hiç belge yollamayanlara sınav hakkında bilgi gelecek. Yani önce muaf olanları ayırmaları için beklemek gerek

26 Nisan 2019 20:21

raikkonen7
Memur

İkramiyeler de dahil olmak üzere, müfettiş yardımcılığı için başlangıç maaşının toplam ne olduğu konusunda fikir sahibi olan var mı acaba ? İş Bankası, Vakıfbank gibi kurumlara göre Denizbank, ne durumda ?

26 Nisan 2019 20:30

Gençler0606
Aday Memur

İkramiyeler de dahil olmak üzere, müfettiş yardımcılığı için başlangıç maaşının toplam ne olduğu konusunda fikir sahibi olan var mı acaba ? İş Bankası, Vakıfbank gibi kurumlara göre Denizbank, ne durumda ?

raikkonen7, 2 ay önce - Alıntıya git

Emin olmamakla birlikte diğer büyük bankalarla özellikle İş Bankası ile kıyaslanamayacağını düşünüyorum. Birkaç yıl önce bu pozisyon için teklif alıp düşük ücret nedeniyle reddeden bir yakınım var ancak şuan koşullar nedir tam olarak bilemiyorum.

26 Nisan 2019 20:56

Umutdolucocuk
Aday Memur

arkadaşlar, yarın mail atıpta pazar gunu yine belirli saatlerde cozmemiz istenmez degil mi?

27 Nisan 2019 00:46

raikkonen7
Memur

Emin olmamakla birlikte diğer büyük bankalarla özellikle İş Bankası ile kıyaslanamayacağını düşünüyorum. Birkaç yıl önce bu pozisyon için teklif alıp düşük ücret nedeniyle reddeden bir yakınım var ancak şuan koşullar nedir tam olarak bilemiyorum.

Gençler0606, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben de sizin gibi düşünüyorum. Yine de 5000 liranın altında bir rakamla başlatmazlar herhalde.

27 Nisan 2019 14:25

memurada011
Aday Memur

Geçen yıl 2400 TL gibi bir ücretle başladı insanlar. 5000 tl çok çok çok iyimser bir ücret gibi geldi bana. Ama yine de bilemiyorum tabi. Bu arada acaba aramızdan sınavı geçemeyen var mı?

27 Nisan 2019 15:47

Umutdolucocuk
Aday Memur

2400 cok az degil mi?

Turnelere ulasim, otel vs nasil oluyor? Harcirah nasil odeniyor? Haftada 5gunden mi yoksa 7 gunden mi? Bu harcirahaek veriliyor sanirim yemek vs..

27 Nisan 2019 17:53

Gençler0606
Aday Memur

2400 cok az degil mi?

Turnelere ulasim, otel vs nasil oluyor? Harcirah nasil odeniyor? Haftada 5gunden mi yoksa 7 gunden mi? Bu harcirahaek veriliyor sanirim yemek vs..

Umutdolucocuk, 2 ay önce - Alıntıya git

Halen süreçteki arkadaşların hevesini kırmak istemem ancak evet, ücret düzeyi bu ne yazık ki.

30 Nisan 2019 10:14

Gençler0606
Aday Memur

Bu sabah gönderilen dil belgesiyle ilgili dönüş aldım arkadaşlar. Muaf olmayanların sınavı 4 Mayıs tarihindeymiş.

30 Nisan 2019 13:54

ozibozi1
Aday Memur
Yabanci dil sinav linki alan oldu mu ? 4 mayis oldugunu nerden ogrendiniz hocam?
30 Nisan 2019 14:32

k3r3m31
Aday Memur
Yabanci dil sinav linki alan oldu mu ? 4 mayis oldugunu nerden ogrendiniz hocam?
ozibozi1, 2 ay önce - Alıntıya git

gelen mailde yazıyordu hocam, 4 mayısta'ki sınavdan muaf olup bir sonraki aşamaya kaldınız diye

30 Nisan 2019 15:21

Pnrrey

Az önce ingilizce online sınav maili geldi 4 mayıs olarak

30 Nisan 2019 18:34

ozibozi1
Aday Memur

gelen mailde yazıyordu hocam, 4 mayısta'ki sınavdan muaf olup bir sonraki aşamaya kaldınız diye

k3r3m31, 2 ay önce - Alıntıya git

teşekkürler. Mail geldi bana da 4 mayısta sınav. Sizce başarılı olmak için 40 ta kaç gerekli? Yds ile oranlarsak 40 soruda 32 doğru gibi bir şeye denk geliyor.

01 Mayıs 2019 13:33

Umutdolucocuk
Aday Memur

bir kaç gündür yorumları takip ediyorum. maaş olarak 2400 dendi, internette de eski saygınlığının kalmadığını vs okudum... astı astarı var mıdır? gerçekten günümüzde değerini o kadar kaybetti mi?

maaş olarak aşağı yukarı özellerde bu aralıkta mı? yoksa diğer bankalar daha yüksekten oluyormu?

turne için konaklama parası diye bir şey okudum. otel parasınıda cebimizden mi veriyoruz? kafam allak bullak, internette çok gereksiz bilgiler mevcut. yardımcı olursanız çok sevinirim.

01 Mayıs 2019 14:40

raikkonen7
Memur

bir kaç gündür yorumları takip ediyorum. maaş olarak 2400 dendi, internette de eski saygınlığının kalmadığını vs okudum... astı astarı var mıdır? gerçekten günümüzde değerini o kadar kaybetti mi?

maaş olarak aşağı yukarı özellerde bu aralıkta mı? yoksa diğer bankalar daha yüksekten oluyormu?

turne için konaklama parası diye bir şey okudum. otel parasınıda cebimizden mi veriyoruz? kafam allak bullak, internette çok gereksiz bilgiler mevcut. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Vakıfbank ile İşbankası'nın bu rakamların çok çok üzerinde maaş verdiğini biliyorum. Zaten bu nedenle 2000'li rakamları duymak epey şaşırttı beni fakat maalesef gerçek gibi görünüyor. Forumun geçen seneki ilgili başlığında, teklif edilen rakamın 2600 civarı olduğundan bahsedilmiş ki busene de en fazla 3000 liralık bir teklif gelecek gibi görünüyor.

01 Mayıs 2019 16:21

Gençler0606
Aday Memur

Herhangi bir bankada bu pozisyon telaffuz edildiğinde doğal olarak insanın aklında iyi bir düzey canlanıyor misal iş bankasında akbankta 10 bini bulan maaşlardan söz ediliyor. Asgari ücretin 2000 olduğu bir ortamda 2400 lira için yılın yarısını turnede geçirmek ve bu denli strese maruz kalmak mantıklı mı? Bunun cevabı artık kişiye kalmış herkesin beklentisi, düzeyi, hedefi aynı değil. Aklınızda soru işareti kalmasın maaş gerçekten bu düzeyde ancak turnelerde konaklama yol vs. bankadan karşılanır.

01 Mayıs 2019 21:06

finansmüdürü
Aday Memur

ben bu sürece dahil oldum eğer bana 2500 dolaylarında maaş teklif ederlerse bankayla dalga geçip onları aşşağılayacağım diğer bankalar uzman yardımcısına daha çok maaş veriyorlar

04 Mayıs 2019 14:32

ozibozi1
Aday Memur

ing sınavı bugün arkadaşlar. saat 18de bitecek sınav bitiminde kritik yapabiliriz

04 Mayıs 2019 15:44

memurada011
Aday Memur

40 sorudan kaç doğru cevap gerekli acaba!

Toplam 301 mesaj
12345678910111213»

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?