Editörler :
«45678910111213141516
13 Mayıs 2019 15:27

Overall Picture1
Aday Memur

sizinle mülakatta tanışmak isterim. beraber yazdıklarımızı okuyup güleriz.

ozibozi1, 5 ay önce - Alıntıya git

BU NE CESARETTİR YARABBİ...SENİ TANIMAK İSTİYORUM, YİĞİDİM...BENİ MUTLAKA ARA...

Sürecinizde başarılar dilerim : )

13 Mayıs 2019 15:29

Overall Picture1
Aday Memur
@overall picture 1 Gerçekten yorumlarınızı hayretle okudum kimin nereye başvurduğu sizi neden ilgilendirir anlamadım
unknownperson, 5 ay önce - Alıntıya git

@unknownperson

İlim ilim bilmektir İlim kendin bilmektir. Sen kendini bilmezsin. Ya nice okumaktır. Hem bilinmeyen kişisiniz hem de cevap bekliyorsunuz. Tanımadığım kişilerle konuşmuyorum, lütfen daha fazla rahatsız etmeyiniz.

13 Mayıs 2019 16:08

unknownperson
Aday Memur

@unknownperson

İlim ilim bilmektir İlim kendin bilmektir. Sen kendini bilmezsin. Ya nice okumaktır. Hem bilinmeyen kişisiniz hem de cevap bekliyorsunuz. Tanımadığım kişilerle konuşmuyorum, lütfen daha fazla rahatsız etmeyiniz.

Overall Picture1, 5 ay önce - Alıntıya git
Gerçekten komiksiniz ve kendinizle çelişiyorsunuz madem tanımadığınız kişilerle konuşmuyorsunuz tanımadığınız kişilere de yorum yapmaktan vazgeçmelisiniz!
14 Mayıs 2019 14:24

ozibozi1
Aday Memur
Sonraki asamayla ilgili mail alan oldu mu?
14 Mayıs 2019 21:53

Gençler0606
Aday Memur
Sonraki asamayla ilgili mail alan oldu mu?
ozibozi1, 5 ay önce - Alıntıya git

Henüz bir hareketlilik yok bekliyoruz.

15 Mayıs 2019 12:08

Pnrrey

ben davet aldım fakat siteye giriş yapamıyorum

15 Mayıs 2019 12:19

unknownperson
Aday Memur

ben davet aldım fakat siteye giriş yapamıyorum

Pnrrey, 5 ay önce - Alıntıya git
Evet site şu anda çok yavaş
15 Mayıs 2019 13:13

ozibozi1
Aday Memur
Arkadaslar bende davet aldim. Tarihle ilgili bilginiz var mi?
15 Mayıs 2019 13:25

Endofmarchisspring
Aday Memur

Mülakat tarihlerine kadar gelebilen var mı? Çok yavaş site

15 Mayıs 2019 13:35

Aysimak.
Aday Memur
Mayısın 20sinden 23üne kadar tarihler Ankara ve İstanbulda arkadaşlar
15 Mayıs 2019 14:29

Overall Picture1
Aday Memur
Evet site şu anda çok yavaş
unknownperson, 5 ay önce - Alıntıya git

nazarın değiyor. yüreğin varsa isminizi açıklarsınız. öyle bilinmeyen numara olmakla olmuyor bu işler..

15 Mayıs 2019 16:50

anmfries
Aday Memur

ben sisteme giriş yapamıyorum, aynı durumda olan var mı ?

15 Mayıs 2019 16:57

pebleiron
Aday Memur

Giremeyenler kapatıp maildeki linke tekrar tıklayarak girsinler. Ben de çok zorlandım. Her seferinde bu yöntemle girebildim.

15 Mayıs 2019 17:07

melodrama5
Aday Memur

Arkadaşlar benim gibi siteye giriş yapamayan var mı ? Sürekli Yanlı Şİfre hatası alıyorum

15 Mayıs 2019 17:08

anmfries
Aday Memur

ben kariyer.net ten başvurmuştum. denizbankta özgeçmişim yok. aynı durumda olan var mı ?

15 Mayıs 2019 17:17

melodrama5
Aday Memur

ben kariyer.net ten başvurmuştum. denizbankta özgeçmişim yok. aynı durumda olan var mı ?

anmfries, 5 ay önce - Alıntıya git

Yeni hesap açıp denediğiniz de hata mesajı alıyormusunuz ?

15 Mayıs 2019 17:22

anmfries
Aday Memur

Yeni hesap açıp denediğiniz de hata mesajı alıyormusunuz ?

melodrama5, 5 ay önce - Alıntıya git

yeni hesap nasıl açacağım ki ? ismim ve soyismim sistemde kayıtlı

15 Mayıs 2019 17:26

melodrama5
Aday Memur

yeni hesap nasıl açacağım ki ? ismim ve soyismim sistemde kayıtlı

İşte bende aynı durumdayım. Kariyer.netten başvuru yapmama rağmen sistemde kayıtlı görünüyorum o yüzden yeni hesap açtırmıyor. Yeni şifre almaya çalışıyorum olmuyor. Ben insan kaynaklarını departmanını aradım sizlerde arayın anlatın durumunuzu. Bana en sonra sorununuzla ilgileniyoruz haber bekleyin dendi.

15 Mayıs 2019 17:29

anmfries
Aday Memur

İşte bende aynı durumdayım. Kariyer.netten başvuru yapmama rağmen sistemde kayıtlı görünüyorum o yüzden yeni hesap açtırmıyor. Yeni şifre almaya çalışıyorum olmuyor. Ben insan kaynaklarını departmanını aradım sizlerde arayın anlatın durumunuzu. Bana en sonra sorununuzla ilgileniyoruz haber bekleyin dendi.

melodrama5, 5 ay önce - Alıntıya git

çok teşekkür ederim. ben de mail atıyorum vb. dönen kimse olmadı. siz en son ne zaman aramıştınız? halen sorununuz çözülmedi mi ?

15 Mayıs 2019 17:33

melodrama5
Aday Memur

çok teşekkür ederim. ben de mail atıyorum vb. dönen kimse olmadı. siz en son ne zaman aramıştınız? halen sorununuz çözülmedi mi ?

ben ilk 13.50 de iletişim kurdum. İk yetkilisi önce mailime yeniden şifre sıfırlama ve aktivasyon linki yönlendirdi bunları deneyin olmazsa tekrar ararsınız dedi. Olmayınca tekrar aradım bu sefer başka bi yetkili güncelleme işlemi yapılıyordu onla ilgili bi sorun olabilir yetkililere bildiricem dedi. En son 16.10' da aramışım yetkililere isminizi ve sorununuzu aktardık size dönüş yapacağız bekleyin dendi hala bekliyorum. Benim tahminim sistem yeni şifre vermiyor hiç bir şekilde bize ulaşın kısmından attıgım mail de gitmemiş kendilerine. Bence sistemi düzeltmeye çalışıyorlar ondan sonra herkesin sorunu düzelecek ama inşallah bu gece bitirirler çok vaktimiz yok. Ben olmazsa yarın sabah yeniden arıyacağım

Toplam 320 mesaj
«45678910111213141516

ANKET
Ankara'da, 1 TL'lik belediye otoparklarında, yer bulabiliyor musunuz?