Editörler :
«45678910111213141516
24 Haziran 2019 21:43

jrauditor
Aday Memur

Sizin mailinize de dönüş olmadı sanırım.

pebleiron, 3 ay önce - Alıntıya git

Gelmedi malesef

25 Haziran 2019 20:01

jrauditor
Aday Memur

Merhaba teklif aldım

25 Haziran 2019 20:13

miawinter

Başka departman için mi hocam?

25 Haziran 2019 20:42

pebleiron
Aday Memur

Merhaba teklif aldım

jrauditor, 3 ay önce - Alıntıya git

Ayrıntı verir misiniz? Bu pozisyon mu?

25 Haziran 2019 20:49

Endofmarchisspring
Aday Memur

Bilgi sistemleri için girmişti arkadaş

25 Haziran 2019 21:00

jrauditor
Aday Memur

Bilgi Sistemleri Denetimi müfettiş yardımcılığı için, 2 saat önce aldım.1 temmuz da başlıyor dedikleri gibi.Siz de aranabilirsiniz, olumsuz gelmediği sürece bitti diyenlere inanmayın

25 Haziran 2019 21:10

miawinter

Hayırlı olsun hocam forumdan birinin kazandığını gördük :)

25 Haziran 2019 21:31

jrauditor
Aday Memur

Hayırlı olsun hocam forumdan birinin kazandığını gördük :)

miawinter, 3 ay önce - Alıntıya git

Çok teşekkürler, umarim bekleyen herkes dönüş alır

26 Haziran 2019 13:37

pebleiron
Aday Memur

Bilgi Sistemleri Denetimi müfettiş yardımcılığı için, 2 saat önce aldım.1 temmuz da başlıyor dedikleri gibi.Siz de aranabilirsiniz, olumsuz gelmediği sürece bitti diyenlere inanmayın

Hayırlı olsun. Tebrik ederim. Yolunuz hep açık olsun :)

26 Haziran 2019 16:07

Aydnaydin

arkadaşlar olumsuz mail dönüşü alan var mı peki ?

26 Haziran 2019 17:27

tratosfer
Aday Memur

Merhaba teklif aldım

Tebrikler... İnşallah çok başarılı bir müfettiş olursunuz yolunuz açık olsun.

26 Haziran 2019 17:36

rose00
Aday Memur

Uzmanlık için teklif alan veya mülakata giren var mi?

27 Haziran 2019 22:27

pebleiron
Aday Memur

Olumsuz olarak aranan oldu mu?

02 Temmuz 2019 22:51

Pnrrey

bugün 2 kere cv'm görüntülendi. aranan oldu mu?

04 Temmuz 2019 14:46

civilized24
Aday Memur

bugün 2 kere cv'm görüntülendi. aranan oldu mu?

Pnrrey, 3 ay önce - Alıntıya git

Özgeçmişinizi görüntüledikten sonra size geri dönüş yapıldı mı? Veya müfettiş yardımcılığı sürecinden olumsuz haber alıp, başka birim için teklif alan oldu mu?

04 Temmuz 2019 15:21

Pnrrey

Özgeçmişinizi görüntüledikten sonra size geri dönüş yapıldı mı? Veya müfettiş yardımcılığı sürecinden olumsuz haber alıp, başka birim için teklif alan oldu mu?

civilized24, 3 ay önce - Alıntıya git

Müfettişlik için olumsuz mail aldım. aranmamıştım da daha sonra 2 kere cv'm görüntülendi ama aranmadım maalesef

05 Temmuz 2019 20:52

pebleiron
Aday Memur

Bana da olumsuz olduğuna dair mail attılar. Eğer bu iletimi bu pozisyona başvuran bir arkadaşım okursa mülakatta neler yapmamız gerektiğine, nasıl başarılı olunabileceğine dair fikir verirse çok mutlu olurum.

14 Temmuz 2019 16:41

flags
Aday Memur

Arkadaşlar, müfettişlik için olumsuz mail aldıktan sonra,geçen hafta aranıp ticari bankacılık portföy yöneticiliği için mülakat teklifi aldım başka alan var mı ?

15 Temmuz 2019 17:44

pebleiron
Aday Memur

Arkadaşlar, müfettişlik için olumsuz mail aldıktan sonra,geçen hafta aranıp ticari bankacılık portföy yöneticiliği için mülakat teklifi aldım başka alan var mı ?

flags, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben almadım. Sizin yolunuz açık olsun... :)

21 Ağustos 2019 23:41

anmfries
Aday Memur

Arkadaşlar bu yazıyı tecrübe etmiş ve edecek adaylar için yazıyorum. Denizbank müfettiş yardımcılığı mart-nisan ayında başlayıp haziranın ortasında son bulan bir süreç ile bitiyor. Ben 2019 yılı için son aşamaya kadar geldim. O aşamalarla ilgili bilgi paylaşmayacağım, detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler mesaj atabilirler. Son aşamada teftiş kurulu başkanının ukala tavırlarının haddi hesabı yoktu diyebilirim. Motivasyonumu çok düşürdü, kaldı ki aynı okuldan mezunuz insanda biraz sevgi saygı olur. Her neyse, bana olumlu olumsuz dönüş olmadı. Aradan birkaç hafta geçtikten sonra bir telefon geldi Denizbanktan başka departman düşünür müsünüz diye ? Çok sıcak bakmadım ama teklif aldım ve reddettim. Asıl mesele burada başlıyor. Yüzlerce binlerce adayın geçtiği o zorlu süreçlerden sonra bankanın müfettiş yardımcısı için sunduğu teklif 3bin tl civarı...siz bu gençlerle dalga mı geçiyorsunuz. Özetle sizlere tavsiyem bu tür işleri gözünüzde büyütüpçok umut bağlamayın gerçekten üzülürsünüz. Çok daha iyi firmalar var oraları denemeniz faydanıza olacaktır.

Toplam 320 mesaj
«45678910111213141516

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?