Editörler :
17 Nisan 2019 12:37

onur1963
Yasaklı
gel sana diplomami atayim hangi universite cikisliyim o zaman ozur dileyecekmisin ....ergen seni
onur1963, 1 ay önce - Alıntıya git
gerizekalisin sadece ozel unidemi para harcaniyor evde kalan bir ogrencinin aylik gideri 1000 tl bunu 4 sene ile carp bakalim bu kadar kafan basiykr iste liseli olmana veriyorum bunu
17 Nisan 2019 12:39

Zehrabrlkr
Aday Memur
gel sana diplomami atayim hangi universite cikisliyim o zaman ozur dileyecekmisin ....ergen seni
Uslubundan kimin ergenlıgı atlatamadığı ortada zaten işte cahillik geçıyorda 4yıl ünüversıte okusa insan eşeklik baki kalıyor.
17 Nisan 2019 12:40

onur1963
Yasaklı
Uslubundan kimin ergenlıgı atlatamadığı ortada zaten işte cahillik geçıyorda 4yıl ünüversıte okusa insan eşeklik baki kalıyor.
Zehrabrlkr, 1 ay önce - Alıntıya git
bunlari atanamayacak olmanın uzuntusune veriyorum tamam uzulme cok calis universite kazanmaya bak ben sana burs yollarim ataninca
17 Nisan 2019 12:45

Rabken
Genel Müdür
Hahahah liseli ergenler yallah universiteye yok oyle liseden mezun olup hoop hemsire olmak sağlam duyum aldim 600 bile olsa halinize sukredin ama o bile olmayacakmis sonunda hak yerini buldu millet enayi degil universitede senelerini curutuyor
bu devletin açtığı bir okul ve puanlari oldukca yuksek okullarda okuduk. senin üniversitede görmediğin disiplini gorduk zaten yazilarimizdanda anlaşılıyor. sen universitede devamsizlik yaparken bizim devamsizlik hakkımız hic olmadi. yazdiklarina bakılırsa ergen olan sensin. lutfen büyü
17 Nisan 2019 12:46

Avare adam
Aday Memur
Hahahah liseli ergenler yallah universiteye yok oyle liseden mezun olup hoop hemsire olmak sağlam duyum aldim 600 bile olsa halinize sukredin ama o bile olmayacakmis sonunda hak yerini buldu millet enayi degil universitede senelerini curutuyor
bende lisans hemsireyim ama hocam yaptıgin ayip ya sacma sapan konusmalar insallah herkes atanir kardesim kimseyi böyle görerek bi yere varamazsin
17 Nisan 2019 12:46

Zehrabrlkr
Aday Memur
bunlari atanamayacak olmanın uzuntusune veriyorum tamam uzulme cok calis universite kazanmaya bak ben sana burs yollarim ataninca
Ewet atanamıyacak olabilirim en azından elimden gelenin en iyisini yaptım vijdanen rahatım tabiki pes etmeyıp unıversıtede okuyacam ki senin gibi insanlara kalmasın meydan.ben en azından 1600 sıralamayla atanamıyacam kim bilir senin sıralaman kaçtır.d senin paran sana kalsın zaten 3 kuruş para için yemıyormusun kendını.sistemı eşeştırmeyı bile bilmiyorsun
17 Nisan 2019 12:48

Zehrabrlkr
Aday Memur
bu devletin açtığı bir okul ve puanlari oldukca yuksek okullarda okuduk. senin üniversitede görmediğin disiplini gorduk zaten yazilarimizdanda anlaşılıyor. sen universitede devamsizlik yaparken bizim devamsizlik hakkımız hic olmadi. yazdiklarina bakılırsa ergen olan sensin. lutfen büyü
Rabken, 1 ay önce - Alıntıya git
Onuda aile terbiyesinnden yoksunluguna kalbinin kötülüğüne veriyorum.
17 Nisan 2019 12:49

winamo45
Aday Memur
asil siz ozel lise mezunusunuzdur

Sen memleketini söylesene bi.adım onur zaten galiba.Bi söylesene.

17 Nisan 2019 12:50

Zehrabrlkr
Aday Memur
Pardon rabken sizden alıntı yapmısım yanlışlıkla
17 Nisan 2019 12:54

Rabken
Genel Müdür
Pardon rabken sizden alıntı yapmısım yanlışlıkla
Zehrabrlkr, 1 ay önce - Alıntıya git
sorun degil. bu nasıl bi kalptir bu adam ne diyo ya. adam dediysek agiz alışkanlığı ustune alinmasin. ne kadar terbiyesiz yazilar yazmış sabah sabah sinirlerim tepeme çıktı gormuyoruzya cesaret geliyo tabi
17 Nisan 2019 12:56

Rabken
Genel Müdür
gerizekalisin sadece ozel unidemi para harcaniyor evde kalan bir ogrencinin aylik gideri 1000 tl bunu 4 sene ile carp bakalim bu kadar kafan basiykr iste liseli olmana veriyorum bunu
sende enayi gibi girmeseydin o masrafa az zekani kullanip yasadigin sehirde okumaya calissaydin ama dusuk puanlı bir okula gittigine eminim fotografini atayimmi diyosun okulun adini söyle sadece fotoğraf atilmayacagini sende biliyosun. ya bir ton sey soylerdimde işte diger lisans mezunlari senin gibi kotu düşünmüyo onlarin hatrina cok sey söylemiyorum.
17 Nisan 2019 12:57

Melis4512
Aday Memur
sorun degil. bu nasıl bi kalptir bu adam ne diyo ya. adam dediysek agiz alışkanlığı ustune alinmasin. ne kadar terbiyesiz yazilar yazmış sabah sabah sinirlerim tepeme çıktı gormuyoruzya cesaret geliyo tabi
Rabken, 1 ay önce - Alıntıya git
Böyleleri birde atanıp iş başına geçecek insanlara nasıl davranır acaba kalbinde böyle kötülük olanlar bu işi yapmamalı önce vicdan işi bizimkisi
17 Nisan 2019 13:05

Rabken
Genel Müdür
Böyleleri birde atanıp iş başına geçecek insanlara nasıl davranır acaba kalbinde böyle kötülük olanlar bu işi yapmamalı önce vicdan işi bizimkisi
Melis4512, 1 ay önce - Alıntıya git
ya hicbi sey bilmedigine eminim meslekle ilgili. gecen sene mezun oldu büyük ihtimal mezunsa bile. serum setlemeyi bizden öğrenen adamlar gelmiş buraya bizi kucumsemeye calisiyo komik yani. bu kafayla bu mesleği zor yapar bu mecburiyetten okudugu o kadar belli ki en kotu hemsirelik okurum atanirim kafasıyla okumus bu kibir o yuzden
Toplam 33 mesaj

ANKET
Yeni askerlik sistemini nasıl buldunuz?