Editörler : ayşegül bgm

onur1963
Yasaklı
17 Nisan 2019 13:34

evet aglayanlari sahne dışına alalim başka aglayacak olanlar varsa gelsin onlarlada atışalim hosuma gidiyor :D

Zehrabrlkr
Aday Memur
17 Nisan 2019 13:35

Bana pek yanlıs gibi gelmedi hocam Peki yanlıs degılsede Aras Ali beye mesaj atıp bizim durumumuz hakkında bilgı alması için Rica mı etsek
Rabken, 5 yıl önce
hocam dun ki paylastirilan sayi cok sacma oldu bence yanlis anladıklari bi yer var diye dusunuyorum alakasiz sayilar olmus

onur1963
Yasaklı
17 Nisan 2019 13:35

sayilar alakasiz degill saglam kaynaktan duyumum var 600 fen bile az sayi 600 icinde lisansiyerlerde var size dusen sayi 480 filan ister inanin ister inanmayin goreceksiniz
Rabken, 5 yıl önce
hocam dun ki paylastirilan sayi cok sacma oldu bence yanlis anladıklari bi yer var diye dusunuyorum alakasiz sayilar olmus

Zehrabrlkr
Aday Memur
17 Nisan 2019 13:36

Reziliklere doyamıyorduuuuuuuuuuuuu : D en azından kendı ergenliğini farkedip ergen demeyı bıraktın 23 24 yasındakı insanlara
onur1963, 5 yıl önce
evet aglayanlari sahne dışına alalim başka aglayacak olanlar varsa gelsin onlarlada atışalim hosuma gidiyor :D

Avare adam
Aday Memur
17 Nisan 2019 13:37

14360 kisinin icindedir ortaogretim hemsireler
onur1963, 5 yıl önce
sayilar alakasiz degill saglam kaynaktan duyumum var 600 fen bile az sayi 600 icinde lisansiyerlerde var size dusen sayi 480 filan ister inanin ister inanmayin goreceksiniz

onur1963
Yasaklı
17 Nisan 2019 13:38

demek 24 yasindasin yazik be size 4 5 sene atama bekleyeceginize gidip universite kazansaydiniz diyecegim ama bu zekayla kazanmak zor tabi haklisiniz :D
Zehrabrlkr, 5 yıl önce
Reziliklere doyamıyorduuuuuuuuuuuuu : D en azından kendı ergenliğini farkedip ergen demeyı bıraktın 23 24 yasındakı insanlara

Zehrabrlkr
Aday Memur
17 Nisan 2019 13:38

Aras Ali bey dahil degıl dedı ama
Avare adam, 5 yıl önce

onur1963
Yasaklı
17 Nisan 2019 13:39

icinde degil arkadas niye inanmak istemiyorsunuz adam kac kere story paylaştı sonradan
Avare adam, 5 yıl önce

Rabken
Yasaklı
17 Nisan 2019 13:40

guzel kardesim sayi 480se bu sene olmasa bile seneye net atanirim. ama benim derdim bu degil suan. bransta 650.yim hatta sana cevap verenler arasinda 125.bile var. benim derdim senin kendini bilmezligin saglam kaynak diye diye torpilli oldugunu dusunucem bak haberin olsun. sayilarda oldukca sacma Allahin adaletine her zaman guvenirim sen bu yazdıklarını hatırlatmadan olmeyeceksin
onur1963, 5 yıl önce

Hem37
Kapalı

ilk başta dahil demiş sonradan düzeltme yapmış dahil değil diye.Orada bir karışıklık oldu ama yakında öğreniriz
Zehrabrlkr, 5 yıl önce
Aras Ali bey dahil degıl dedı ama

Zehrabrlkr
Aday Memur

Ben 22 yaşındayım :D sınava ikinci girişim sinavsız geçiş hakkımı kullanarak önlisanstan bi bölüm okudum alttan ders bıraktım çünki mezun olunca hemsireliğim yanıyor.o yuzden mezun olmadım bu sene hazırlanacam tekrar ikinci üniversıtemı okuyacam insallah daha gencim bunda acınılavak bı durum yok
onur1963, 5 yıl önce
demek 24 yasindasin yazik be size 4 5 sene atama bekleyeceginize gidip universite kazansaydiniz diyecegim ama bu zekayla kazanmak zor tabi haklisiniz :D

Rabken
Yasaklı
17 Nisan 2019 13:41

aksam aras ali canlı yayin yapabilirmis hocam ulasmislar
Zehrabrlkr, 5 yıl önce
Bana pek yanlıs gibi gelmedi hocam Peki yanlıs degılsede Aras Ali beye mesaj atıp bizim durumumuz hakkında bilgı alması için Rica mı etsek

onur1963
Yasaklı
17 Nisan 2019 13:41

Aras aliyle birlikte calisan hatta para toplayan cocuk varya soyadi cin adini unuttum onun arkadasi bizim okuldan hemşire o soyledi bana yanlış anlasilma olmus ilk basta soyledigi ortaogretim sayisi yanlis birdende 480 deseler millet onlari tefe koyar diye şimdide bilmiyoruz diyolar sizce bilmemeleri mumkunmu korkuyolr sadece tamam alimi kendileri yapmiyor ama ilk basta söyledikleri sayi dogru degil korkulari bu

Avare adam
Aday Memur
17 Nisan 2019 13:42

hocam geriye 600 kisi kaliyor ve aciklanmayan 6 lisans bölümü var yani 600 kisi 6 lisans bolumunden alirlar 14360 dadir bi karisiklik olmustur yakinda belli olur zaten
onur1963, 5 yıl önce
icinde degil arkadas niye inanmak istemiyorsunuz adam kac kere story paylaştı sonradan

Zehrabrlkr
Aday Memur
17 Nisan 2019 13:42

Neyın hüclerınızde eksıklık oldugu için baya bi eksiklik anlayabilecegınızı sanmıyorum :D
onur1963, 5 yıl önce

Zehrabrlkr
Aday Memur
17 Nisan 2019 13:43

Ay inşallah guzel haberler alırız duymaya çok ihtiyacım var
Rabken, 5 yıl önce
aksam aras ali canlı yayin yapabilirmis hocam ulasmislar

Rabken
Yasaklı
17 Nisan 2019 13:44

insallah hocam bakalim nolcak
Zehrabrlkr, 5 yıl önce
Ay inşallah guzel haberler alırız duymaya çok ihtiyacım var

onur1963
Yasaklı
17 Nisan 2019 13:44

aferin başarılarının devamini dilerim dedigin gibi yasin genç liseden memur olmakla ugrasacagina biraz universite hayatı yasa senin icin dsha dogru olur sonra beni anlarsin belki
Zehrabrlkr, 5 yıl önce
Ben 22 yaşındayım :D sınava ikinci girişim sinavsız geçiş hakkımı kullanarak önlisanstan bi bölüm okudum alttan ders bıraktım çünki mezun olunca hemsireliğim yanıyor.o yuzden mezun olmadım bu sene hazırlanacam tekrar ikinci üniversıtemı okuyacam insallah daha gencim bunda acınılavak bı durum yok

Zehrabrlkr
Aday Memur
17 Nisan 2019 13:50

Senı anlamak isteyen kim ben ömrüm yettikçe okuyacam.bu meslegede asıgım para için degıl senın gıbı para para demıyorum.alım sayısının dusurulecegını ögrendıgımden beri yemin ederim kalbim acıyor.ama iste senin gibiler anca insanların üzüntülerüyle kendınce dalga geçıp sewınırler.insallah herkes emegının karsılıgını fazlasıyla alır bütün bölümler kimse yıkılan hayaletinin altında kalmasın
onur1963, 5 yıl önce
aferin başarılarının devamini dilerim dedigin gibi yasin genç liseden memur olmakla ugrasacagina biraz universite hayatı yasa senin icin dsha dogru olur sonra beni anlarsin belki

onur1963
Yasaklı
17 Nisan 2019 13:53

alimi ben yapmiyorum kalbini ben acitmadim.
Zehrabrlkr, 5 yıl önce
Senı anlamak isteyen kim ben ömrüm yettikçe okuyacam.bu meslegede asıgım para için degıl senın gıbı para para demıyorum.alım sayısının dusurulecegını ögrendıgımden beri yemin ederim kalbim acıyor.ama iste senin gibiler anca insanların üzüntülerüyle kendınce dalga geçıp sewınırler.insallah herkes emegının karsılıgını fazlasıyla alır bütün bölümler kimse yıkılan hayaletinin altında kalmasın
Toplam 91 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi