Editörler :
17 Nisan 2019 13:44

Rabken
Genel Müdür
Ay inşallah guzel haberler alırız duymaya çok ihtiyacım var
Zehrabrlkr, 1 ay önce - Alıntıya git
insallah hocam bakalim nolcak
17 Nisan 2019 13:44

onur1963
Yasaklı
Ben 22 yaşındayım :D sınava ikinci girişim sinavsız geçiş hakkımı kullanarak önlisanstan bi bölüm okudum alttan ders bıraktım çünki mezun olunca hemsireliğim yanıyor.o yuzden mezun olmadım bu sene hazırlanacam tekrar ikinci üniversıtemı okuyacam insallah daha gencim bunda acınılavak bı durum yok
aferin başarılarının devamini dilerim dedigin gibi yasin genç liseden memur olmakla ugrasacagina biraz universite hayatı yasa senin icin dsha dogru olur sonra beni anlarsin belki
17 Nisan 2019 13:50

Zehrabrlkr
Aday Memur
aferin başarılarının devamini dilerim dedigin gibi yasin genç liseden memur olmakla ugrasacagina biraz universite hayatı yasa senin icin dsha dogru olur sonra beni anlarsin belki
onur1963, 1 ay önce - Alıntıya git
Senı anlamak isteyen kim ben ömrüm yettikçe okuyacam.bu meslegede asıgım para için degıl senın gıbı para para demıyorum.alım sayısının dusurulecegını ögrendıgımden beri yemin ederim kalbim acıyor.ama iste senin gibiler anca insanların üzüntülerüyle kendınce dalga geçıp sewınırler.insallah herkes emegının karsılıgını fazlasıyla alır bütün bölümler kimse yıkılan hayaletinin altında kalmasın
17 Nisan 2019 13:53

onur1963
Yasaklı
Senı anlamak isteyen kim ben ömrüm yettikçe okuyacam.bu meslegede asıgım para için degıl senın gıbı para para demıyorum.alım sayısının dusurulecegını ögrendıgımden beri yemin ederim kalbim acıyor.ama iste senin gibiler anca insanların üzüntülerüyle kendınce dalga geçıp sewınırler.insallah herkes emegının karsılıgını fazlasıyla alır bütün bölümler kimse yıkılan hayaletinin altında kalmasın
alimi ben yapmiyorum kalbini ben acitmadim.
17 Nisan 2019 13:55

Zehrabrlkr
Aday Memur
alimi ben yapmiyorum kalbini ben acitmadim.
Saglık meslek liselerine bu hakkıda ben tanımadım puanımı alıp yerlestım şimdide puanımı alıp atanmak istiyorum ;)
17 Nisan 2019 13:59

onur1963
Yasaklı
Saglık meslek liselerine bu hakkıda ben tanımadım puanımı alıp yerlestım şimdide puanımı alıp atanmak istiyorum ;)
hak verilir hak alınır. hakki alanda verende ayni verirken iyide alirken kotumu atanabiliyorsan atan napalim herkes kendi emeginin peşinde kendiniz ataninca universite okuyanlara enayi 4 yil fazladan okudu demeyi biliyorsunuz kendiniz liseden atanamayinca hakkimiz yeniyor diyorsunuz gercekten ilginç neyse ne benim dememle nede senin demenke birsey degismeyecek ama goreceksin alim düşük olacak ben duydugumu soyluyorum temennimde bu yönde tabi sizinde temenniniz farklı olabilir herkesin kendi görüşü
17 Nisan 2019 14:02

Zehrabrlkr
Aday Memur
hak verilir hak alınır. hakki alanda verende ayni verirken iyide alirken kotumu atanabiliyorsan atan napalim herkes kendi emeginin peşinde kendiniz ataninca universite okuyanlara enayi 4 yil fazladan okudu demeyi biliyorsunuz kendiniz liseden atanamayinca hakkimiz yeniyor diyorsunuz gercekten ilginç neyse ne benim dememle nede senin demenke birsey degismeyecek ama goreceksin alim düşük olacak ben duydugumu soyluyorum temennimde bu yönde tabi sizinde temenniniz farklı olabilir herkesin kendi görüşü
Ben senın gıbı dıgerlerını almasınlar denmiyorum devletın imkanları var herkesi alsın.hak verılır insanlara mağdur ederek gerı alınmaz ama vermıstım şimdi alıorm Hade gıt unıversıte oku senın gıbı beyın hücrelerınde baya eksiklık olan insanların düşüncesi.
17 Nisan 2019 14:03

Zehrabrlkr
Aday Memur
Artık ne dıyecegını sasırdın yazık Hade git ötede oyna.
17 Nisan 2019 14:05

Rabken
Genel Müdür
sen saf misin devlet bu hakkı verdide babasinin hayrina girmedik o okullara sende girseydin hakki herkese verdi sınava girip yuksek puan alip girdik beynin basmiyo mu senin
20 Nisan 2019 02:20

Rabken
Genel Müdür
onur kardes spp hikayesinde sana mesaj vermis almak istersen eger bak derim. üç kağıtçı
20 Nisan 2019 09:29

Ayşedemirci944
Aday Memur
sonuçta bu liseden memur olma hakkını bize veren de devlet öyle değil mi alması gerekende o ayrıca denmiş olsaydı ki üniversite okumak zorundasın o zaman mecburen gidecektik madem böyle bi hak tanımış dağılımı da eşit yapması gerekir (normal şartlarda ). 4 yıl okuduysan kendine okudun ayrıca ona göre de alım sayınız zaten fazla .Sizin kuyruk acınız olmasa böyle bi başlık zaten açmazsnz .
20 Nisan 2019 10:07

Atakansshn
Kapalı

Böyle devam edin teknikerlerin işine geliyor sözde meslektaşsın birde kalbını seviyim senin

20 Nisan 2019 10:17

Emir4747
Memur
Artık ne dıyecegını sasırdın yazık Hade git ötede oyna.
Bence parkta çocuklardanda dayak yer çünkü bunun gibiler anca yazarken cesur olurlar
20 Nisan 2019 11:30

Mavi11111
Aday Memur

Bu onur adindaki eleman cok belli burda milleti kafaya aliyor lisans bile olmayabilir.Ayrica aras ali sayiyi bilse aciklar sayi az diye mi cekinecek? Onur bey bana mesaj atin lutfen telefon numaranizi burda klavye delikanliligi yapmayin.Sana kalmadi kime ne kadar kadro verilecegi.Ortaogretim mezunu 10binler var ve yine onlar atanacak 2 sene icinde 3 bin tane milletin sinirini bozma.Dedigim gibi bana numarani at oyle tartisalim bu konulari

20 Nisan 2019 17:26

EdaÇentikli
Aday Memur
bak kardesim bos konusuyosun. biz 2 yil boyunca haftanin 3 gunu staja giderdik istisnasiz. ekstra yaz stajlarimizda oldu ve devamsizlik kullanma hakkimiz olmadı. bak okul ismi veriyorum direkt istanbul universitesinin o zamanın hemsirelik ogrencilerini sana yemin ederim ki hocalari bana emanet edip giderdi bunlara bi sey ogret diye. marmara universiteside ayni şekilde özelleri saymiyorum bile. sana noluyo yani sen kimsin.benim nisanlimda lisans mezunu ben ondan cok sey biliyorum atandiginda beni ariyodu sunu nasil yapcam etcem diye.derslerimiz oldukca ağırdı hicbi zaman aileler devreye giremezdi sinifimdan 2 kisi notlar yüzünden sinifta kaldi benim. sizin gibi oyle yarin gitmeyim okula muhabbeti olamazdi cok disiplinli bi okuldu tokamin rengi yesil diye yazi yazdilar hakkımda benim ayakkabilar tokalar ya bembeyaz ya simsiyah olucakti ayakkabımin armasini siyaha boyadigimi bilirim. sen ne hakla bizleri küçük görmeye çalışıyosun? sen kimsin yani?
Rabken, 1 ay önce - Alıntıya git

Yazık üniversite okumadığı için 2 kişiyi çok kişi sanıyor ...

Üniversitede 1 dersten 1 sene uzatan trilyonlarca insan var

20 Nisan 2019 17:37

Rabken
Genel Müdür

Yazık üniversite okumadığı için 2 kişiyi çok kişi sanıyor ...

Üniversitede 1 dersten 1 sene uzatan trilyonlarca insan var

EdaÇentikli, 1 ay önce - Alıntıya git
he he aynen. basi boş olup okula gitmesiginden devamsizlik yapan yok zaten. hadi isine bak
Toplam 96 mesaj

ANKET
Yeni askerlik sistemini nasıl buldunuz?