Editörler :
17 Nisan 2019 17:17   

Romatizmal kalp hastalığı polisliğe engel mi?

Arkadaslar merhaba ben 23. Donemde bayan lisanstan grmıstım 73. Yedektım. Parkurum falan hep 100 yapıyorm. Bugun aklımda kalmasn dıye kardıyolojı muayenesı oldum. Romatızmal kalp hastalıgı cıktı. Hafıf derecede cıktı. Ama varmıs. Netten baktıgımda engel olarak gozukuyor. Yenı saglık yasasında değişiklik var mı ? Bır bılgısı olan var mı ? Sızce hazırlanmalı mıyım ?hayallerım resmen yalan oldu.

17 Nisan 2019 19:51

primer28
Memur

Maalesef ki kalp romatizması polisliğe engeldir. Ancak halihazırda çalıştığın bir işin ve kurulu düzenin yoksa, yine de gir mülakatlara. Hazırlık dediğin ne ki zaten fyt ve sözlü mülakat. Olursa gider başlarsın, gönderirlerse de geri gönderirler en fazla.

17 Nisan 2019 23:21

Tufi55
Aday Memur

Maalesef ki kalp romatizması polisliğe engeldir. Ancak halihazırda çalıştığın bir işin ve kurulu düzenin yoksa, yine de gir mülakatlara. Hazırlık dediğin ne ki zaten fyt ve sözlü mülakat. Olursa gider başlarsın, gönderirlerse de geri gönderirler en fazla.

primer28, 1 ay önce - Alıntıya git
Ne diyeyim ki vardır herseyde bir hayır. Umudum kalmadı . Hakkımızda hayırlısı olsun ınsAllah.
18 Nisan 2019 01:01

primer28
Memur

Kronikleşmediyse ilaçlarla tedavisi mümkünmüş belkiiilaç tedavisiyle geriler. Parkur mayıs başında olsa sözlü ertesi gün yapılsa bile en erken temmuz başında eğitim intibak olur. Ramazandaki perhizle birlikte 2.5-3 ay iyi bir süre. Tedaviye başla dene şansını bence.

18 Nisan 2019 08:22

Tufi55
Aday Memur

Kronikleşmediyse ilaçlarla tedavisi mümkünmüş belkiiilaç tedavisiyle geriler. Parkur mayıs başında olsa sözlü ertesi gün yapılsa bile en erken temmuz başında eğitim intibak olur. Ramazandaki perhizle birlikte 2.5-3 ay iyi bir süre. Tedaviye başla dene şansını bence.

Doktor kronık dedi. Yılda bır kontrol sadece ılaç tedavısı falan yok dedi. Ne yapacagımı bende anlamadm.
18 Nisan 2019 23:35

Sat42
Kapalı
Kardeşim herşey kısmet bazı doktorlar adam akıllı bakmıyor bile ben 23. Dönemde girdiğimde kardiyoloji doktoru 5 Saniye baktı sağlam sıkıntı yok yazdı ha bende hafif mitral yetmezlik vardı orda öyle baktığı için görmemiş olabilir belki sende de öyle olur bilemem bunu baz alma git diyemem ama kısmet herşey
19 Nisan 2019 13:05

primer28
Memur
Kardeşim herşey kısmet bazı doktorlar adam akıllı bakmıyor bile ben 23. Dönemde girdiğimde kardiyoloji doktoru 5 Saniye baktı sağlam sıkıntı yok yazdı ha bende hafif mitral yetmezlik vardı orda öyle baktığı için görmemiş olabilir belki sende de öyle olur bilemem bunu baz alma git diyemem ama kısmet herşey
Sat42, 1 ay önce - Alıntıya git

sen eğitimde değil misin? burda ne işin var?

19 Nisan 2019 14:12

Sat42
Kapalı

sen eğitimde değil misin? burda ne işin var?

Bıraktım kardeşim
Toplam 7 mesaj

ANKET
Yeni askerlik sistemini nasıl buldunuz?