Editörler :
18 Nisan 2019 19:58

onur1963
Yasaklı
bu arkadas seviyeyi koruyabilecek bir arkadas degil cunku kendisinde seviye yok neyseki kendisinin bir kuduz oldugu ve bu yuzdende susamişçasina etrafina saldirdıgina birkez daha şahit olduk :)
Ymnur, 1 ay önce - Alıntıya git
1 hafta sonra konuşalım daha ilk gunundesin sanırım uzulme bol bol çikolata ye
18 Nisan 2019 20:27

Reina95
Aday Memur

Bende lisans hemşire mezunuyum ancak onur bey üslubumuz çok yanlış meslektaşım olarak sizden seviyenizi korumanızı beklerdim sözleriniz çok çocuksu ve aşağılayıcı ne kadar haklı olursanuz olun kimse size bu üslupla konuşma hakkını vermiyor

18 Nisan 2019 20:32

gmetiner
Aday Memur

3 4 sene sonra arzınız talepten fazla olunca alımlarınız azalında göreceğim sizi :D

hakan3332, 1 ay önce - Alıntıya git
sizler hayata 18 yaşında atilip paranızı kazanmaya başlarken. biz sizin 1 senede kazandığınız parayla 4 yıl okumaya çalıştık. askere gittik geldik yaş 23 25 oldu. 7 sene fark atmisin bana. daha diyorsun ki lisans hemşireler kim. Lisanslar sizin babanız.
18 Nisan 2019 20:38

Elifhmsire
Memur
1 hafta sonra konuşalım daha ilk gunundesin sanırım uzulme bol bol çikolata ye
onur1963, 1 ay önce - Alıntıya git

Tartışmanin bile bi üslubu var cok çirkinsiniz çok

18 Nisan 2019 21:03

Reina95
Aday Memur

Aybaşı?? Ben bu cümlelerde küçümseyici bir tını seziyorum nedense!! Ne kadar cinsiyetçi ne kadar yozlaşmış sözler bunlar!! Siz bu cümleleri kurarken sadece tartıştığınız şahsı değil tüm kadınları hedef alıyorsunuz bilmem farkında mısınız??!! O aybaşı dediğiniz fizyolojik olay çok şükür bizim akli melekelerimizi etkilemiyor ancak sizinkinden şüphelendim açıkçası zira sarf ettiğiniz cümleler üniversiteyi bitirmiş belli bir olgunluğa ulaşmış kişilerin dile getireceği sözler değil!!

18 Nisan 2019 21:56

onur1963
Yasaklı

Aybaşı?? Ben bu cümlelerde küçümseyici bir tını seziyorum nedense!! Ne kadar cinsiyetçi ne kadar yozlaşmış sözler bunlar!! Siz bu cümleleri kurarken sadece tartıştığınız şahsı değil tüm kadınları hedef alıyorsunuz bilmem farkında mısınız??!! O aybaşı dediğiniz fizyolojik olay çok şükür bizim akli melekelerimizi etkilemiyor ancak sizinkinden şüphelendim açıkçası zira sarf ettiğiniz cümleler üniversiteyi bitirmiş belli bir olgunluğa ulaşmış kişilerin dile getireceği sözler değil!!

Reina95, 1 ay önce - Alıntıya git
aha gelmis bir feminist kadınları filan assagilamadim kızın yazdiklari o kadar sacma ki normal bir psikoloji ile yazıldığını düşünmediğim için böyle söyledim hadi regl menstrüasyon diyim farkeden ne bu dönemde hormonlara bağlı olarak değişik psikolojilerde oldugunuzu bildiğim için buna bir atıfta bulundum olaya cinsiyetçi yaklaşmadım ortada bana görede cirkin bir kelime yok.
18 Nisan 2019 22:04

Reina95
Aday Memur

O zaman konuşma tarzınıza durun dışardan bir bakın isterseniz o kadar saldırgan yorumlar yapıyorsunuz ki yazdıklarınız ister istemez hakaret olarak algılanıyor iddia ettiğiniz üzere aşağılamak için söylemeseniz dahi bir önceki yazdığınız şeyler nedeniyle bu şekilde anlaşılıyor

18 Nisan 2019 22:05

onur1963
Yasaklı

O zaman konuşma tarzınıza durun dışardan bir bakın isterseniz o kadar saldırgan yorumlar yapıyorsunuz ki yazdıklarınız ister istemez hakaret olarak algılanıyor iddia ettiğiniz üzere aşağılamak için söylemeseniz dahi bir önceki yazdığınız şeyler nedeniyle bu şekilde anlaşılıyor

Reina95, 1 ay önce - Alıntıya git
öyle başlığa böyle cevaplar kusura bakmayin hak edene hak ettigi gibi davranacaksin ;)
18 Nisan 2019 22:08

Reina95
Aday Memur

Hakkınızı saygı çerçevesinde savunursanız elbette sorun yok ancak sizin yaptığınızın elle tutulur bir yanı yok kusura bakmayın

19 Nisan 2019 17:48

Hemsiree7890
Memur

bu çocuk adam olmaz,atansa nolur bu çöp kovası

19 Nisan 2019 17:53

Ymnur
Memur

bu çocuk adam olmaz,atansa nolur bu çöp kovası

Hemsiree7890, 1 ay önce - Alıntıya git
Çöp kovasının bile bir görevı var bunda o vasıf bile yok
Toplam 51 mesaj

ANKET