Editörler :
19 Nisan 2019 13:50   

ALES için deneme önerisi
ALES için hangi yayının denemesi daha iyi ve kullandığınız yayınların denemeleri nasıl?
20 Nisan 2019 16:14

ekonomik.çöküş
Yasaklı

Çıkmış sorulara bakman yeterli.Yediiklim yayınlarının ALES 2019 Son 5 Yıl Tamamı Çözümlü Çıkmış Sorular kitabı gayet iyidir.En son 2018 Kasım ayındaki ALES soruları da var içinde.Son 2-3 ALES sınavındaki sorulara çok benzer sorular gelecek bu sefer de.

28 Haziran 2019 17:35

cihankaplan099
Aday Memur

En iyisi çıkmış sorular ve Yediiklim bence de

08 Temmuz 2019 20:21

ozann91

yediiklim kullandım bende öneririm

28 Temmuz 2019 10:15

egelihukuk
Aday Memur
657 yayınları 4 lu denemesini tavsiye ederim.
29 Temmuz 2019 20:08

yyeennggeeçç
Memur
657 yayınları 4 lu denemesini tavsiye ederim.
egelihukuk, 11 ay önce - Alıntıya git
Teşekkür ederim mayıs sınavına girdim ve sınavdan önce 4 gün her sabah kalkıp gerçek sınavdaymışım gibi çözmüştüm.Soruları ÖSYM ile benzerlik gösteren en güzel yayındı bence.Eksikleri görmem açısından da iyi oldu.Matematikte 49 d 1 y yaparak istediğim puanı aldım ve yüksek lisansı kazandım.Benim bir 5 yıl işim olmaz ALES ile fakat sınava girecek olup deneme arayışında olan arkadaşlara tavsiye ederim ben de.
26 Ağustos 2019 19:38

Türkçeögrtm42
Aday Memur
Teşekkür ederim mayıs sınavına girdim ve sınavdan önce 4 gün her sabah kalkıp gerçek sınavdaymışım gibi çözmüştüm.Soruları ÖSYM ile benzerlik gösteren en güzel yayındı bence.Eksikleri görmem açısından da iyi oldu.Matematikte 49 d 1 y yaparak istediğim puanı aldım ve yüksek lisansı kazandım.Benim bir 5 yıl işim olmaz ALES ile fakat sınava girecek olup deneme arayışında olan arkadaşlara tavsiye ederim ben de.
yyeennggeeçç, 11 ay önce - Alıntıya git

Sayin hocam sizi evvela tebrik ederim. Benim soze sorum şu yönde ki ben de alese girecegim kasim ayinda nasipse ve sozelciyim lâkin mantik sorilarinda tirsiyirum zor mu bir de ales valisilinca uapilir mi yillardir kpss ye girdim bu sene de sinav sonicumu beklemekteyim.

27 Ağustos 2019 12:45

yyeennggeeçç
Memur

Sayin hocam sizi evvela tebrik ederim. Benim soze sorum şu yönde ki ben de alese girecegim kasim ayinda nasipse ve sozelciyim lâkin mantik sorilarinda tirsiyirum zor mu bir de ales valisilinca uapilir mi yillardir kpss ye girdim bu sene de sinav sonicumu beklemekteyim.

Türkçeögrtm42, 10 ay önce - Alıntıya git
Teşekkür ederim.Mantık sorularında sorun yaşıyorsanız videolardan çözüm yollarını izleyip bol bol pratik yaparsanız halledersiniz.Diğer sözel sorulara göre mantık soruları daha garanti sorulardır bence.Ben sayısalcı olduğum için uzun paragraf sorularıyla uğraşmaktansa mantık sorularında sadece tablosu için biraz uğraşıp hemen soruları çözüyordum.Ama ben sayısalcı olduğum için sözele pek zaman ayıramıyordum bundan dolayı sözelciler için durum değişebilir.
27 Ağustos 2019 17:27

Türkçeögrtm42
Aday Memur
Teşekkür ederim.Mantık sorularında sorun yaşıyorsanız videolardan çözüm yollarını izleyip bol bol pratik yaparsanız halledersiniz.Diğer sözel sorulara göre mantık soruları daha garanti sorulardır bence.Ben sayısalcı olduğum için uzun paragraf sorularıyla uğraşmaktansa mantık sorularında sadece tablosu için biraz uğraşıp hemen soruları çözüyordum.Ama ben sayısalcı olduğum için sözele pek zaman ayıramıyordum bundan dolayı sözelciler için durum değişebilir.
yyeennggeeçç, 10 ay önce - Alıntıya git

Hmmm..Anladım hocam teşekkür ederim sağ olun. :)

Toplam 8 mesaj

ANKET
Çoklu baro kanun teklifi hakkında ne düşünüyorsunuz?