Editörler : hopaliSafak Vaktii
22 Nisan 2019 04:32   

Aynısını yaşayan var mı ?
Selam hocalarım güvenlik soruşturmamın 03.04.2019 tarihinde bittiğini ve kurumuma gönderildiğini emniyetten öğrendim fakat konya mebi bir kaç kez aradığımda bize gelmediğini söylüyorlar 2 hafta oldu, bakanlığa göndermeninde olmadığını söylediler acaba bu durumu yaşayan var mı ve nasıl bir dönüş alındı neden bu kadar uzun tebligat süresi var ?
22 Nisan 2019 08:44

Emniyett
Aday Memur
Neyin:)?
22 Nisan 2019 10:30

muroo2004
Aday Memur
ayni durumu bende yaşıyorum. benikde dosyam gönderilmiş konya il meme ama hala gelmedigini söylüyorlar. bakanlikta da yok. 2 hafyadir beklemedeyim maleseff
22 Nisan 2019 15:41

bgrygdrn
Aday Memur
ayni durumu bende yaşıyorum. benikde dosyam gönderilmiş konya il meme ama hala gelmedigini söylüyorlar. bakanlikta da yok. 2 hafyadir beklemedeyim maleseff
muroo2004, 1 ay önce - Alıntıya git
Berede yaşıyorsunuz hocam?
22 Nisan 2019 16:18

zeki350
Aday Memur

bende izmir mebden bir memur ile sorgulattım nisan 9 da çıkmış dedi bugün 22 nisan halen arayan yok atandıgım valilige ve mebe sordum gelen evrak yok diyolar bazı yorumlarda belki bakanlığa gitmiştir yazıyor işin tuhafı ben kadrolu memurum işlemim kısa sürmeli acaba sizde de memurmusunuz memurların evrakları bakanlıklara mı gidiyor acaba önce

22 Nisan 2019 17:09

bgrygdrn
Aday Memur

bende izmir mebden bir memur ile sorgulattım nisan 9 da çıkmış dedi bugün 22 nisan halen arayan yok atandıgım valilige ve mebe sordum gelen evrak yok diyolar bazı yorumlarda belki bakanlığa gitmiştir yazıyor işin tuhafı ben kadrolu memurum işlemim kısa sürmeli acaba sizde de memurmusunuz memurların evrakları bakanlıklara mı gidiyor acaba önce

zeki350, 1 ay önce - Alıntıya git
Hocam benim bildiğim sorusturmayı yapan memur valiliğe gidip imzalattırıyor sonra kuruma gönderiyor. O nedenle kuruma gitmesi lazım direk bakanlığa gitseydi biz size söylerdik zaten dedi şuan öyle bir şeyde yok bize evrak gelmedi dedi ben anlayamadım böyle sonuclanan biri varmı sonucu nasıl oldu o onemli
23 Nisan 2019 00:57

muroo2004
Aday Memur
bgrygdrn, 1 ay önce - Alıntıya git
ankara hocam
23 Nisan 2019 21:47

bgrygdrn
Aday Memur
ankara hocam
muroo2004, 1 ay önce - Alıntıya git
Neresine atandınız konyanın hocam
24 Nisan 2019 16:54

zeki350
Aday Memur

hocam geçen hafta aradım belgeniz gelmedi dedi bu hafta bir daha aradım bakanlıga gitti diyolar anlayacagınız halbuki gecen hafta elindeydi belgelerim aradan bir hafta gecti bu sefer bakanlıga gitti deniyor belkide size cevap veren memur sallama cevap vermiş olabilir emniyetten dosya numarası alıp birde öğle arayın isterseniz

25 Nisan 2019 12:13

muroo2004
Aday Memur
Neresine atandınız konyanın hocam
Akşehir
27 Nisan 2019 01:19

muroo2004
Aday Memur
bugün itibariyle arandim. pazartesi sözleşme imzalayacağım. darisi bekleyenlerinn başına.
27 Nisan 2019 15:47

jack007
Şube Müdürü

Hafta sonuda demekki arıyorlar

Toplam 11 mesaj

ANKET
Yeni askerlik sistemini nasıl buldunuz?