Editörler : E.Kayı Han
22 Nisan 2019 12:53

Şehit Babasından Rezillere Utandıracak Sözler

Buradaki iflah olmaz karaktersizlerden bir beklentim yok zaten ama bakalım ..

Kaynak: A.A

Türkiye-Irak sınır hattında teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen piyade sözleşmeli er Yener Kırıkcı'nın babası Mustafa Kırıkcı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıya ilişkin, "Mahalle dışından bir provokasyon yapıldığını düşünmüyorum. Keşke yaşanmasaydı. Kim ister böyle bir şey olmasını." dedi.

Şehit babası Kırıkcı, Kılıçdaroğlu'nun cenazede saldırıya uğramasıyla ilgili gazetecilere yaptığı açıklamada, ailece evlatlarını kaybetmenin derin acısı içinde olduklarını söyledi.

Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıyı içinde bulunduğu koşullar nedeniyle görmediğini ifade eden Kırıkcı, "Kendi acımı yaşıyordum. Akrabalarım ve ailem oğlumun acısını yaşıyordu. Şehit babası olarak acımı tüm Türkiye paylaştı. Vatanımız, milletimiz sağ olsun." diye konuştu.

Kırıkcı, akrabalarının yaşananlarla ilgisinin olmadığını belirterek, şunları kaydetti:

Kılıçdaroğlu'nun gelip gelmemesiyle ilgili hiç haberimiz yok. Ben ancak şehidimle ilgilendim, naaşını gittim önce havaalanından, sonrasında GATA'dan aldım. Ondan sonra acımdan kendimi de kaybettim. Akrabalarım hep acı içindeydi. Benim cenazem için herkes gelebilir. Bu acımı tüm dünya ve Türkiye paylaştı. Benim acım için herkes gelebilir."

Kılıçdaroğlu'na vuran kişinin akrabaları değil mahalle sakinlerinden biri olduğunu anlatan Kırıkcı, "Mahalle dışından bir provokasyon yapıldığını düşünmüyorum. Keşke yaşanmasaydı. Kim ister böyle bir şey olmasını." ifadelerini kullandı.

Velocıraptor
Genel Müdür
22 Nisan 2019 12:58

Utanmaz arlanmaz ak soytarılar için şu cümleyi ön plana çıkaralım,seçmez gözleri: "Benim cenazem için herkes gelebilir. Bu acımı tüm dünya ve Türkiye paylaştı. Benim acım için herkes gelebilir."

yalaka avcısı
Yasaklı
22 Nisan 2019 13:00

Türkiye-Irak sınır hattında teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen piyade sözleşmeli er Yener Kırıkcı'nın babası Mustafa Kırıkcı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıya ilişkin, "Mahalle dışından bir provokasyon yapıldığını düşünmüyorum. Keşke yaşanmasaydı. Kim ister böyle bir şey olmasını." dedi.

Şehit babası Kırıkcı, Kılıçdaroğlu'nun cenazede saldırıya uğramasıyla ilgili gazetecilere yaptığı açıklamada, ailece evlatlarını kaybetmenin derin acısı içinde olduklarını söyledi.

Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıyı içinde bulunduğu koşullar nedeniyle görmediğini ifade eden Kırıkcı, "Kendi acımı yaşıyordum. Akrabalarım ve ailem oğlumun acısını yaşıyordu. Şehit babası olarak acımı tüm Türkiye paylaştı. Vatanımız, milletimiz sağ olsun." diye konuştu.

Kırıkcı, akrabalarının yaşananlarla ilgisinin olmadığını belirterek, şunları kaydetti:

"Amcamın oğlu, benim acılarımı daha fazla paylaşmıştır. Kılıçdaroğlu'nun gelip gelmemesiyle ilgili hiç haberimiz yok. Ben ancak şehidimle ilgilendim, naaşını gittim önce havaalanından, sonrasında GATA'dan aldım. Ondan sonra acımdan kendimi de kaybettim. Akrabalarım hep acı içindeydi. Benim cenazem için herkes gelebilir. Bu acımı tüm dünya ve Türkiye paylaştı. Benim acım için herkes gelebilir."

Kılıçdaroğlu'na vuran kişinin akrabaları değil mahalle sakinlerinden biri olduğunu anlatan Kırıkcı, "Mahalle dışından bir provokasyon yapıldığını düşünmüyorum. Keşke yaşanmasaydı. Kim ister böyle bir şey olmasını." ifadelerini kullandı.

Şehit babasının KILIÇDAROĞLU' nun geleceğinden haberim yok idi, isteyen herkes gelebilir demesi BAHÇELİ ve ekibinin söylediklerinin gerçeği yansıtmadığını ortaya çıkardı nokta. Bu saaten sonra şehit kanı üzerinden A.K.P. ve M.H.P. siyaseti yapmaya çalışan olursa ve hala şehit yakınlarının haberi vardı gelme dediler ama geldi yalanını hala söyleyen olursa veled-i zinadır...

Velocıraptor
Genel Müdür
22 Nisan 2019 16:06

gıdaları iftira ve barbarlık olanlar görmezler böyle doğruları. yalan oldu mu dışkıya üşüşen sinekler gibidirler. Allah böyle nifak sahibleri azabla müjdelemiştir!
yalaka avcısı, 5 yıl önce

"Amcamın oğlu, benim acılarımı daha fazla paylaşmıştır. Kılıçdaroğlu'nun gelip gelmemesiyle ilgili hiç haberimiz yok. Ben ancak şehidimle ilgilendim, naaşını gittim önce havaalanından, sonrasında GATA'dan aldım. Ondan sonra acımdan kendimi de kaybettim. Akrabalarım hep acı içindeydi. Benim cenazem için herkes gelebilir. Bu acımı tüm dünya ve Türkiye paylaştı. Benim acım için herkes gelebilir."

Şehit babasının KILIÇDAROĞLU' nun geleceğinden haberim yok idi, isteyen herkes gelebilir demesi BAHÇELİ ve ekibinin söylediklerinin gerçeği yansıtmadığını ortaya çıkardı nokta. Bu saaten sonra şehit kanı üzerinden A.K.P. ve M.H.P. siyaseti yapmaya çalışan olursa ve hala şehit yakınlarının haberi vardı gelme dediler ama geldi yalanını hala söyleyen olursa veled-i zinadır...

yalaka avcısı
Yasaklı
22 Nisan 2019 16:21

Süleyman SOYLU açıklama yapıyor KILIÇDAROĞLU na saldıranlar aynı köyden dışarıdan kimse yok provakasyon yok anlık gelişen bir olay diye köyün muhtarı ve şehit yakınları açıklama yapıyor KILIÇDAROĞLU na vuran dışında diğerlerinin hiçbirisini tanımıyoruz bizim köyden değil bunlar kim olduklarını bilmiyoruz diyorlar. Şimdi SOYLU mu yalan söylüyor yoksa şehit yakınları ile köyün muhtarımı?

Velocıraptor
Genel Müdür
22 Nisan 2019 16:24

belli kimin yapan söylediği aslında hiç düşünmeye gerek yok.

yalaka avcısı
Yasaklı
22 Nisan 2019 16:29

Olur mu hiç koskoca bakan insanın gözlerinin içine baka baka yalan söyler mi hiç hele hele bu bakan SOYLU ise. Kesin Köyün muhtarı ve şehit yakınları gerçeği çarpıtmıştır, yada durun durun zillet ittifakındandırlar vs vs. La Fontenden güzellemeler...

Velocıraptor
Genel Müdür
22 Nisan 2019 16:56

valla çokomelli testimde herşey ortada :)))
yalaka avcısı, 5 yıl önce

Olur mu hiç koskoca bakan insanın gözlerinin içine baka baka yalan söyler mi hiç hele hele bu bakan SOYLU ise. Kesin Köyün muhtarı ve şehit yakınları gerçeği çarpıtmıştır, yada durun durun zillet ittifakındandırlar vs vs. La Fontenden güzellemeler...

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
22 Nisan 2019 17:21

Bizzat şehit yakınlarının kemalı kovduğu istemediği çok vakıa var. Amma velakin yüz yok adamda. Tek derdi Türkiyeyi karıştırmak.

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
22 Nisan 2019 17:24

Kalabalığın 'hain Kemal ' diye bağırmasından utanır insan olan insan.

Darbe gecesi tankın gölgesinde televizyondan başbakanlık bekleyen güya solcu liderden ne beklersin ki...

sakaya.fırat
Yasaklı
22 Nisan 2019 18:35

Sehidin babası , kemalin cenazemize gelmesinden üzüntü duyduk diyor

Daha söze gerek varmi

Yüz olsa bunlarda utançtan erimesi lazim.

Şehidin kuzeni acimizi yasatmadilar , nerden çıktı geldi demeye getiriyor

O gelince başladı herşey diyor

Velocıraptor
Genel Müdür
22 Nisan 2019 19:44

Bunu okuyun yeter ak oğlanlar ...
Velocıraptor, 5 yıl önce

Utanmaz arlanmaz ak soytarılar için şu cümleyi ön plana çıkaralım,seçmez gözleri: "Benim cenazem için herkes gelebilir. Bu acımı tüm dünya ve Türkiye paylaştı. Benim acım için herkes gelebilir."

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
22 Nisan 2019 20:18

Şehit yakınlarının bizzat kemalı istemediği çok vakıa var.

sakaya.fırat
Yasaklı
22 Nisan 2019 21:14

Senin gibi troller için fox tilkisinin gösterdiği 3 saniyelik kayıtta oydu zaten

Sizleri kandırabilmek için yeterli 3 saniye

Taaa sabah paylaştım şehit babası ve akrabasının taziye çadırında yaptığı açıklamayı

2 , 3 dakikalık video

Nerden geldi bu uğursuz adam cenazemize , acimizi yaşayamadık demeye getiriyor kuzen

Şehit babası direkt suratınızın ortasına saak diye vuruyor lafı

Kemalin cenazemize gelmesinden üzüntü duyduk diyor

Kemal bey , veya bay kemal falanda yok

Kemal diyor şehit babası , aynı ben gibi

Velocıraptor, 5 yıl önce
Bunu okuyun yeter ak oğlanlar ...
Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi