Editörler :
19 Haziran 2019 13:05

minikce
Kapalı

Arkadaşlar toefl nasıl geçti? benim 85 üstü ümidim pek yok eğer alamazsak süreç tamamen sonlanacak mı?

tratosfer, 4 ay önce - Alıntıya git

Benim de acikcasi pek umidim yok, bu konuda bir haberim de yok ama tum sureclerden basarili olursa belki bir sans daha verirler ?

ya da dil tazminati almayiz belki, bilemiyorum

24 Haziran 2019 13:53

Gençler0606
Aday Memur

Arkadaşlar bir dönüş alan var mı yoksa henüz erken mi sizce?

25 Haziran 2019 00:34

raikkonen7
Şef

Arkadaşlar bir dönüş alan var mı yoksa henüz erken mi sizce?

Gençler0606, 4 ay önce - Alıntıya git

En geç bu çarşambaya kadar sonucu olumlu olan adaylara geri dönüş yapılacağını düşünüyorum. Katılımcı sayısının 55 civarı olduğu söyleniyordu ki değerlendirme sürecinin daha fazla uzamaması gerekir.

25 Haziran 2019 10:14

Gençler0606
Aday Memur

Ben de oyle düşünüyorum ama 29unda toefla girecekler var ve 28inde de mulakat var

25 Haziran 2019 10:22

raikkonen7
Şef

Ben de oyle düşünüyorum ama 29unda toefla girecekler var ve 28inde de mulakat var

Gençler0606, 4 ay önce - Alıntıya git

Ben mülakatların sona erdiğini düşünüyordum. Bahsettiğiniz husus, süreci temmuz ayına çekecektir.

25 Haziran 2019 11:36

Overall Picture1
Aday Memur

Benim de acikcasi pek umidim yok, bu konuda bir haberim de yok ama tum sureclerden basarili olursa belki bir sans daha verirler ?

ya da dil tazminati almayiz belki, bilemiyorum

minikce, 4 ay önce - Alıntıya git

arkadaşlar geçen senelerden tecrübeli biri olarak diyebilirimki işe kabul için toefl almanız şart, dil tazminatı belgeyi aldığınızda bonus olarak geliyo diye düşünün.

25 Haziran 2019 12:00

tratosfer
Aday Memur

toefllar nasıl geldi?

25 Haziran 2019 13:28

kucukar
Aday Memur

toefl sınırını az farkla geçtim. süreç nasıl işleyecek bilgisi olan yok galiba?

28 Haziran 2019 12:35

Gençler0606
Aday Memur

Arkadaşlar hala bir hareketlilik yok mu kimsede

04 Temmuz 2019 18:59

civilized24
Aday Memur

Aranan oldu mu arkadaşlar?

08 Temmuz 2019 14:10

zanuk91
Aday Memur

Ben mülakatların sona erdiğini düşünüyordum. Bahsettiğiniz husus, süreci temmuz ayına çekecektir.

raikkonen7, 4 ay önce - Alıntıya git

Ben 29 haziranda girdim toefl a ama daha sonuç gelmedi fakat ona rağmen 17 temmuzda iş kulelerinde mülakata çağrıldım. Toefl sonucum 85 altı gelirse nolacak onu anlamadım. Acaba işe girene kadar toefl için şans tanıyorlar mı?

08 Temmuz 2019 16:34

civilized24
Aday Memur

Ben 29 haziranda girdim toefl a ama daha sonuç gelmedi fakat ona rağmen 17 temmuzda iş kulelerinde mülakata çağrıldım. Toefl sonucum 85 altı gelirse nolacak onu anlamadım. Acaba işe girene kadar toefl için şans tanıyorlar mı?

zanuk91, 4 ay önce - Alıntıya git

Ev ziyareti yapıcaz dediler mi size?

09 Temmuz 2019 08:55

kucukar
Aday Memur

zanuk91, 4 ay önce - Alıntıya git

Herkes arandı mı acaba son mülakat günü 17si mi? Daha aranma olur mu?

Hocam bence TOEFL sorusunu en iyisi onlara sormak, size 17sine tarih veriyoruz ama sonucunuz olumsuz olursa görüşmeyi iptal edeceğiz demedilerse belki bir şans daha vereceklerdir

09 Temmuz 2019 21:26

zanuk91
Aday Memur

arkadaşlar geçen senelerden tecrübeli biri olarak diyebilirimki işe kabul için toefl almanız şart, dil tazminatı belgeyi aldığınızda bonus olarak geliyo diye düşünün.

Overall Picture1, 4 ay önce - Alıntıya git

Neyse ki toefl sonucum bugün açıklandı barajı geçtim de eziyetim bitti :) Ben aradım bugün, mülakattan başka aşama var mı yoksa mülakat son mu diye. Çok düşük bir ihtimal de olsa ev ziyareti olabilir belki dediler. 16-17sinde mülakatlar varmış. Herhalde en kötü mülakattan sonraki hafta belli olur tüm sürecin sonucu

09 Temmuz 2019 21:28

zanuk91
Aday Memur

Herkes arandı mı acaba son mülakat günü 17si mi? Daha aranma olur mu?

Hocam bence TOEFL sorusunu en iyisi onlara sormak, size 17sine tarih veriyoruz ama sonucunuz olumsuz olursa görüşmeyi iptal edeceğiz demedilerse belki bir şans daha vereceklerdir

kucukar, 3 ay önce - Alıntıya git

Neyse ki toefl sonucum bugün açıklandı barajı geçtim de eziyetim bitti :) Ben aradım bugün, mülakattan başka aşama var mı yoksa mülakat son mu diye. Çok düşük bir ihtimal de olsa ev ziyareti olabilir belki dediler. 16-17sinde mülakatlar varmış. Herhalde en kötü mülakattan sonraki hafta belli olur tüm sürecin sonucu

09 Temmuz 2019 21:29

zanuk91
Aday Memur

Ev ziyareti yapıcaz dediler mi size?

civilized24, 4 ay önce - Alıntıya git

Evet düşük de bir ihtimal olsa belki ev ziyareti olur dediler.

22 Temmuz 2019 20:10

zanuk91
Aday Memur

zanuk91, 3 ay önce - Alıntıya git

Mülakatlar bitti sanırım, dönüşler başladı mı? Teklif alan oldu mu?

Toplam 57 mesaj

ANKET
Lojmanların, öncelik hakkı oturan memurlarda olması kaydıyla, satılacak olmasını;