Editörler : Pangaea

klccc
Aday Memur
30 Nisan 2019 07:59

Hocam bana özelden mesaj atar mısınız rica etsem ben size atamıyorum bir kaç bir şey sormak istiyorum.
Ccbbnn, 5 yıl önce
Hocam ben açıkcası yerleşememiş birisiyim. Gayet iyi araştırmalar yaptım, çoğunlukla da konuştum. Okulları da aradım, size ekran görüntüsü alıp atsam gerçekten üzülürsünüz. Benim puanım 79 ve tercihlerimden 1. Tercihten itibaren 84 ile başlayıp 20. Tercihe kadar düzgün bir şekilde 79 a kadar düşmüş puanlar. Yani aslında güzel tercihler yapmışım. Ama nasip olmayınca olmuyor. 17 den 20. Tercihime kadar puan 79. Küsüratlarla son 3 tercihimi kaybetmişim anlayacağınız, ama şuan gayet mutluyum. Kendi branşımda ilk 20 deyim diyebilirim. Size de şunu tavsiye ederim: gitmeyeceğiniz, yapamayacağınız, yaşayamacağınız bir yeri yazmayın. He derseniz ki her yerde yaparım o zaman ilk 5 tercihinizi istediğiniz yerler yazın, son 5 tercihinize de kesin gelecek yerleri. Orta 10dakilere de orta halli yerleri yazın. Bu şekilde mutlaka, inşallah atanırsınız

Ccbbnn
Şef
30 Nisan 2019 10:36

Tabii, attım hocam
klccc, 5 yıl önce
Hocam bana özelden mesaj atar mısınız rica etsem ben size atamıyorum bir kaç bir şey sormak istiyorum.
Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi