Editörler : hopaliSafak Vaktii
22 Nisan 2019 20:50   

Dosyası Bakanlığa Gidenler !

Arkadaşlar benim bir tane basit yaralamadan 3 ay cezam var hagb ye çevrilmiş birde arkadaşım yanımda uyusturucu yakalattı savcı bana direk kamu davasinin açılmasını erteleme kararı verdi.Kanunen devlet memurluğuna engel değil adlı sicil ve arşiv kaydım temiz bakanlık olumsuz karar verebilir mi benzer durumda atanan bildiğiniz ornekler var mı?

23 Nisan 2019 14:57

Junior82
Aday Memur

basit yaralamada birşey olamz, ancak uyuşturucu muamma

23 Nisan 2019 17:30

Brkleriyoruz
Aday Memur

Evet bu konuda net bilgisi olan yok mu çok muallak bi durum

23 Nisan 2019 19:10

BrhnDgn
Aday Memur
Bu süreç ne zaman sonuçlanacak asıl mesele o. Olumlu ya da olumsuz da olsa önümüze bakamıyoruz. Bilgi veren de yok
23 Nisan 2019 19:54

Badiguardbjk
Aday Memur
Bu süreç ne zaman sonuçlanacak asıl mesele o. Olumlu ya da olumsuz da olsa önümüze bakamıyoruz. Bilgi veren de yok
BrhnDgn, 4 hafta önce - Alıntıya git
Kardeşim sende mi aynı durumdasın?
23 Nisan 2019 20:01

barisnistelrooy
Aday Memur

6222 den cezası olan var mı?

23 Nisan 2019 21:38

BrhnDgn
Aday Memur
Kardeşim sende mi aynı durumdasın?
Badiguardbjk, 4 hafta önce - Alıntıya git
Benimki basit yaralama
23 Nisan 2019 21:47

Badiguardbjk
Aday Memur
Benimki basit yaralama
BrhnDgn, 4 hafta önce - Alıntıya git
Sadece basit yaralama ise korkma asker polis olan var ondan bakalım hakkımız da hayırlısı
23 Nisan 2019 21:59

BrhnDgn
Aday Memur
Sadece basit yaralama ise korkma asker polis olan var ondan bakalım hakkımız da hayırlısı
Badiguardbjk, 4 hafta önce - Alıntıya git
Korktuğum yok da 3 ay oldu nerdeyse hala bekliyorum. Süreçle ilgili bilgi veren yok
26 Nisan 2019 14:32

Junior82
Aday Memur

bakanlıktan sonuçu gelen var mı?

30 Nisan 2019 11:07

bgrygdrn
Aday Memur
Benimkide gitmiş sonuc gelen yok mu?
30 Nisan 2019 11:30

çeşmisiyahım
Aday Memur

Arkadaslar il mem bana dosyamanin valilikte komisyonda oldugunu belirtti, "peyderpey oluyor bekleyeceksiniz" diyor. Bu Ankaraya gitmedigini mi gosterir dosyamin? Tesekkurler.

30 Nisan 2019 12:28

Badiguardbjk
Aday Memur
Bekliyoruz hala ses yok bakanlıkta dosya
30 Nisan 2019 19:05

BrhnDgn
Aday Memur

Arkadaslar il mem bana dosyamanin valilikte komisyonda oldugunu belirtti, "peyderpey oluyor bekleyeceksiniz" diyor. Bu Ankaraya gitmedigini mi gosterir dosyamin? Tesekkurler.

çeşmisiyahım, 3 hafta önce - Alıntıya git
Hayır bakanlığa gitmiş. Onların keyfini bekliyoruz şuan
30 Nisan 2019 22:28

Junior82
Aday Memur

Arkadaşlar , duyduğuma göre bakanlıkta komisyon mayıs ayında toplanacakmış. Kararların bizlere tebliği hazşran ayını bulur dediler. Bu bilgi doğru mudur?

30 Nisan 2019 23:30

BrhnDgn
Aday Memur

Arkadaşlar , duyduğuma göre bakanlıkta komisyon mayıs ayında toplanacakmış. Kararların bizlere tebliği hazşran ayını bulur dediler. Bu bilgi doğru mudur?

Junior82, 3 hafta önce - Alıntıya git
Nerden duydunuz. Ben il milli eğitime sorduğumda zamanı geldikçe toplanıp karar veriyorlar, kararı çıkanı da hemen gönderiyorlar dediler
01 Mayıs 2019 08:40

Junior82
Aday Memur

Dün meb den yetkili ile görüştüm. Her komisyonun yetkili oldukları illerden gelen dosyaları toplanmasını , toplandıktan sonra komisyonun mayıs ayında toplanacağını söyledi. Haftada iki kez toplanıp kararlsrın verimesiyle sşzlere teblşğ edikecek dedi. Buda haziran ayını bulurmuş

01 Mayıs 2019 12:08

BrhnDgn
Aday Memur

Dün meb den yetkili ile görüştüm. Her komisyonun yetkili oldukları illerden gelen dosyaları toplanmasını , toplandıktan sonra komisyonun mayıs ayında toplanacağını söyledi. Haftada iki kez toplanıp kararlsrın verimesiyle sşzlere teblşğ edikecek dedi. Buda haziran ayını bulurmuş

Junior82, 3 hafta önce - Alıntıya git
Ben il MEMe gittiğimde dosyam bakanlığa gitmişti geldi mi sonuç dedim bi liste çıkardı ordan baktı. Sordum toplu mu geliyor sonuçlar diye hayır karar verileni gönderiyorlar dedi
01 Mayıs 2019 13:19

figo102009
Şube Müdürü

Merak ettiğim iki husus var;

1-) 4/B'li Sözleşmeli memurluğa girilirken yapılan güvenlik soruşturması ile MEB'in yaptığı arasında bir fark var mıdır? Daha mı kapsamlı oluyor?

2-) Hali hazır da 4/B'li Sözleşmeli çalışıp da kazananlar için ekstradan bir soruşturma oluyor mu? Yahut olsa da uzun sürer mi?

02 Mayıs 2019 20:34

principatus16

Dosyası bakanlığa gidenlerden adli sicilkaydı istenen oldu mu?

Toplam 19 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un açıkladığı yeni ara tatil uygulamasını nasıl buldunuz?