Editörler :
22 Nisan 2019 23:23   

24. dönem başvuru sayısı
24. dönem kadın polis memuru alımı için başvurular bugün sona erdi. 2.500 alım olacak. Net başvuru sayısını öğrenebilen birisi paylaşabilir mi?
23 Nisan 2019 18:58

kpss.....mxnjx
Aday Memur
Ben cuma günü başvurduğumu 6 bin deydi
23 Nisan 2019 23:42

primer28
Memur
Ben cuma günü başvurduğumu 6 bin deydi
kpss.....mxnjx, 1 ay önce - Alıntıya git

Toplam başvuru sayısı 6 binse, tam bir fiyasko olur. Süre uzatılabilir. Ya da erkek alımı eklenebilir. Ama gerçekten 10k nın altındaysa fyt nin ertesi günü sözlü mülakat olur.

24 Nisan 2019 13:51

kpss.....mxnjx
Aday Memur

Toplam başvuru sayısı 6 binse, tam bir fiyasko olur. Süre uzatılabilir. Ya da erkek alımı eklenebilir. Ama gerçekten 10k nın altındaysa fyt nin ertesi günü sözlü mülakat olur.

primer28, 1 ay önce - Alıntıya git
Arkadaşlar ben cuma günü başvurduğumda 6 bindi dedim ondan sonra 3 gün daha devam etti başvurular haliyle o sayı yükselmiştir bize daha net rakamları ptesi günü başvuran arkadaşlarımız söyleyebilir
24 Nisan 2019 14:30

dirk heinen
Şef
Arkadaşlar ben cuma günü başvurduğumda 6 bindi dedim ondan sonra 3 gün daha devam etti başvurular haliyle o sayı yükselmiştir bize daha net rakamları ptesi günü başvuran arkadaşlarımız söyleyebilir
6 bin olduğunu nasıl öğrendin? Başvuran kişi sayısı verilmiyor ki.
24 Nisan 2019 21:47

kpss.....mxnjx
Aday Memur
6 bin olduğunu nasıl öğrendin? Başvuran kişi sayısı verilmiyor ki.
dirk heinen, 1 ay önce - Alıntıya git
Başvuru yaptığınızda başvuru numarası veriliyor ya o numaranın son 4 rakamı başvuru sayısını belirtiyor kaçıncı kişi olduğunuzu
24 Nisan 2019 23:37

comp.eng.0101
Aday Memur
Başvuru yaptığınızda başvuru numarası veriliyor ya o numaranın son 4 rakamı başvuru sayısını belirtiyor kaçıncı kişi olduğunuzu

Alakası yok. Son gün saat 4 civarı başvuru yaptım son 4 rakam dediginiz şey 3 ile başlıyor. Zaten 3 bin kişi alınacak, 3bin başvuru mu olmuş?

25 Nisan 2019 01:00

kpss.....mxnjx
Aday Memur

Alakası yok. Son gün saat 4 civarı başvuru yaptım son 4 rakam dediginiz şey 3 ile başlıyor. Zaten 3 bin kişi alınacak, 3bin başvuru mu olmuş?

comp.eng.0101, 1 ay önce - Alıntıya git
O başvuru numarasının tamamını yazar mısınız
25 Nisan 2019 10:33

Arci89
Aday Memur
O başvuru numarasının tamamını yazar mısınız

barkod numarası : gün:ay:yıl:saat:dakika:(son 4 hane) olarak 16 haneli bir barkod numarası var bundan mı bahsediyorsunuz??

25 Nisan 2019 11:40

b.tekin
Aday Memur
Toplam başvuru 3233 kişiymiş. Kaynak kamu Bülteni
25 Nisan 2019 12:36

besyocu444
Şube Müdürü
Kamu bülteni de iyice saçmalamış her haberi ayrı olay.. habere şunu yazmış polis akademisinden alınan bilgilere göre başvuru sayısı 3233 bin. rakam böyle yazılmaz böyle yazılırsa okursan her yere gider. nedir şimdi o rakam. 3 bin 233 mü? o zaman yanına bin yazmaması lazım. okumak için sağdan üç üç ayırarak okumak lazım. üç üç ayırırsak da 3 milyon 233 bin oluyor :))) sırf tıklansın okunsun diye yapılmış ilkokul mezunu yazısı havasında... ayrıca barkodun son 3 4 hanesi tc kimlik numaranız ile aynı yani başvuru sayısıyla alakası yok.
25 Nisan 2019 12:40

fuunnddaa
Aday Memur
Kamu bülteni de iyice saçmalamış her haberi ayrı olay.. habere şunu yazmış polis akademisinden alınan bilgilere göre başvuru sayısı 3233 bin. rakam böyle yazılmaz böyle yazılırsa okursan her yere gider. nedir şimdi o rakam. 3 bin 233 mü? o zaman yanına bin yazmaması lazım. okumak için sağdan üç üç ayırarak okumak lazım. üç üç ayırırsak da 3 milyon 233 bin oluyor :))) sırf tıklansın okunsun diye yapılmış ilkokul mezunu yazısı havasında... ayrıca barkodun son 3 4 hanesi tc kimlik numaranız ile aynı yani başvuru sayısıyla alakası yok.
besyocu444, 1 ay önce - Alıntıya git

bende başvuru başladığında 2. gun yaptım başvurumu. söylenen başvuru numarasındaki sayılara baktım benimde tc kimlik numaramın son 3 hanesi olduğu.

25 Nisan 2019 12:43

Dextrian
Şef

32-33 bin toplam başvuru

25 Nisan 2019 12:43

fuunnddaa
Aday Memur

Ön lisansta 70 puan üzerini alan kişi sayısı 250 bindi . Bunun içinde erkekte var. Yine boyu 162 altında olan bayan arkadaşlarda var. birde alım da para yatırma işlemi olduğu için çoğu bu yüzden başvuru yapmamış da olabilir. Sayıyı çok absürd bir rakam beklemiyorum bu yüzden

25 Nisan 2019 12:45

fuunnddaa
Aday Memur

32-33 bin toplam başvuru

Dextrian, 1 ay önce - Alıntıya git

bu kadar bayan arkadaş mı var ki Türk standartlarına baktığımızda kızlar 162 altında kalyıor

25 Nisan 2019 13:18

Dextrian
Şef

bu kadar bayan arkadaş mı var ki Türk standartlarına baktığımızda kızlar 162 altında kalyıor

fuunnddaa, 1 ay önce - Alıntıya git

Varmış demek ki :) o haber düzeltilmiş 32-33 bin olarak. Boyu sınırda olup belki geçerim diyen, güven masası rahat olur ben de bi gireyim diyen herkes başvurmuştur

25 Nisan 2019 13:37

fuunnddaa
Aday Memur

Varmış demek ki :) o haber düzeltilmiş 32-33 bin olarak. Boyu sınırda olup belki geçerim diyen, güven masası rahat olur ben de bi gireyim diyen herkes başvurmuştur

Dextrian, 1 ay önce - Alıntıya git

Bu sayıyı nasıl öğrenebiliriz acaba? CİMER e falan yazsak cevaplarlar mı :) Maşallah insanlar google gibi görmeye başladı CİMER i . Aklına gelen yazıyor

25 Nisan 2019 13:53

Dextrian
Şef

Bu sayıyı nasıl öğrenebiliriz acaba? CİMER e falan yazsak cevaplarlar mı :) Maşallah insanlar google gibi görmeye başladı CİMER i . Aklına gelen yazıyor

fuunnddaa, 1 ay önce - Alıntıya git

Youtube,instagram pomem sayfalarının verdiği sayılara veya böyle haberlerde verilen sayılara inanmaktan başka şansınız yok onların da doğruluğu tartışılır :)

25 Nisan 2019 16:08

dirk heinen
Şef
15 bini geçmez bence başvurular
Toplam 18 mesaj

ANKET
Yeni askerlik sistemini nasıl buldunuz?