Editörler : gubaz
25 Nisan 2019 08:01   

Devlet memuruyum eşim polis okulunda öğrenci aile yardım parası alabilir miyim ?

öncelikle merhaba kolay gelsin. Ankara'da Polis Memuru olarak görev yapmaktayım. Eşim Polis okulunu 1 ay önce kazandı yaklaşık 4 ay okuyacak ve sonunda göreve başlayacak. çevremdeki bazı kişiler eşin orada okurken eş yardım parası alamazsın dediler ve bende bu yönde ilgili şubeye başvurdum durumu anlattım onlar da tam net konuşmamakla birlikte kesilir ve her ihtimale karşı dilekçe ver keselim dediler. Ama okuduğum bazı yazılarda eş yardım parası almamda bir sakınca olmadığını söyleyenler de var ? bu konuda yardımcı olabilir misiniz acaba veya yönlendirebilir misiniz ? şimdiden teşekkür ederim.

25 Nisan 2019 08:54

Guiliano Terraneo
Memur

alamazsınız. eşiniz polis okulunda okurken maaş bordrosu düzenleniyor sigorta yatıyor.

25 Nisan 2019 19:37

oskiair
Aday Memur

alamazsınız. eşiniz polis okulunda okurken maaş bordrosu düzenleniyor sigorta yatıyor.

Guiliano Terraneo, 6 ay önce - Alıntıya git

çevrem de alan çok ama o nasıl oluyor kimi si alır kimi si alamaz diyor şaşırdım kaldım valla :) bu arada bordro demişssiniz edevlete girip bordro görüntülede çıkmıyor bordro falan yok yani sadece sgk sağlık sigorta girişi var bir de harclık yatıyor çalışmadığı eğitim gördüğü için alırsın diyenler de var anlamadım gitti :)

Toplam 2 mesaj

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?